Týmová soutěž 2018

Konečné pořadí:

1. FRA: Ivan Staškiv (9), Pavel Merta (12), Miroslav Magnusek (20), Robert Hill (35), Eva Novobilská (48)
2. GER: Radim Koloničný (4), Jaroslav Sýkora (11), Marián Hevessy (23), Martin Marek (31), Pavel Klimánek (44)
3. ARG: David Konečný (1), Miroslav Sýkora (18), Jozef Chreno (21), Milan Šprc (36), Klaudie Mikolášová (43)

4. ESP: Martin Káňa (7), Kamil Socha (15), Tomáš Kandrák (58), Michal Šprc (32), Jiří Glac (50)
5. RUS: Radim Konečný (3), Pavel Lukáč (16), Jan Pomykal (27), René Psohlavec (39), Luděk Bačík (47)
6. CZE: Radim Lukáč (2), Tomáš Cudzik (10), Vladislav Carbol st. (28), Petr Mojžíšek (34), Lenka Kvasňáková (55)
7. USA: Daniel Merta (6), Michal Gebauer (13), Martin Filip (26), Radim Ševčík (41), Petr Gruškovský (45)
8. SWE: Milan Brosch (8), Radek Sýkora (17), René Bartek (25), Petra Ogořálková (37), Daniel Mikuš (53)

Sázkové kurzy (jen pro zpestření a pobavení):

3. kolo: GER-FRA 1.70-1.91, ARG-ESP 1.57-2.11, CZE-RUS 1.85-1.75, USA-SWE 1.65-2.00

2. kolo: GER-ARG 1.85-1.75, FRA-ESP 1.42-2.46, CZE-USA 1.55-2.15, RUS-SWE 1.35-2.70

1. kolo: CZE-GER 1.85-1.75, ARG-USA 1.48-2.30, RUS-FRA 1.55-2.15, SWE-ESP 1.90-1.70

Celkový vítěz: RUS 4.50, ARG 5.00, GER 7.00, CZE 7.50, FRA 9.50, ESP 11.00, USA 13.00, SWE 13.00



3. kolo (měsíc červenec):

finále:

GER-FRA 1:4: Radim Koloničný(5)-Pavel Merta(9) 4:6, 6:4, 3:6, Jaroslav Sýkora(11)-Ivan Staškiv(10) 4:6, 6:2, 6:7(5), Marián Hevessy(19)-Miroslav Magnusek(25) 7:5, 4:6, 6:3, Martin Marek(34)-Robert Hill(37) 4:6, 6:7(4), Pavel Klimánek(36)-Eva Novobilská(50) 0:0 Neděle 12.8. 18:00 hod Prestige Tennis Park. , Jaroslav/Marián-Pavel/Miroslav 1:6, 4:6

o 3. místo:

ARG
-ESP 4:2: David Konečný(1)-Martin Káňa(4) 6:1, 6:3, Miroslav Sýkora(20)-Kamil Socha(14) 1:6, 1:6, Jozef Chreno(26)-Michal Šprc(28) 6:0, 7:6(5), Klaudie Mikolášová(38)-Tomáš Kandrák(47) 0:6, 2:6, Milan Šprc(39)-Jiří Glac(55) 6:2, 6:2, David/Mirek-Martin/Kamil 6:2, 7:5,

o 5. místo:

CZE-RUS 2:4: Radim Lukáč(8)-Radim Konečný(6) 6:3, 1:6, 2:6, Tomáš Cudzik(12)-Pavel Lukáč(15) 6:2, 3:6, 6:2, Vladislav Carbol st.(21)-Jan Pomykal (22) 6:7(5), 4:6, Petr Mojžíšek(33)-René Psohlavec(24) 0:6, 5:7, Lenka Kvasňáková(35)-Luděk Bačík(51) 6:2, 6:3, Tomáš/Vláďa-Radim/Jan 0:6, 3:6,

o 7. místo:

USA-SWE 5:1: Daniel Merta(3)-Radek Sýkora(2) 6:4, 6:2, Michal Gebauer(13)-Milan Brosch(17) 6:4, 6:4, Martin Filip(23)-René Bartek(28) 6:2, 6:4, Petr Gruškovský(41)-Petra Ogořálková(44) 4:6, 6:7(5), Radim Ševčík(45)-Daniel Mikuš(56) 6:1, 6:0, Piťo/Daniel-René/Radys 6:4, 7:6(5)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. kolo (měsíc červen):

o 1.-4. místo:

GER-ARG 4:3: Radim Koloničný(2)-David Konečný(1) 2:6, 4:6, Jaroslav Sýkora(7)-Miroslav Sýkora(17) 6:4, 6:2, Marián Hevessy(25)-Jozef Chreno(22) 6:7(5), 6:7(5), Martin Marek(31)-Milan Šprc(36) 6:3, 3:6, 6:1, Pavel Klimánek(39)-Klaudie Mikolášová(44) 6:3, 6:4, Jaroslav Sýkora/Marián Hevessy-David Konečný/Milan Šprc 5:7, 5:7, Radim Koloničný/Martin Marek-Miroslav Sýkora/Jozef Chreno 6:4, 6:1

FRA-ESP 4:1: Pavel Merta(9)-Martin Káňa(5) 6:4, 6:0,Ivan Staškiv(12)-Kamil Socha(10) 6:0, 7:6(4), Miroslav Magnusek(20)-Michal Šprc(33) 5:7, 6:1, 6:3, Robert Hill(34)-Jiří Glac(53) 6:0, 6:4, Eva Novobilská(47)-Tomáš Kandrák(54) 3:6, 1:6, 1. čtyřhra 0:0, 2. čtyřhra 0:0 - - 4hry se po vzájemné dohodě neodehrají

o 5.-8. místo:

CZE-USA 4:0: Radim Lukáč(4)-Daniel Merta(6) nehráno za rozhodnutého stavu, Tomáš Cudzik(8)-Michal Gebauer(18) 6:1, 7:6(5), Vladislav Carbol st.(23)-Martin Filip(21) 7:6(5), 6:1, Petr Mojžíšek(30)-Petr Gruškovský(38)6:7(4), 6:3, 6:3, Lenka Kvasňáková(37)-Radim Ševčík(42) 4:6, 6:2, 6:3, 1. čtyřhra nehráno, 2. čtyřhra nehráno

RUS-SWE 5:0: Radim Konečný(3)-Radek Sýkora(11) 6:2, 6:1, Pavel Lukáč(15)-Milan Brosch(14) 6:3, 6:1, Jan Pomykal(19)-René Bartek(28) 6:3, 7:5, René Psohlavec(27)-Petra Ogořálková(40) 4:6, 6:2, 7:6(0), Luděk Bačík(48)-Daniel Mikuš(52) 6:1, 6:3, 1. čtyřhra 0:0, 2. čtyřhra 0:0 - 4hry se po vzájemné dohodě neodehrají
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. kolo (měsíc květen):

CZE-GER 3:4: Radim Lukáč(2)-Radim Koloničný(4) 1:6, 2:6, Tomáš Cudzik(10)-Jaroslav Sýkora(11) 6:3, 3:6, 2:6, Vladislav Carbol st.(28)-Marián Hevessy(23) 3:6, 6:3, 6:3, Petr Mojžíšek(34)-Martin Marek(31) 7:6(4), 3:6, 6:0, Lenka Kvasňáková(55)-Pavel Klimánek(44) 7:5, 6:1, 1. čtyřhra Radim L./Tomáš-Radim K./Marián 4:6, 3:6, 2. čtyřhra Vláďa/Lenka-Jarda/Martin 5:7, 3:6


ARG-USA 4:3: David Konečný(1)-Daniel Merta(6) 6:1, 6:1, Miroslav Sýkora(18)-Michal Gebauer(13) 6:4, 7:5, Jozef Chreno(21)-Martin Filip(26) 6:7(4), 4:6, Milan Šprc(36)-Radim Ševčík(41) 4:6, 7:6(4), 6:4, Klaudie Mikolášová(43)-Petr Gruškovský(45) 1:6, 1:6, 1. čtyřhra David/Mirek-Dan/Michal 6:2, 6:2, 2. čtyřhra ARG skrečovala ze zdravotních důvodů MŠ

RUS-FRA 3:4: Radim Konečný(3)-Ivan Staškiv(9) 6:4, 6:2, Pavel Lukáč(16)-Pavel Merta(12) 2:6, 0:6, Jan Pomykal(27)-Miroslav Magnusek(20) 4:6, 6:3, 6:3, René Psohlavec(39)-Robert Hilll(35) 6:3, 6:2, Luděk Bačík(47)-Eva Novobilská(48) 0:6, 1:6, 1. čtyřhra Radim/Pavel L.-Pavel M./Mirek 6:1, 4:6, 2:6, 2. čtyřhra Jan/René-Ivan/Robert 4:6, 2:6

SWE-ESP 2:5: Milan Brosch(8)-Martin Káňa(7) 1:6, 2:6, Radek Sýkora(17)-Kamil Socha(15) 4:6, 3:6, René Bartek(25)-Tomáš Kandrák(58-náhradník za Vaška) 6:1, 6:0, Petra Ogořálková(37)-Michal Šprc(32) 0:6, 5:7, Daniel Mikuš(53)-Jiří Glac(50) 6:3, 7:5, 1. čtyřhra René/Radek-Martin/Michal 3:6, 4:6, 2. čtyřhra Milan/Petra-Kamil/Tomáš 4:6
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V sobotu 07.04. 2018 na tenisové schůzi byli nalosováni hráči do těchto týmů:

CZE: Radim Lukáč (2), Tomáš Cudzik (10), Vladislav Carbol st. (28), Petr Mojžíšek (34), Lenka Kvasňáková (55)
GER: Radim Koloničný - kapitán (4), Jaroslav Sýkora (11), Marián Hevessy (23), Martin Marek (31), Pavel Klimánek (44)

ARG: David Konečný - kapitán (1), Miroslav Sýkora (18), Jozef Chreno (21), Milan Šprc (36), Klaudie Mikolášová (43)
USA: Daniel Merta - kapitán (6), Michal Gebauer (13), Martin Filip (26), Radim Ševčík (41), Petr Gruškovský (45)

RUS: Radim Konečný - kapitán (3), Pavel Lukáč (16), Jan Pomykal (27), René Psohlavec (39), Luděk Bačík (47)
FRA: Ivan Staškiv (9), Pavel Merta (12), Miroslav Magnusek (20), Robert Hill (35), Eva Novobilská (48)

SWE: Milan Brosch (8), Radek Sýkora (17), René Bartek (25), Petra Ogořálková - kapitán (37), Daniel Mikuš (53)
ESP: Martin Káňa (7), Kamil Socha (15), Tomáš Kandrák (58), Michal Šprc (32), Jiří Glac (50)

Vzhledem k tomu, že odstupuje Václav Teichmann z Týmové soutěže (náhlé zjištění zranění zad - vyhřezlá ploténka) a zároveň ještě nebylo odehráno 1. kolo, je tým ESP doplněn o Tomáše Kandráka (58), který v 1. kole nastoupí proti Renému Bartkovi, aby nebyl celý tým ESP ihned ponížen (v dalších měsících to již bude dle pořadí v žebříčku). Je to adekvátní náhrada, protože Tomáš má s Vaškem vyrovnanou ne-li lepší vzájemnou bilanci, takže je jen otázkou času, kdy se "vyškrábe" v tabulce nahoru.


V 1. kole (01. - 31. 05. 2018) se střetnou CZE-GER, ARG-USA, RUS-FRA, SWE-ESP

Úprava pravidel pro vícečlenná družstva (novinky od r. 2018):

- 1. kolo bude v květnu, 2. kolo v červnu, 3. kolo v červenci (rezervní měsíc bude srpen)
- do 4 hry můžete nasadit jakoukoliv dvojici (v minulosti byla podmínka, aby v páru hrál min. 1 hráč z pozice trojky nebo čtyřky - díky tomu některé týmy taktizovaly a záměrně nechávaly kvalitní hráče na pozicích trojky)
- pokud bude rozhodnuto po 1. 4hře, může tým sestavit libovolný pár (tedy i jiný, než byl předem napsán, ovšem jen z těch hráčů, kteří nehráli v 1. 4hře)
- úplní nováčci, kteří se ještě neusadili v žebříčku dle svých reálných kvalit, nebudou moci hrát - až v dalších letech (ti, kteří se vrací zpět do turnaje, např. po zranění, hrát mohou, protože je vedoucí turnaje zařadí na pozice, která jim náleží dle již ověřeného tenisového umu - Zdeněk Novobilský, Stanislav Trýska atd.)
- pokud bude větší zájem o Týmovku (potřebujeme 8 družstev po čtyřech hráčích = 32 tenistů), bude rozhodovat čas přihlášení (postupně budu informovat na těchto stránkách) - z toho důvodu se David a Radim Koneční nebudou přihlašovat a dají přednost jiným - pokud však bude potřeba, přihlásí se na závěr také
- aby byl plný stav hráčů v každém družstvu 5 (celkem 40 tenistů), bude umožněno hrát Týmovku i nováčkům
- pokud bude v každém družstvu 5 hráčů, bude se hrát 5 singlů a 2 čtyřhry - složení párů určí kapitán družstva, zalepí je do obálky a předá vedoucímu turnaje, který obálky rozlepí před oběma zástupci na POHO (je to vždy velká alchymie, kdy odhadujete možnosti soupeře i vaše potřeby tak, abyste získali třeba alespoň jedno vítězství, které vám dopomůže k celkovému vítězství týmu)
- pravidla rozdělení párů (viz předcházející info) se řídí dle PRAVIDEL ČTS (1. nasazený pár musí být ten, který má součet pozic hráčů v žebříčku menší než jejich další pár - zamezí se tak nasazování silných hráčů na slabší - vysvětlím na ten. schůzi)
- další PRAVIDLA budu případně postupně dopisovat

Tenisoví přátelé! Celou noc 5./.6.1. 2018 (zcela střízlivý, neboť mám novoroční očistu) jsem přemýšlel o výhodách a protikladech týmové soutěže (květen-srpen). Tím, že jsme zavrhli čtyřčlenné týmy a nahradili je dvojicemi, jsme chtěli napomoci lepší vzájemné komunikaci a snadnějšímu domlouvání zápasů. Po čtyřech letech hraní v párech jsem došel jednoznačně k tomuto závěru: vzájemná komunikace i domlouvání utkání je zcela stejné jako u 4členných družstev. Singlisté si většinou odehrají zápasy bez přítomnosti parťáka a domluvit si 4hru je dokonce složitější než u družstev, kde mají větší variabilitu sestavení hrajícího páru. Navíc, kde je loajálnost vůči všem hráčům celého žebříčku? Tradičně silné páry hrají o nejvyšší příčky a ti méně zdatní, kteří si na sebe "zbyli", si musí odtrpět úvodní kola, než si najdou sobě rovného soupeře. Myšlenka tohoto turnaje je, aby se každý cítil borcem nehledě na umístění v tabulce (kazdyjeborec.cz). Vždyť vzpomeňme na minulost, kdy se celkovým vítězem Týmovky stal mj. i Petr Gruškovský (měl asi kvalitního kapitána :-) ) a dnes je odsouzen nespravedlivým systémem na poslední příčky. Jak bude opět nádherné, kdy si to spolu rozdají hráči stejných kvalit (8 jedniček v týmu, 8 dvojek, 8 trojek a 8 čtyřek), vše tedy velmi vyrovnané, kdy v každém kole může kdokoliv porazit každého. Budou se hrát jen 3 kola (srpen bude rezervním měsícem). A to krásné napětí při losování do družstev (zkušenější hráči vysvětlete nebo se mě ptejte na Zimním turnaji 4her). Vzájemně se tak všichni lépe poznáme, protože budete hrát v družstvu, kde bude vašim parťákem ten, koho neznáte ani jménem (a přitom je to skvělý člověk)... A pokud se vám časově poštěstí a dokážete synchronizovat společná utkání (nebo část) v jeden den, zažijete neopakovatelnou atmosféru týmového ducha. Můžete/NEMUSÍTE společně trénovat, "tajně" se scházet a vymýšlet taktiku, udělat si týmové dresy a hlavně se společné radovat z jakékoliv výhry toho či onoho člena. Zúžení týmu na dva hráče byl jen pokus, který ničemu nepomohl. Naopak, stal se jen "chudým" příbuzným něčeho, co mělo krásnou myšlenku, neskutečný náboj a atmosféru více členných družstev. Nechtějme jen výsledky, chtějme více... Po 5-ti letech se tedy vracíme k osvědčenému systému 4 členných týmů, které k sobě nalosujeme na tenisové schůzi. Vlajky jsou připraveny a vy si to opět náramně užijete!

Týmová soutěž 2017

Změna k 22.6. 2017: Andrea Rišová-Pastorková odstupuje z týmové (i individuální) soutěže, ale díky krásnému důvodu - je totiž opět těhotná, takže Andrejce a rodince gratulka! Dle PRAVIDEL v rozehrané soutěži se již nesmí partneři vyměnit, proto na vše Marián Hevessy zůstal sám, takže logicky v každém zápase již prohrává 0:2 na utkání. Skončí sice s odstoupivší Andrejkou poslední, ale svůj singl si určitě může (nemusí) v červnu, červenci a srpnu odehrát. Marián má nějakou smůlu, loni byl na KTS 2x, ale ani jednou si nezahrál (tam to alespoň po skrečích soupeřů vyhrál), letos v Týmovce něco podobného. Snad je na takovéto situace zvyklý a nijak ho to nepoznamená v dalších tenisových kláních :-)

Nezapomeňte, že i v letošním roce se uplatňuje pravidlo: oba hráči v jednom týmu nesmí být ze zlaté skupiny (zlatá část našeho žebříčku na začátku sezóny 2017)! Zároveň nemohou 1. rokem hrát týmovou soutěž nováčci (až další sezóny, kdy se spravedlivě usadí v žebříčku dle svých tenisových kvalit).

Vzhledem k tomu, že odstupuje Zdeněk Novobilský z Týmové soutěže (časové zaneprázdnění + záda) a zároveň ještě nebylo odehráno 1. kolo, je tým René Psohlavec/Zdeněk Novobilský zastoupen 1. náhradním párem Luděk Bačík/Kamil Socha (v 1. kole hrají s dvojicí Pavel Krištofik/Klaudie Mikolášová).

Další změna: Luděk Bačík má dlahu na hrající ruce, proto za něj do Týmovky ještě před 1. kolem nastoupí René Psohlavec (vznikne pár René Psohlavec/Kamil Socha)

Konečné pořadí:

1. Ota Cieluch/David Konečný (GENERACE)
2. René Bartek/Radim Koloničný
3. Robert Hill/Pavel Merta

4. Jozef Chreno/Pavel Lukáč
5. Martin Filip/Jaroslav Sýkora (Śmiechu Warte)
6. René Psohlavec/Kamil Socha
7. Zbyněk Stuchlík/Miroslav Magnusek
8. Petra Ogořálková/Daniel Merta (MAZÁNCI)

9.  Petr Mojžíšek/Martin Káňa (KÁMO)
10. Michal Šprc/Milan Šprc
11. Tomáš Bíroš/Jan Pomykal

12. Petr Gruškovský/Pavel Klimánek (EXŠVAGRBOJS)
13. Radim Ševčík/Milan Brosch (VANNAŘI)
14. Pavel Krištofik/Klaudie Mikolášová
15. Martin Marek/Vladislav Carbol
16. Andrea Rišová-Pastorková/Marián Hevessy ("Ma(r)Elan")


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. kolo (měsíc srpen):

Finále:

Ota Cieluch/David Konečný - René Bartek/Radim Koloničný 2:1 (jednotlivé zápasy: Ota Cieluch-René Bartek 4:6, David Konečný-Radim Koloničný 6:3, 6:3, 4 hra 7:5, 4:6, 6:0)

o 3.místo:

Jozef Chreno/Pavel Lukáč - Robert Hill/Pavel Merta 1:2 (jednotlivé zápasy: Jozef Chreno-Robert Hill 6:3, Pavel Lukáč-Pavel Merta 5:7, 3:6, 4 hra 6:7(4), 6:2, 4:6)

o 5.místo:

Martin Filip/Jaroslav Sýkora - René Psohlavec/Kamil Socha 2:0 (jednotlivé zápasy: Martin Filip-René Psohlavec 6:4, 5:7, 7:6(5), Jaroslav Sýkora-Kamil Socha 6:0, 7:6(0), 4 hra - po domluvě se nehrála)

o 7. místo:

Zbyněk Stuchlík/Miroslav Magnusek - Petra Ogořálková/Daniel Merta 2:1 (jednotlivé zápasy: Zbyněk Stuchlík-Petra Ogořálková 6:2, 6:3, Miroslav Magnusek-Daniel Merta 1:6, 3:6, 4 hra 7:6(4), 6:3)

o 9. místo:

Petr Mojžíšek/Martin Káňa-Michal Šprc/Milan Šprc 2:1 (jednotlivé zápasy: Petr Mojžíšek-Michal Šprc 4:6, 5:7, Martin Káňa-Milan Šprc 6:1, 6:1, 4 hra 7:5, 6:1)

o 11. místo:

Tomáš Bíroš/Jan Pomykal - Petr Gruškovský/Pavel Klimánek 1:0 (jednotlivé zápasy: Tomáš Bíroš-Petr Gruškovský 6:1, 6:2, Jan Pomykal-Pavel Klimánek po dohodě se nehrálo, 4 hra po dohodě se nehrálo)

o 13. místo:

Radim Ševčík/Milan Brosch - Pavel Krištofik/Klaudie Mikolášová 2:0 (jednotlivé zápasy: Radim Ševčík-Pavel Krištofik 6:3, 6:2, Milan Brosch-Klaudie Mikolášová 6:0, 6:3, 4 hra - po dohodě se nehrála)

o 15. místo:

Martin Marek/Vladislav Carbol - Andrea Rišová-Pastorková/Marián Hevessy 2:1 (jednotlivé zápasy: Martin Marek-Andrea Rišová-Pastorková scr. Andrea, Vladislav Carbol-Marián Hevessy 6:2, 1:6, 4:6, 4 hra scr. Andrea)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. kolo (měsíc červenec):

o 1. - 4. místo:

Ota Cieluch/David Konečný - Jozef Chreno/Pavel Lukáč 2:1 (jednotlivé zápasy: Ota Cieluch-Jozef Chreno 1:6, David Konečný-Pavel Lukáč 6:1, 6:0, 4 hra 6:4, 5:7, 6:1)

René Bartek/Radim Koloničný - Robert Hill/Pavel Merta 2:0 (jednotlivé zápasy: René Bartek-Robert Hill 6:1, 6:2, Radim Koloničný-Pavel Merta 6:1, 7:5, 4 hra po domluvě nehráno)

o 5. - 8. místo:

Martin Filip/Jaroslav Sýkora - Zbyněk Stuchlík/Miroslav Magnusek 2:1 (jednotlivé zápasy: Martin Filip-Zbyněk Stuchlík 4:6, 1:6, Jaroslav Sýkora-Miroslav Magnusek 6:3, 6:2, 4 hra 6:3, 7:5)

René Psohlavec/Kamil Socha - Petra Ogořálková/Daniel Merta 2:1 (jednotlivé zápasy: René Psohlavec-Petra Ogořálková 6:3, 5:7, 6:2, Kamil Socha-Daniel Merta 3:6, 6:2, 6:3, 4 hra 1:6, 4:6)

o 9. - 12. místo:

Petr Mojžíšek/Martin Káňa - Tomáš Bíroš/Jan Pomykal 2:1 (jednotlivé zápasy: Petr Mojžíšek-Tomáš Bíroš 5:7, 6:4, 4:6, Martin Káňa-Jan Pomykal 6:1, 6:1, 4 hra 6:3, 6:4)

Milan Šprc/Michal Šprc - Petr Gruškovský/Pavel Klimánek 2:0 (jednotlivé zápasy: Milan Šprc-Petr Gruškovský 6:4, 6:2, Michal Šprc-Pavel Klimánek 6:3, 3:6, 6:4, 4 hra) - úterý 25.7. 14:00 hod Staré Město

o 13 - 16. místo:

Martin Marek/Vladislav Carbol - Radim Ševčík/Milan Brosch 1:2 (jednotlivé zápasy: Martin Marek-Radim Ševčík 5:7, 6:1, 6:1, Vladislav Carbol-Milan Brosch 3:6, 3:6, 4 hra ?:?, ?:?, 2:10)

Pavel Krištofik/Klaudie Mikolášová - Andrea Rišová-Pastorková/Marián Hevessy 2:1 (jednotlivé zápasy: Pavel Krištofik-Andrea R.-P. Andrea scr., Klaudie Mikolášová-Marián Hevessy 2:6, 1:6, 4 hra Andrea scr.)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. kolo (měsíc červen):

o 1. - 8. místo:

Ota Cieluch/David Konečný - Jaroslav Sýkora/Martin Filip 2:1 (jednotlivé zápasy: Ota Cieluch-Jaroslav Sýkora 2:6, 1:6, David Konečný-Martin Filip 6:2, 6:2, 4hra 6:4, 6:0)

Jozef Chreno/Pavel Lukáč - Zbyněk Stuchlík/Miroslav Magnusek 2:0 (jednotlivé zápasy: Jozef Chreno-Zbyněk Stuchlík 7:5, 6:2, Pavel Lukáč-Miroslav Magnusek 7:5, 7:5, 4hra)

René Bartek/Radim Koloničný - René Psohlavec/Kamil Socha 3:0 (jednotlivé zápasy: René Bartek-René Psohlavec 2:6, 6:0, 7:6(3), Radim Koloničný-Kamil Socha 6:1, 6:2, 4hra 6:4, 7:6(5))

Petra Ogořálková/Daniel Merta - Robert Hill/Pavel Merta 0:3 (jednotlivé zápasy: Petra Ogořálková-Robert Hill 3:6, 7:6(9), 4:6, Daniel Merta-Pavel Merta 3:6, 5:7, 4hra 5:7)

o 9. - 16. místo:

Petr Mojžíšek/Martin Káňa - Martin Marek/Vladislav Carbol 2:1 (jednotlivé zápasy: Petr Mojžíšek-Martin Marek 2:6, 6:4, 0:6, Martin Káňa-Vladislav Carbol 6:1, 6:3, 4hra 6:1, 3:6, 6:4)

Tomáš Bíroš/Jan Pomykal - Radim Ševčík/Milan Brosch 2:1 (jednotlivé zápasy: Tomáš Bíroš-Radim Ševčík 6:4, 6:1, Jan Pomykal-Milan Brosch 3:6, 4:6, 4hra 6:3, 6:4)

Michal Šprc/Milan Šprc - Pavel Krištofik/Klaudie Mikolášová 2:0 (jednotlivé zápasy: Michal Šprc-Pavel Krištofik 6:0, 6:0, Milan Šprc-Klaudie Mikolášová 6:4, 6:0, 4hra se nehrála)

Andrea Rišová-Pastorková/Marián Hevessy - Petr Gruškovský/Pavel Klimánek 1:2 (jednotlivé zápasy: Andrea Rišová-Pastorková-Petr Gruškovský Andrea R.-P. scr., Marián Hevessy-Pavel Klimánek 6:4, 6:3, 4hra Andrea R.-P. scr.)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. kolo (měsíc květen):

Ota Cieluch/David Konečný-Petr Mojžíšek/Martin Káňa 2:1 (jednotlivé zápasy: Ota Cieluch-Petr Mojžíšek 2:6, 5:7, David Konečný-Martin Káňa 6:2, 3:6, 6:3, 4hra 6:1, 6:3)

Martin Filip/Jaroslav Sýkora-Martin Marek/Vladislav Carbol 2:0 (jednotlivé zápasy: Martin Filip-Martin Marek 6:1, 6:1, Jaroslav Sýkora-Vladislav Carbol 5:7, 7:6(3), 6:1, 4hra se po domluvě nehrála)

Tomáš Bíroš/Jan Pomykal-Jozef Chreno/Pavel Lukáč 1:2 (jednotlivé zápasy: Tomáš Bíroš-Jozef Chreno 3:6, 1:6, Jan Pomykal-Pavel Lukáč 6:3, 6:2, 4hra 1:6)

Zbyněk Stuchlík/Miroslav Magnusek-Radim Ševčík/Milan Brosch 3:0 (jednotlivé zápasy: Zbyněk Stuchlík-Radim Ševčík 6:1, 6:2, Miroslav Magnusek-Milan Brosch 6:2, 3:6, 6:2, 4hra 6:3)

René Bartek/Radim Koloničný-Milan Šprc/Michal Šprc 2:1 (jednotlivé zápasy: René Bartek-Milan Šprc 1:6, 6:1, 4:6, Radim Koloničný-Michal Šprc 6:1, 6:2, 4hra 6:0, 6:1)

René Psohlavec/Kamil Socha-Pavel Krištofik/Klaudie Mikolášová 2:0 (jednotlivé zápasy: René Psohlavec-Pavel Krištofik 6:1, 6:1, Kamil Socha-Klaudie Mikolášová 6:2, 6:2, 4hra se po domluvě nehrála)

Petra Ogořálková/Daniel Merta-Andrea Rišová-Pastorková/Marián Hevessy 2:0 (jednotlivé zápasy: Petra Ogořálková-Andrea Rišová-Pastorková 6:2, Daniel Merta-Marián Hevessy 2:6, 6:0, 7:6(2), 4hra se po domluvě nehrála)

Robert Hill/Pavel Merta-Petr Gruškovský/Pavel Klimánek 3:0 (jednotlivé zápasy: Robert Hill-Petr Gruškovský 3:6, 6:3, 6:4, Pavel Merta-Pavel Klimánek 6:2, 6:1, 4hra 6:4)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Složení dvojic a jejich nasazení:

1. Ota Cieluch/David Konečný (GENERACE) 25 (24 + 1)
2. Robert Hill/Pavel Merta 31 (28 + 3)
3. René Bartek/Radim Koloničný 31 (26 + 5)
4. Zbyněk Stuchlík/Miroslav Magnusek 39 (22 + 17)
5. Tomáš Bíroš/Jan Pomykal 42 (29 + 13)
6. Petra Ogořálková/Daniel Merta (MAZÁNCI) 44 (36 + 8)
7. René Psohlavec/Zdeněk Novobilský (PROTI VŠEM) 45 (31 + 14)
8. Martin Filip/Jarolav Sýkora (Śmiechu Warte) 48 (25 + 23)

9. Petr Mojžíšek/Martin Káňa (KÁMO) 50 (44 + 6)
10. Martin Marek/Vladislav Carbol 53 (32 + 21)
11. Jozef Chreno/Pavel Lukáč 58 (38 + 20)
12. Radim Ševčík/Milan Brosch (VANNAŘI) 61 (45 + 16)
13. Andrea Rišová-Pastorková/Marián Hevessy ("Ma(r)Elan") 63 (52 + 11)
14. Milan Šprc/Michal Šprc 69 (35 + 34)
15. Petr Gruškovský/Pavel Klimánek (EXŠVAGRBOJS) 70 (37 + 33)
16. Pavel Krištofik/Klaudie Mikolášová 100 (51 +49)

Náhradníci: 1. Luděk Bačík/Kamil Socha (ZELENÉ PUŠKY) 74 (55 + 19)
                  2. ????

Týmová soutěž 2016

Nezapomeňte, že i v letošním roce se uplatňuje pravidlo: oba hráči v jednom týmu nesmí být ze zlaté skupiny (zlatá část našeho žebříčku na začátku sezóny 2016)!


Konečné pořadí:

1.  Pavel Lukáč/Radim Lukáč (PRISONERS OF COURT)
2.  Kamil Socha/Ivan Staškiv
3.  Ota Cieluch/David Konečný (GENERACE)

4.  Petr Mojžíšek/Martin Káňa (KÁMO)
5.  Robert Hill/Pavel Merta
6.  René Bartek/Radim Koloničný
7.  Jan Pomykal/Jaroslav Sýkora (ALERGICI)
8.  Martin Filip/Michal Gebauer

9.  Radek Sýkora/Radim Konečný (KOSY)
10. René Psohlavec/Zdeněk Novobilský (PROTI VŠEM)
11. Martin Marek/Vladislav Carbol

12. Milan Šprc/Marián Hevessy
13. Petra Ogořálková/Daniel Merta (MAZÁNCI)
14. Radim Ševčík/Milan Brosch (VANNAŘI)
15. Petr Gruškovský/Pavel Klimánek (ŠVAGRBOJS)
16. Luděk Bačík/Miroslav Magnusek


4. kolo (měsíc srpen):

Finále:

Pavel Lukáč/Radim Lukáč-Kamil Socha/Ivan Staškiv 2:1 (jednotlivé zápasy: Pavel Lukáč-Kamil Socha 4:6, 4:6, Radim Lukáč-Ivan Staškiv 7:6 (4), 6:4, 4hra 6:4, 4:6, 7:6 (5))

o 3. místo:

Petr Mojžíšek/Martin Káňa-Ota Cieluch/David Konečný 1:2 (jednotlivé zápasy: Petr Mojžíšek-Ota Cieluch 4:6, 6:2, 3:6, Martin Káňa-David Konečný 6:4, 6:1, 4hra 3:6, 3:6)

o 5. místo:

Robert Hill/Pavel Merta
-René Bartek/Radim Koloničný 2:1 (jednotlivé zápasy: Robert Hill-René Bartek 6:7 (1), 5:7, Pavel Merta-Radim Koloničný 6:0, 6:7 (6), 6:2, 4hra 6:2, 6:2)

o 7. místo:

Jan Pomykal/Jaroslav Sýkora-Michal Gebauer/Martin Filip 2:1 (jednotlivé zápasy: Jan Pomykal-Michal Gebauer 2:6, 6:7 (3), Jaroslav Sýkora-Martin Filip 6:2, 7:5, 4hra 6:2, 6:3)

o 9. místo:

René Psohlavec/Zdeněk Novobilský-Radek Sýkora/Radim Konečný 0:3 (jednotlivé zápasy: René Psohlavec-Radek Sýkora 2:6, 1:6, Zdeněk Novobilský-Radim Konečný 1:6, 6:3, 2:6, 4hra 6:7 (3), 3:6)

o 11. místo:

Martin Marek/Vladislav Carbol-Milan Šprc/Marián Hevessy 2:1 (jednotlivé zápasy: Martin Marek-Milan Šprc 6:1, Vladislav Carbol-Marián Hevessy 6:1, 4:6, 4:6, 4hra 6:4)

o 13. místo:

Radim Ševčík/Milan Brosch-Petra Ogořálková/Daniel Merta 0:2 (jednotlivé zápasy: Radim Ševčík-Petra Ogořálková 3:6, 3:6, Milan Brosch-Daniel Merta 4:6, 2:6, 4hra se po vzájemné domluvě nehrála)

o 15. místo:

Luděk Bačík/Miroslav Magnusek-Petr Gruškovský/Pavel Klimánek 1:2 (jednotlivé zápasy: Luděk Bačík-Petr Gruškovský 2:6, 3:6, Miroslav Magnusek-Pavel Klimánek 7:5, 6:2, 4hra 4:6, 3:6)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3. kolo (měsíc červenec):

o 1. - 4. místo:

Pavel Lukáč/Radim Lukáč-Petr Mojžíšek/Martin Káňa 2:1 (jednotlivé zápasy: Pavel Lukáč-Petr Mojžíšek 6:1, 6:3, Radim Lukáč-Martin Káňa 3:6, 6:3, 4:6, 4hra 7:6(6), 6:1)

Kamil Socha/Ivan Staškiv-Ota Cieluch/David Konečný 2:1 (jednotlivé zápasy: Kamil Socha-Ota Cieluch 3:6, 7:5, 7:5, Ivan Staškiv-David Konečný 2:6, 4:6, 4hra 2:6, 6:4, 10:8)

o 5. - 8. místo:

Jan Pomykal/Jaroslav Sýkora-Robert Hill/Pavel Merta 1:2 (jednotlivé zápasy:  Jan Pomykal-Robert Hill 7:6 (5), 6:2, Jaroslav Sýkora-Pavel Merta 2:6, 4:6, 4hra 0:6, 3:6)

Martin Filip/Michal Gebauer-René Bartek/Radim Koloničný 1:2 (jednotlivé zápasy: Martin Filip-René Bartek 6:3, 6:7 (3), 6:3, Michal Gebauer-Radim Koloničný - 3:6, 3:6, 4hra - scr. MF/MG).

o 9. - 12. místo:

René Psohlavec/Zdeněk Novobilský-Martin Marek/Vladislav Carbol 3:0 (jednotlivé zápasy: René Psohlavec-Martin Marek - 6:2, Zdeněk Novobilský-Vladislav Carbol 6:1, 6:3, 4hra 7:5, 6:2)

Radek Sýkora/Radim Konečný-Milan Šprc/Marián Hevessy 3:0 (jednotlivé zápasy: Radek Sýkora-Milan Šprc 6:0, 6:0, Radim Konečný-Marián Hevessy 6:1, 6:1, 4hra 6:2)

o 13. - 16. místo:

Radim Ševčík/Milan Brosch-Luděk Bačík/Miroslav Magnusek 2:0 (jednotlivé zápasy: Radim Ševčík-Luděk Bačík 6:3, 6:1, Milan Brosch-Miroslav Magnusek 7:5, 6:2, 4hra se po vzájemné dohodě nehrála)

Petr Gruškovský/Pavel Klimánek-Petra Ogořálková/Daniel Merta 1:2 (jednotlivé zápasy: Petr Gruškovský-Petra Ogořálková 6:3, 7:5, Pavel Klimánek-Daniel Merta 3:6, 2:6, 4hra 0:6, 0:6)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. kolo (měsíc červen):

o 1. - 8. místo:

Pavel Lukáč/Radim Lukáč-Jan Pomykal/Jaroslav Sýkora 2:1 (jednotlivé zápasy: Pavel Lukáč-Jan Pomykal 4:6, 2:6, Radim Lukáč-Jaroslav Sýkora 6:2, 3:6, 6:3, 4hra 6:2, 6:4)

Petr Mojžíšek/Martin Káňa-Robert Hill/Pavel Merta 2:1 (jednotlivé zápasy: Petr Mojžíšek-Robert Hill 6:3, 4:6, 6:3, Martin Káňa-Pavel Merta 3:6, 4:6, 4hra 6:2, 2:6, 6:1)

Kamil Socha/Ivan Staškiv-Martin Filip/Michal Gebauer 2:0 (jednotlivé zápasy: Kamil Socha-Martin Filip 7:5, 6:4, Ivan Staškiv-Michal Gebauer - z důvodu zranění MG nehráno (bylo již rozhodnuto), 4hra 6:4, 6:3)

René Bartek/Radim Koloničný-Ota Cieluch/David Konečný 1:2 (jednotlivé zápasy: René Bartek-Ota Cieluch 6:4, 6:1, Radim Koloničný-David Konečný 6:0, 2:6, 2:6, 4hra 6:2, 2:6, 1:6)

o 9. - 16. místo:

Radim Ševčík/Milan Brosch-René Psohlavec/Zdeněk Novobilský 0:2 (jednotlivé zápasy: Radim Ševčík-René Psohlavec 6:7 (3), 6:3, 3:6, Milan Brosch-Zdeněk Novobilský 5:7, 3:6, 4hra 2:2 - dohrávat se již nebude)

Luděk Bačík/Miroslav Magnusek-Martin Marek/Vladislav Carbol 1:2 (jednotlivé zápasy: Luděk Bačík-Martin Marek 2:6, Miroslav Magnusek-Vladislav Carbol 6:3, 4:6, 6:4, 4hra 3:6, 2:6)

Radek Sýkora/Radim Konečný-Petr Gruškovský/Pavel Klimánek 3:0 (jednotlivé zápasy: Radek Sýkora-Petr Gruškovský 6:4, 1:6, 6:2, Radim Konečný-Pavel Klimánek 6:3, 6:1, 4hra 6:0, 6:0)

Petra Ogořálková/Daniel Merta-Milan Šprc/Marián Hevessy 1:2 (jednotlivé zápasy: Petra Ogořálková-Milan Šprc 4:6, 4:6, Daniel Merta-Marián Hevessy 6:4, 6:2, 4hra 3:6, 6:7 (3)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. kolo (měsíc květen):

Pavel Lukáč/Radim Lukáč-Radim Ševčík/Milan Brosch 3:0 (jednotlivé zápasy: Pavel Lukáč-Radim Ševčík 6:0, 6:2, Radim Lukáč-Milan Brosch 6:4, 6:3, 4hra 6:1, 6:2)

Jan Pomykal/Jaroslav Sýkora-René Psohlavec/Zdeněk Novobilský 2:1 (jednotlivé zápasy: Jan Pomykal-René Psohlavec 6:2, 6:3, Jaroslav Sýkora-Zdeněk Novobilský 2:6, 5:7, 4hra 6:4, 6:4)

Petr Mojžíšek/Martin Káňa
-Luděk Bačík/Miroslav Magnusek 2:1 (jednotlivé zápasy: Petr Mojžíšek-Luděk Bačík 6:2, 6:3, Martin Káňa-Miroslav Magnusek 6:3, 4:6, 4:6, 4hra 6:2, 3:6, 6:3)

Robert Hill/Pavel Merta-Martin Marek/Vladislav Carbol 2:0 (jednotlivé zápasy: Robert Hill-Martin Marek 7:5,7:5,  Pavel Merta-Vladislav Carbol 3:6, 6:0, 6:4, 4hra se po vzájemné domluvě nehrála)

Kamil Socha/Ivan Staškiv-Radek Sýkora/Radim Konečný 2:1 (jednotlivé zápasy: Kamil Socha-Radek Sýkora 6:3, 6:4, Ivan Staškiv-Radim Konečný 4:6,1:6, 4hra 6:4, 6:4)

Martin Filip/Michal Gebauer-Petr Gruškovský/Pavel Klimánek 2:0 (jednotlivé zápasy: Martin Filip-Petr Gruškovský 6:1, 6:2, Michal Gebauer-Pavel Klimánek 6:0, 6:2, 4hra se po vzájemné domluvě nehrála)

René Bartek/Radim Koloničný-Petra Ogořálková/Daniel Merta 2:1 (jednotlivé zápasy: René Bartek-Petra Ogořálková 6:3, 6:1, Radim Koloničný-Daniel Merta 3:6, 2:0 scr. RK, 4hra 6:2, 6:4)

Ota Cieluch/David Konečný-Milan Šprc/Marián Hevessy 2:0 (jednotlivé zápasy: Ota Cieluch-Milan Šprc 6:2, 4:6, 7:5, David Konečný-Marián Hevessy 6:2, 6:2, 4hra se po vzájemné domluvě nehrála)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Složení dvojic a jejich nasazení:

1. Pavel Lukáč/Radim Lukáč (PRISONERS OF COURT /překlad: Vězni kurtu/) 27 (22 + 5)
2. Ota Cieluch/David Konečný (GENERACE) 29 (21 + 8) - mohou hrát jen Po-Pá
3. Kamil Socha/Ivan Staškiv 32 (26 + 6)
4. Robert Hill/Pavel Merta 34 (32 + 2)
5. Petr Mojžíšek/Martin Káňa (KÁMO) 38 (35 + 3)
6. René Bartek/Radim Koloničný 40 (36 + 4)
7. Martin Filip/Michal Gebauer 41 (29 + 12)
8. Jan Pomykal/Jaroslav Sýkora (ALERGICI) 47 (28 + 19)

9. Radim Ševčík/Milan Brosch (VANNAŘI) 53 (43 + 10)
10. Radek Sýkora/Radim Konečný (KOSY) 56 (55 + 1)
11. Petra Ogořálková/Daniel Merta (MAZÁNCI) 60 (47 + 13)
12. René Psohlavec/Zdeněk Novobilský (PROTI VŠEM) 66 (57 + 9)
13. Luděk Bačík/Miroslav Magnusek 72 (54 + 18)
14. Milan Šprc/Marián Hevessy 73 (42 + 31)
15. Martin Marek/Vladislav Carbol 75 (45 + 30)
16. Petr Gruškovský/Pavel Klimánek (ŠVAGRBOJS) 77 (44 + 33)


Týmová soutěž 2015

V letošním roce se uplatňuje nové pravidlo: oba hráči v jednom týmu nesmí být ze zlaté skupiny (zlatá část našeho žebříčku na začátku sezóny 2015).

Konečné pořadí:

1. Daniel Merta/Pavel Merta (Czech Republic)
2. Pavel Lukáč/Radim Lukáč (Prisoners of court /překlad: Vězni kurtu/)
3. Petr Lukáč/Martin Káňa (Street Boys)

4. René Bartek/Radim Koloničný
5. Marek Kiša/Jiří Lanča
6. Jan Pomykal/Jaroslav Sýkora (Alergici)
7. Kamil Socha/Miroslav Magnusek
8. Jiří Březina/Ivan Staškiv

9. Martin Filip/Michal Gebauer
10. Ota Cieluch/Petr Fiala (Dochtoři)
11. Michal Kvasňák/Lenka Kvasňáková (K 2)

12. Martin Marek/Vladislav Carbol st.
13. Radim Ševčík/Milan Brosch (VANNAŘI)
14. Petr Gruškovský/Pavel Klimánek (Švagrbojs)
15. Milan Šprc/Marián Hevessy
16. Petra Ogořálková/Libor Koloničný (Mistři Kologíni)

4. kolo (měsíc srpen 2015):

Všechny tyto zápasy se odehrají v měsíci srpnu (doporučuji v 1. polovině, ať vás nepřekvapí špatné počasí).

Finále

Pavel Lukáč/Radim Lukáč - Daniel Merta/Pavel Merta 1:2 (jednotlivé zápasy: Pavel Lukáč-Daniel Merta 3:6, 1:6, Radim Lukáč-Pavel Merta 5:7, 3:6, 4hra 6:3, 6:1)

o 3. místo

René Bartek/Radim Koloničný - Petr Lukáč/Martin Káňa 1:2 (jednotlivé zápasy: René Bartek-Petr Lukáč 3:6, 3:6, Radim Koloničný-Martin Káňa 6:0, 7:6 /1/, 4hra 3:6, 6:4, 4:6)

o 5. místo

Jan Pomykal/Jaroslav Sýkora - Marek Kiša/Jiří Lanča 1:2 (jednotlivé zápasy: Jan Pomykal-Marek Kiša scr. JP, Jaroslav Sýkora-Jiří Lanča 6:2, 6:4, 4hra scr. JP/JS)

o 7. místo

Kamil Socha/Miroslav Magnusek - Jiří Březina/Ivan Staškiv  2:0 (jednotlivé zápasy: Kamil Socha-Jiří Březina scr. JB, Miroslav Magnusek-Ivan Staškiv, 4hra scr. JB/IS)

o 9. místo

Martin Filip/Michal Gebauer - Ota Cieluch/Petr Fiala 2:1 (jednotlivé zápasy: Martin Filip-Ota Cieluch 2:6, 2:6, Michal Gebauer-Petr Fiala scr. PF, 4hra scr. OC/PF)

o 11. místo

Martin Marek/Vladislav Carbol st. - Michal Kvasňák/Lenka Kvasňáková 0:2 (jednotlivé zápasy: Martin Marek-Michal Kvasňák, Vladislav Carbol st.-Lenka Kvasňáková scr. VC, 4hra scr MM/VC)

o 13. místo

Radim Ševčík/Milan Brosch - Petr Gruškovský/Pavel Klimánek 2:0 (jednotlivé zápasy: Radim Ševčík-Petr Gruškovský 6:7(5), 6:4, 6:4, Milan Brosch-Pavel Klimánek 6:3, 6:1, 4hra)

o 15. místo

Milan Šprc/Marián Hevessy - Petra Ogořálková/Libor Koloničný 3:0 (jednotlivé zápasy: Milan Šprc-Petra Ogořálková 7:5, 7:5, Marián Hevessy-Libor Koloničný 6:1, 4hra 6:3, 6:2)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. kolo (měsíc červenec 2015):

o 1.-4. místo

René Bartek/Radim Koloničný- Pavel Lukáč/Radim Lukáč 1:2 (jednotlivé zápasy: René Bartek-Pavel Lukáč 2:6, 2:6, Radim Koloničný-Radim Lukáč 6:7 (4), 6:1, 6:1, 4hra 4:6, 5:7)

Petr Lukáč/Martin Káňa - Daniel Merta/Pavel Merta 0:2 (jednotlivé zápasy: Petr Lukáč-Daniel Merta 3:6, 6:7(3) Martin Káňa-Pavel Merta 3:6, 4:6, 4hra se nehrála)

o 5.-8. místo

Miroslav Magnusek/Kamil Socha - Jan Pomykal/Jaroslav Sýkora 1:2 (jednotlivé zápasy: Miroslav Magnusek-Jan Pomykal 4:6, 5:7, Kamil Socha-Jaroslav Sýkora scr. JS, 4hra 5:7, 1:5 scr. Mirek, Kamil).

Jiří Lanča/Marek Kiša - Jiří Březina/Ivan Staškiv 2:1 (jednotlivé zápasy:Jiří Lanča-Ivan Staškiv 2:6, 1:6, Marek Kiša-Jiří Březina 6:0, 4hra 6:3, 2:6 7:6 (5))

o 9.-12. místo

Martin Filip/Michal Gebauer - Martin Marek/Vladislav Carbol st. 2:0 (jednotlivé zápasy: Martin Filip-Martin Marek 6:4, Michal Gebauer-Vladislav Carbol st. 6:4, 4hra se nehrála)

Ota Cieluch/Petr Fiala - Michal Kvasňák/Lenka Kvasňáková 3:0 (jednotlivé zápasy: Ota Cieluch-Michal Kvasňák 6:2, 6:1, Petr Fiala-Lenka Kvasňáková 6:3, 4:6, 7:5, 4hra 6:3, 6:2).

o 13.-16. místo

Radim Ševčík/Milan Brosch - Milan Šprc/Marián Hevessy 2:1 (jednotlivé zápasy: Radim Ševčík-Milan Šprc 4:6, 5:7, Milan Brosch-Marián Hevessy 6:1, 6:4, 4hra 6:2, 6:7 (3), 6:4)

Petra Ogořálková/Libor Koloničný - Petr Gruškovský/Pavel Klimánek 0:3 (jednotlivé zápasy: Petra Ogořálková-Petr Gruškovský 5:7, 1:6, Libor Koloničný-Pavel Klimánek 1:6, 4hra 3:6)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. kolo (měsíc červen 2015):

o 1.-8. místo

René Bartek/Radim Koloničný - Miroslav Magnusek/Kamil Socha 2:1 (jednotlivé zápasy: René Bartek-Miroslav Magnusek 3:6, 1:6, Radim Koloničný-Kamil Socha 6:4, 6:3, 4hra 6:4, 6:3)

Pavel Lukáč/Radim Lukáč - Jan Pomykal/Jaroslav Sýkora 2:1 (jednotlivé zápasy: Pavel Lukáč-Jan Pomykal 6:7 (7), 5:7, Radim Lukáč-Jaroslav Sýkora 6:2, 6:1, 4hra 6:7 (5), 6:2, 6:2)

Petr Lukáč/Martin Káňa - Jiří Lanča/Marek Kiša 3:0 (jednotlivé zápasy: Petr Lukáč-Jiří Lanča 6:3, 6:3, Martin Káňa-Marek Kiša 2:6, 6:2, 6:3, 4hra 1:6, 6:4, 6:1)

Jiří Březina/Ivan Staškiv - Daniel Merta/Pavel Merta 0:3 (jednotlivé zápasy: Jiří Březina-Daniel Merta 1:6, Ivan Staškiv-Pavel Merta 2:6, 4:6, 4hra 3:6, 3:6)

o 9.-16. místo:

Martin Filip/Michal Gebauer - Radim Ševčík/Milan Brosch 2:0 (jednotlivé zápasy: Martin Filip-Radim Ševčík 6:1, 5:7, 6:1, Michal Gebauer-Milan Brosch 6:2, 7:5, 4hra se nehrála)

Martin Marek/Vladislav Carbol st. - Milan Šprc/Marián Hevessy 2:0 (jednotlivé zápasy: Martin Marek-Milan Šprc 7:6 (6), Vladislav Carbol st.-Marián Hevessy 6:2, 3:6, 6:3, 4hra se nehrála)

Petra Ogořálková/Libor Koloničný - Ota Cieluch/Petr Fiala 0:3 (jednotlivé zápasy: Petra Ogořálková-Ota Cieluch 4:6, 2:6, Libor Koloničný-Petr Fiala 2:6, 4hra 0:6, 1:6)

Michal Kvasňák/Lenka Kvasňáková - Petr Gruškovský/Pavel Klimánek 2:1 (jednotlivé zápasy: Michal Kvasňák-Petr Gruškovský 4:6, Lenka Kvasňáková-Pavel Klimánek 6:2, 4hra 6:0, 6:1)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. kolo (měsíc květen 2015):

René Bartek/Radim Koloničný-Martin Filip/Michal Gebauer 2:1 (jednotlivé zápasy: René Bartek-Martin Filip 4:6, 2:6, Radim Koloničný-Michal Gebauer 4:6, 6:1, 6:1, 4hra 3:6, 6:3, 6:4)

Miroslav Magnusek/Kamil Socha-Radim Ševčík/Milan Brosch 2:1 (jednotlivé zápasy: Miroslav Magnusek-Radim Ševčík 6:3, 7:5, Kamil Socha-Milan Brosch 3:6, 4:6, 4hra 5:7, 6:3, 6:3)

Pavel Lukáč/Radim Lukáč-Martin Marek/Vladislav Carbol st. 3:0 (jednotlivé zápasy: Pavel Lukáč-Martin Marek 6:2, Radim Lukáč-Vladislav Carbol st. 6:3, 6:3, 4hra 6:0)

Jan Pomykal/Jaroslav Sýkora-Milan Šprc/Marián Hevessy 3:0 (jednotlivé zápasy: Jan Pomykal-Milan Šprc 6:3, Jaroslav Sýkora-Marián Hevessy 4:6, 7:6(3), 6:1, 4hra 7:5, 6:2)

Petr Lukáč/Martin Káňa-Petra Ogořálková/Libor Koloničný 3:0 (jednotlivé zápasy: Petr Lukáč-Petra Ogořálková 6:0, Martin Káňa-Libor Koloničný 6:1, 4hra 6:2)

Ota Cieluch/Petr Fiala-Marek Kiša/Jiří Lanča 1:2 (jednotlivé zápasy: Ota Cieluch-Marek Kiša 4:6, 2:6, Petr Fiala-Jiří Lanča 6:2, 6:2, 4hra 4:6, 6:4, 2:6)

Jiří Březina/Ivan Staškiv-Michal Kvasňák/Lenka Kvasňáková 2:1 (jednotlivé zápasy: Jiří Březina-Michal Kvasňák 6:7(6:8), Ivan Staškiv-Lenka Kvasňáková 6:1, 6:1, 4hra 6:0)

Daniel Merta/Pavel Merta-Petr Gruškovský/Pavel Klimánek 3:0 (jednotlivé zápasy: Daniel Merta-Petr Gruškovský 6.1, 6:0, Pavel Merta-Pavel Klimánek 6:1, 6:1, 4hra 6:0, 6:2)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Složení dvojic a jejich nasazení:

1. René Bartek/Radim Koloničný 30 (27 + 3) - v případě shody s jiným párem je rozhodujícím kritériem výše postavený jedinec
2. Daniel Merta/Pavel Merta 30 (Czech Republic) (23 + 7) - v případě shody s jiným párem je rozhodujícím kritériem výše postavený jedinec
3. Petr Lukáč/ Martin Káňa (Street Boys) 30 (21 + 9)
4. Jan Pomykal/Jaroslav Sýkora (Alergici) 32 (26 + 6) - v případě shody s jiným párem je rozhodujícím kritériem výše postavený jedinec
5. Ota Cieluch/Petr Fiala (Dochtoři) 32 (22 + 10)
6. Miroslav Magnusek/Kamil Socha 33 (20 +13)
7. Pavel Lukáč/Radim Lukáč (Prisoners of court /překlad: Vězni kurtu/) 40 (36 + 4)
8. Jiří Březina/Ivan Staškiv 47 (42 + 5)
9. Marek Kiša/Jiří Lanča 64 (39 + 25)
10. Andrea Rišová/Marián Hevessy (Ma(r)ElAn) 66 (35 + 31) - pro vážné zranění kolene musela Andrejka letos odstoupit z týmového i individuálního žebříčku (po schválení Mariána, soupeřů i organizátora, byla v půli května nahrazena výkonnostně stejně silným hráčem - Milanem Šprcem)
11. Martin Filip/Michal Gebauer 68 (54 + 14)
12. Petr Gruškovský/Pavel Klimánek (Švagrbojs) 72 (43 + 29)
13. Radim Ševčík/Milan Brosch (VANNAŘI) 76 (58 + 18) - v případě shody s jiným párem je rozhodujícím kritériem výše postavený jedinec
14. Michal Kvasňák/Lenka Kvasňáková (K 2) 76 (46 + 30)
15. Martin Marek/Vladislav Carbol st. 81 (53 + 28)
16. Petra Ogořálová/Libor Koloničný (Mistři Kologíni) 90 (49 + 41)


Týmová soutěž 2014

Kolegové, přátelé a zároveň spoluhráči! Zá pár dní začne týmová soutěž v novém kabátě. Letos poprvé jste si mohli vybrat svého parťáka (nelosovalo se, jako doposud), takže máte vytvořen tým snů (je jedno, jak dopadnete v pořadí, ovšem je super, že si to letos užijete se svým kámošem). A pokud si to chcete užít ještě více, tak nezapomeňte, že si můžete svobodomyslně zvolit název svého týmu, dresy, vlajku a další propriety, které znásobí radost vašeho vystupování v týmové soutěži. Velkou výhodou je, že i v následujících letech se budete jmenovat stejně, budete používat stejné dresy a vybavení (vyplatí se zainvestovat - vše vám zůstane i do dalších let). Prostě si to užijte! Vím, že Milan se Zbyňďou mají "něco" připraveno a my s Davídkem si to taky chceme užít. Proto oficiálně prohlašujeme, že tým David/Radim bude bojovat za Jamajku se vším, co k tomu patří. Naše filosofie je jasná: když mohou být KOKOSY NA SNĚHU (Davča se dívá na tento film téměř každý den), proč by nemohly být KOKOSY NA ANTUCE. O vítězství nejde (potěší, ale není to to jediné, proč hrajeme), chceme si to užít. Nezůstávejte v pozadí a překvapte sebe i ostatní tím, že taky do "něčeho" půjdete. Za nás s Davčou: JAMAJKA DO TOHO! (pohoda, jazz /regee/, dlouhý kouř :-))) ) "...někteří lidi nevěří, že jamajský tým zvítězí, napravo je David a vlevo je Radim, když dobrý servis dáme, jasně vyhráváme, křičím já i Majka, vyhraje JAMAJKA!..." upravený popěvek ze známého zmiňovaného filmu. Kamarádi, bavte se!

Přátelé, vzhledem k tomu, že jsem v minulých ročnících zjistil závažné nedostatky v týmové hře, bude letos zcela jiný systém. Myšlenka týmového ducha se zcela vytratila. V počtu osmi hráčů se velmi obtížně domlouvali zápasy, týmy se vzájemně nepodporovaly, 4hry se nedohrávaly, někteří si ztěžovali na neaktivní jedince v týmu atd... Přejeme si, abyste se tenisem i nadále co nejvíce bavili a užívali si radost z pohybu na čerstvém vzduchu, a proto letos nebudeme losovat jednotlivé hráče do týmů, ale vy si týmy domluvíte sami (1 tým=2 hráči /podmínka: oba hráči nesmí být z TOP TEN-viz letošní tabulka/). Odehrají se singly (jedničky spolu, totéž dvojky) + 4 hra (takže celkem 3 zápasy). Nalezněte tedy parťáka pro tuto sezónu, se kterým si to náramně užijete a přitom nemusíte vyhrát jediný zápas. Dvojici, která bude hrát novou týmovou soutěž, mi poté nahlaste. Zápasy v singlech se zároveň započítávají do individuálního žebříčku (i v rozdílu v žebříčku nad 10 hráčů). Bude také nasazování dle aktuálního žebříčku včetně nových hráčů.

Konečné pořadí:

1. Miroslav Sýkora/Vlastimil Lach (B 52)
2. Petr Lukáč/Martin Káňa
3. David Konečný/Radim Konečný (Jamaica)

4. Tomáš Hanek/Zdeněk Novobilský (RR = Rezavé roury)
5. Petr Fiala/Miroslav Žídek (Míra a Péťa z Palkovic)
6. Miroslav Magnusek/Michal Gebauer (Černí kocouři)
7. Zbyněk Stuchlík/Milan Brosch (TJ Sokol Harmasan)
8. René Bartek/Radim Koloničný

9. Daniel Merta/Pavel Merta (Czech Republic)
10. Radim Lukáč/Ivan Staškiv
11. Andrea Rišová/Marián Hevessy (SVK + HUN)

12. Michal Kvasňák/Lenka Kvasňáková (K2)
13. Marek Kiša/Jiří Lanča
14. Jan Pomykal/Radek Sýkora (торпеда спутник)
15. Vladislav Carbol ml./Vladislav Carbol st. (VVC)
16. Petra Ogořálková/Libor Koloničný (MISTŘI KOLOGÍNI)

4. kolo (měsíc srpen 2014):

Finále

Miroslav Sýkora/Vlastimil Lach-Petr Lukáč/Martin Káňa 2:0 (jednotlivé zápasy: Miroslav Sýkora-Petr Lukáč 2:6,7:6(6),6:1, Vlastimil Lach-Martin Káňa 6:1,6:2, 4hra se po vzájemné domluvě nehrála)

o 3. místo

David Konečný/Radim Konečný-Tomáš Hanek/Zdeněk Novobilský 2:0 (jednotlivé zápasy: David Konečný-Tomáš Hanek 7:5, 7:6 (5), Radim Konečný-Zdeněk Novobilský 4:6, 6:2, 6:2, 4hra se po vzájemné domluvě nehrála)

o 5. místo

Petr Fiala/Miroslav Žídek-Miroslav Magnusek/Michal Gebauer 2:0 (Miroslav Žídek-Michal Gebauer 6:3, 7:5, Petr Fiala-Miroslav Magnusek 6:3, 3:6, 6:2, 4hra se po vzájemné domluvě nehrála)

o 7. místo

René Bartek/Radim Koloničný-Zbyněk Stuchlík/Milan Brosch 1:2 (jednotlivé zápasy: René Bartek-Zbyněk Stuchlík 2:6, 1:6, Radim Koloničný-Milan Brosch scr. MB, 4hra René/Radim-Zbyněk/Milan 7:6 (3), 5:7, 1:6)

o 9. místo

Ivan Staškiv/Radim Lukáč-Daniel Merta/Pavel Merta 1:2 (jednotlivé zápasy. Ivan Staškiv-Daniel Merta 6:3, 6:4, Radim Lukáč-Pavel Merta 5:7, 2:6, 4hra Ivan/Radim-Daniel/Pavel 6:7 (5), 7:5, 5:7)

o 11. místo

Andrea Rišová/Marián Hevessy-Michal Kvasňák/Lenka Kvasňáková 3:0 (jednotlivé zápasy: Andrea Rišová-Michal Kvasňák 6:0, Marián Hevessy-Lenka Kvasňáková scr., 4hra Andrea/Marián-Michal/Lenka 6:4)

o 13. místo

Jan Pomykal/Radek Sýkora-Marek Kiša/Jiří Lanča 0:1 (jednotlivé zápasy: Jan Pomykal-Marek Kiša - již nehráno, Radek Sýkora-Jiří Lanča 4:6, 4 hra Jan/Radek-Marek/Jiří již nehráno)

o 15. místo

Petra Ogořálková/Libor Koloničný-Vladislav Carbol ml./Vladislav Carbol st. 1:2 (jednotlivé zápasy: Petra Ogořálková-Vladislav Carbol ml. 6:2, Libor Koloničný-Vladislav Carbol 5:7, 0:6, Petra/Libor/Vladislav ml./Vladislav st. 2:6)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. kolo (měsíc červenec 2014):

o 1.-4. místo

Miroslav Sýkora/Vlastimil Lach-David Konečný/Radim Konečný 2:1 (jednotlivé zápasy: Miroslav Sýkora-David Konečný 6:4, 3:6, 4:6, Vlastimil Lach-Radim Konečný 7:6 (6), 6:0, 4hra Mirek/Vlastimil-David/Radim 6:3, 6:4,

Petr Lukáč/Martin Káňa-Tomáš Hanek/Zdeněk Novobilský 2:1 (jednotlivé zápasy: Petr Lukáč-Tomáš Hanek 0:6, 6:3, 6:4, Martin Káňa-Zdeněk Novobilský 1:6, 4:6, 4hra Petr/Martin-Tomáš/Zdeněk 6:3, 6:2,

o 5.-8. místo

René Bartek/Radim Koloničný-Petr Fiala/Miroslav Žídek 0:2 (jednotlivé zápasy: René Bartek-Petr Fiala 3:6, Radim Koloničný-Miroslav Žídek 4:6, 3:6),

Zbyněk Stuchlík/Milan Brosch-Miroslav Magnusek/Michal Gebauer 0:2 (jednotlivé zápasy: Zbyněk Stuchlík-Miroslav Magnusek 3:6, 4:6, Milan Brosch-Michal Gebauer 4:6, 6:0, 2:6, 4hra se po vzájemné dohodě nehrála)

o 9.-12. místo

Ivan Staškiv/Radim Lukáč-Andrea Rišová/Marián Hevessy 3:0 (jednotlivé zápasy: Ivan Staškiv-Andrea Rišová 6:0, 6:1, Radim Lukáč- Marián Hevessy 6:2, 6:1, 4hra Ivan/Radim-Andrea/Marián 6:2, 6:3,

Daniel Merta/Pavel Merta-Michal Kvasňák/Lenka Kvasňáková 2:0, (jednotlivé zápasy: Daniel Merta-Michal Kvasňák 6:1, Pavel Merta-Lenka Kvasňáková 7:5, 4hra se po vzájemné dohodě nehrála),

o 13.-16. místo

Jan Pomykal/Radek Sýkora-Petra Ogořálková/Libor Koloničný 3:0 (jednotlivé zápasy: Jan Pomykal-Petra Ogořálková 6:2, 6:7 (8), 6:3, Radek Sýkora-Libor Koloničný 6:1, 6:0, 4hra Jan/Radek-Petra/Libor 6:2)

Marek Kiša/Jiří Lanča-Vladislav Carbol ml./Vladislav Carbol st. 2:1 (jednotlivé zápasy: Marek Kiša-Vladislav Carbol ml. 6:4, Jiří Lanča-Vladislav Carbol st. 6:3, 4hra Marek/Jiří-Vladislav/Vladislav 4:6)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. kolo (měsíc červen 2014):

o 1.-8. místo

Miroslav Sýkora/Vlastimil Lach-René Bartek/Radim Koloničný 3:0, (jednotlivé zápasy: Miroslav Sýkora-René Bartek 6:0, 6:3, Vlastimil Lach-Radim Koloničný 6:2, 6:7 (6), 7:5, 4 hra René/Radim scr.),

David Konečný/Radim Konečný-Petr Fiala/Miroslav Žídek 2:1, (jednotlivé zápasy: Radim Konečný-Miroslav Žídek 3:6, 3:6, David Konečný-Petr Fiala 6:4, 6:2, David/Radim-Petr/Mirek 6:3, 6:2)

Petr Lukáč/Martin Káňa-Zbyněk Stuchlík/Milan Brosch 3:0 scr. (z důvodu zranění Milana /naražená ruka/ i Zbyňka /záda/ všechna utkání museli vzdát)

Miroslav Magnusek/Michal Gebauer-Tomáš Hanek/Zdeněk Novobilský 1:2, (jednotlivé zápasy: Michal Gebauer-Zdeněk Novobilský 2:6, 3:6, Miroslav Magnusek-Tomáš Hanek 1:6, 0:6, Mirek/Michal-Tomáš/Zdeněk scr. Tomáš Hanek bolest zad)

o 9.-16. místo:

Radim Lukáč/Ivan Staškiv-Radek Sýkora/Jan Pomykal 3:0 (jednotlivé zápasy: Radim Lukáč-Radek Sýkora 6:4, 6:0, Ivan Staškiv-Jan Pomykal 7:5, 6:1, Radim/Ivan-Radek/Jan 7:5, 6:2)

Andrea Rišová/Marián Hevessy-Petra Ogořálková/Libor Koloničný 3:0 (jednotlivé zápasy: Andrea Rišová-Petra Ogořálková 6:0, Marián Hevessy-Libor Koloničný 6:3, Andrea/Marián-Petra/Libor 6:1, 6:3)

Marek Kiša/Jiří Lanča-Daniel Merta/Pavel Merta 0:3 (jednotlivé zápasy: Marek Kiša-Daniel Merta 6:3, 4:6, 4:6, Jiří Lanča-Pavel Merta 1:6, 0:6, Marek/Jiří-Daniel/Pavel 2:6)

Michal Kvasňák/Lenka Kvasňáková-Vladislav Carbol ml./Vladislav Carbol st. 2:1 (jednotlivé zápasy: Lenka Kvasňáková-Vladislav Carbol st. 6:3, Michal Kvasňák-Vladislav Carbol ml. 6:4, Michal/Lenka-Vladislav/Vladislav 4:6)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. kolo (měsíc květen 2014):

Radim Lukáč/Ivan Staškiv-Vlastimil Lach/Miroslav Sýkora 1:2 (jednotlivé zápasy: Radim Lukáč-Vlastimil Lach 1:6, Ivan Staškiv-Miroslav Sýkora 6:2, Radim/Ivan-Mirek/Vlastimil 6:4, 1:6, 6:7 (3)),

René Bartek/Radim Koloničný-Radek Sýkora/Jan Pomykal 2:1 (jednotlivé zápasy: Radim Koloničný-Jan Pomykal 6:2, 6:2, René Bartek-Radek Sýkora 3:6, 4:6, Radim/René-Radek/Jan 6:4, 6:4)

David Konečný/Radim Konečný-Andrea Rišová/Marián Hevessy 3:0 (jednotlivé zápasy: Radim Konečný-Marián Hevessy 6:1, 5:7, 6:2, David Konečný-Andrea Rišová 6:2, David/Radim-Andrea/Marián 6:4)

Petr Fiala/Miroslav Žídek-Petra Ogořálková/Libor Koloničný 3:0 (jednotlivé zápasy: Miroslav Žídek-Libor Koloničný 6:1, Petr Fiala-Petra Ogořálková 6:1, Petr/Mirek-Petra/Libor 6:1, 6:0),

Petr Lukáč/Martin Káňa-Marek Kiša/Jiří Lanča 2:1 (jednotlivé zápasy: Martin Káňa-Jiří Lanča 6:1, 6:3, Petr Lukáč-Marek Kiša 1:6, 1:6, Martin/Petr-Jiří/Marek 6:0, 6:3,

Zbyněk Stuchlík/Milan Brosch-Daniel Merta/Pavel Merta 2:1 (jednotlivé zápasy: Milan Brosch-Pavel Merta 6:2, 1:6, 4:6, Zbyněk Stuchlík-Daniel Merta 6:3, 6:2, Milan/Zbyněk-Pavel/Daniel 6:3, 6:4,

Miroslav Magnusek/Michal Gebauer-Michal Kvasňák/Lenka Kvasňáková 2:1 (jednotlivé zápasy: Michal Gebauer-Lenka Kvasňáková 6:7 (4), Miroslav Magnusek-Michal Kvasňák 6:2, Michal/Miroslav-Michal/Lenka 6:3),

Tomáš Hanek/Zdeněk Novobilský-Vladislav Carbol ml./Vladislav Carbol st. 3:0 (jednotlivé zápasy: Zdeněk Novobilský-Vladislav Carbol st. 6:0, 6:1, Tomáš Hanek-Vladislav Carbol ml. 6:2, 6:1, Tomáš/Zdeněk-Vladislav ml./Vladislav st. 6:0, 6:2)

Všechny tyto zápasy se odehrají v měsíci květnu (doporučuji v 1. polovině, ať vás nepřekvapí špatné počasí).

Zatím jsou přihlášené tyto dvojice:

  1. Radim Lukáč/Ivan Staškiv (12 + 4) 16
  2. Tomáš Hanek/Zdeněk Novobilský, oficiální název:  R+R (REZAVÉ ROURY) (18 + 3) 21
  3. Petr Lukáč/Martin Káňa (19 + 7) 26
  4. Petr Fiala/Miroslav Žídek, oficiální název:  MÍRA A PÉŤA Z PALKOVIC (26 + 5) 31
  5. David Konečný/Radim Konečný, oficiální název: JAMAICA (31 + 1) 32
  6. Zbyněk Stuchlík/Milan Brosch, oficiální název: TJ SOKOL HARMASAN (25 + 10) 35
  7. Michal Gebauer/Miroslav Magnusek oficiální název: ČERNÍ KOCOUŘI (21 + 17) 38
  8. René Bartek/Radim Koloničný (43 + 2) 45 - v případě stejného součtu je rozhodujícím kritériem výše postavený jedinec

  9. Tomáš Petřvalský/Kamil Socha (23 + 22) 45 (náhlé odstoupení Tomáše z turnaje, tento pár bude v rozlosovaném pavouku nahrazen 1. náhradníky: Marek Kiša/Jiří Lanča)
10. Radek Sýkora/Jan Pomykal, oficiální název: торпеда спутник (27 + 20) 47
11. Daniel Meta/Pavel Merta, oficiální název: CZECH REPUBLIC (37 + 14) 51
12. Vladislav Carbol ml./Vladislav Carbol st., oficiální název: W.C.C. (50 + 15) 65
13. Michal Kvasňák/Lenka Kvasňáková oficiální název: K 2 (57 + 11) 68 - v případě stejného součtu je rozhodujícím kritériem výše postavený jedinec
14. Petr Gruškovský/Pavel Klimánek (35 + 33) 68 (odstoupení Petra z důvodu ruky v dláze, tento pár bude v rozlosovaném pavouku nahrazen 3. náhradníky: Andrea Rišová/Marián Hevessy)
15. Miroslav Sýkora/Vlastimil Lach, oficiální název: B-52 (39 + 36) 75
16. Milan Šprc/Martin Marek (42 + 41) 83 (odstoupení Martina z turnaje /zranění/, tento pár bude v rozlosovaném pavouku nahrazen 2. náhradníky: Petra Ogořálková/Libor Koloničný)

Přihlašování dvojic je uzavřeno, ostatní již jen jako náhradníci.

Náhradníci (dle času přihlášení nikoliv součtu společných bodů dle tabulky):
1. Marek Kiša/Jiří Lanča (28 + 6) 34 (z důvodu náhlého odstoupení Tomáše Petřvalského z turnaje nahradí v rozlosovaném pavouku pár Tomáš Petřvalský/Kamil Socha)
2. Petra Ogořálková/Libor Koloničný, oficiální název: MISTŘI KOLOGÍNI (48 + 47) 95 (z důvodu zranění /tenisový loket/ odstupuje Martin Marek z týmové soutěže, takže tento pár nahradí v rozlosovaném pavouku pár Milan Šprc/Martin Marek)
3. Andrea Rišová/Marián Hevessy, oficiální název: SVK + HUN (36 + 24) 60 (z důvodu zranění /ruka v dláze/ odstupuje Petr Gruškovský z týmové soutěže, takže tento pár nahradí v rozlosovaném pavouku pár Petr Gruškovský/Pavel Klimánek)
4. Robert Hill/Tomáš Cudzik (30 + 8) 38


Hrací systém: max celkem 16 párů. Prvních 8 párů dle aktuálního žebříčku (viz tabulka výše) bude mít pevné místo v pavouku (1. pár zcela nahoře, 2. pár zcela dole atd. dle mezinárodních turnajů) a k nim se budou veřejně dolosovávat (tenisová schůze v sobotu 5. 4.) ostatní dvojice. Výherci těchto zápasů postupují dále a všichni, kteří v 1. kole prohrají, postupují do bojů o 9. až 16. místo...atd. dle předcházejících sezón (při počtu 16 párů hrají všichni 4 zápasy - 1 z. květen, 1 z. červen, 1 z. červenec, 1 z. srpen). Týmy si mohou zvolit originální název (na min. celou sezónu), udělat svou zástavu a originální dresy, které jim mohou zůstat do dalších sezón (už se nebudou losovat hráči do jednotlivých týmů).

V každém kole se odehrají 2 singly (jedničky spolu, dvojky spolu - kdo je jednička v týmu, rozhodne aktuální tabulka 2014 vždy na konci předcházejícího měsíce - viz jako doposud) + 4 hra. Zápasy ze singlu se započítávají i do individuální soutěže (SEZÓNA 2014) a to i v případě, že by hráči byli od sebe vzdáleni i více než o 10 míst - viz jako doposud. Výkonnostně "slabší" hráči určují před zápasem, zda se bude hrát na 1 set (stříbrná a bronzová část žebříčku), na 3 podání (bronzová část žebříčku).


David´s Cup 2013 - týmová soutěž

Rady našeho Rady (náš bookmaker tiperských soutěžích na KTS)

Kurzy na celkového vítěze DC 2013

Tak jsem se dopracoval k „nějakým“ číslům :-). Jedná se o KURZY NA CELKOVÉHO VÍTĚZE David´s Cupu 2013 tak, jak je vidím já. Rozhodl jsem se je uveřejnit čistě pro malé zpestření a ověření si, že ve skutečnosti to bude určitě jinak :-D Každý si samozřejmě můžete udělat svůj obrázek, jak by to mohlo vypadat. Např. co mám špatně, nebo naopak o.k. … – o tom to přece je ;-). Snažil jsem se nezohledňovat „pouze“ celkovou sílu týmu jako takovou na základě kvalit jeho jednotlivců, ale hlavně LOS jednotlivých (záměrně tady nechci říct postupivších) týmů a jejich eventuálních soupeřů pro další kolo - kola, jejich kompaktnost, vzájemné zápasy potenciálních soupeřů, sílu „deblu“ a další věci. Jedná se jen o mou predikci kurzů na celkového vítěze DC na základě výše uvedených aspektů, takže není vůbec žádným pravidlem, že tým, na který je největší kurz, skončí dle mého nejpravděpodobněji poslední v celkovém účtování letošního ročníku DC (to s tím nemá absolutně co dělat). Letos to opět bude velmi vyrovnané, takže tady jsou mé kurzy na celkové vítězství jednotlivých týmů:

Celkový vítěz DC 2013:
FRA 4.75 (2. místo)
USA 6.50 (7. místo)
SWE 7.00 (3. místo)
GER 8.00 (1. místo)
CZE 8.50 (6. místo)
ARG 10.00 (4. místo)
RUS 12.50 (5. místo)
ESP 18.00 (8. místo)

Kurzy na 1. kolo DC 2013:
CZE - GER 1:4 (1.85 - 1.75)
ARG - USA 3:1 (1.83 - 1.77)
RUS - FRA 0:5 (3.40 - 1.23)
SWE - ESP 4:1 (1.20 - 3.60)

Kurzy na 2. kolo DC 2013:
GER - ARG 5:0 (1.30 - 2.90)
FRA - SWE 3:2 (1.62 - 2.03)
CZE - USA 3:1 (1.35 - 2.70)
RUS - ESP 3:2 (1.43 - 2.43)

Kurzy na 3. kolo DC 2013:
GER - FRA 3:2 (2.11 - 1.57)
ARG - SWE 2:3 (2.90 - 1.30)
CZE - RUS 2:3 (1.38 - 2.59)
USA - ESP 3:1 (1.47 - 2.32)

Radek Sýkora (bookmaker)

3. kolo David´s Cupu hrané 01. - 14. 08. 2013

Finále 2013:

GER - FRA 3:2 Radim Koloničný-Radim Konečný 6:4, 6:7(4), 6:4, Radim Lukáč-Pavel Merta 3:6, 4:6, Marián Hevessy-Marek Kiša 6:3, 6:3, Radomír Sacký-Stanislav Trýska 6:3, 6:4, Koloničný/Lukáč-Konečný/Merta 4:6, 4:6.


Utkání o 3. místo:

ARG - SWE 2:3: Milan Brosch-Ivan Staškiv 3:6, 6:7 (7), Zbyněk Stuchlík-Tomáš Cudzik 6:7 (4), 6:4, 4:6, Milan Šprc-Jozef Chreno 0:6, 1:6, Petra Ogořálková-Pavel Krištofik 6:2, 6:3, Brosch/Stuchlík-Staškiv/Chreno 6:3, 6:4.

Utkání o 5. místo:

CZE - RUS 2:3 Miroslav Žídek-Martin Káňa 6:4, 6:1, Jan Pomykal-Lenka Kvasňáková 3:6, Robert Hill-Zdeněk Kubala 6:4, 6:7 (5), 5:7, David Konečný-Klaudie Mikolášová 6:0, Žídek/Hill-Káňa/Kvasňáková 3:6, 7:6 (8), 4:6.

Utkání o 7. místo:

USA - ESP 3:1: Kamil Socha-Michal Gebauer 5:7, Vladislav Carbol st.-Miroslav Magnusek 6:1, 6:2, Pavel Klimánek-Petr Mojžíšek, Martin Marek-Eva Novobilská 6:0, Carbol/Marek-Gebauer/Magnusek 6:2, 6:4.

2. kolo David´s Cupu hrané 01. - 14. 07. 2013

Utkání o 1. - 4. místo:

GER - ARG 5:0: Radim Koloničný-Milan Brosch 7:6 (3), 2:6, 6:3, Radim Lukáč-Zbyněk Stuchlík 7:6 (5), 7:5, Marián Hevessy-Milan Šprc 6:0, 6:1, Radomír Sacký-Petra Ogořálková 6:3, Radim Koloničný/Radim Lukáč-Milan Brosch/Zbyněk Stuchlík 6:3, 6:4

FRA - SWE 3:2: Radim Konečný-Ivan Staškiv 0:6, 0:6, Pavel Merta-Jozef Chreno 6:1, 6:1, Marek Kiša-Tomáš Cudzik 5:7, 5:7, Stanislav Trýska-Pavel Krištofik 6:0, Konečný/Merta-Staškiv/Cudzik 6:2, 6:4


Utkání o 5.- 8. místo:

CZE - USA 3:1: Miroslav Žídek-Kamil Socha 6:4, 6:1, Jan Pomykal-Vladislav Carbol st. 2:6, 7:6 (4), 5:7, Robert Hill-Pavel Klimánek 4:6, 7:5, 6:3, David Konečný-Martin Marek 6:3.

RUS-ESP 3:2: Martin Káňa-Michal Gebauer 7:6 (1), 1:6, 6:2, Lenka Kvasňáková-Miroslav Magnusek 5:7, Zdeněk Kubala-Petr Mojžíšek 7:5, 6:4, Klaudie Mikolášová-Eva Novobilská 1:6, Martin Káňa/Zdeněk Kubala-Michal Gebauer/Miroslav Magnusek 6:2, 6:1

1. kolo David´s Cupu hrané 01. - 14. 06. 2013

CZE-GER 1:4: Miroslav Žídek-Radim Koloničný 1:6, 5:7, Jan Pomykal-Marián Hevessy 3:6, 2:6, Robert Hill-Radim Lukáč 0:6, 1:6, David Konečný-Radomír Sacký 7:5, David Konečný/Robert Hill-Radim Lukáč/Marián Hevessy 1:6, 1:6.

ARG-USA 3:1:Milan Brosch-Kamil Socha 6:3, 7:6 (1), Zbyněk Stuchlík-Vladislav Carbol st. 6:0, 6:0, Milan Šprc-Pavel Klimánek 6:4, 4:6, 7:6 (4), Petra Ogořálková-Martin Marek 0:6

RUS-FRA 0:5: Martin Káňa-Radim Konečný 2:6, 5:7, Lenka Kvasňáková-Pavel Merta 2:6, 2:6, Zdeněk Kubala-Marek Kiša 5:7, 1:6, Klaudie Mikolášová-Stanislav Trýska 1:6, Martin Káňa/Zdeněk Kubala-Radim Konečný/Pavel Merta 0:6

SWE-ESP 4:1: Jozef Chreno-Michal Gebauer 6:4, 7:6(7:3), Ivan Staškiv-Miroslav Magnusek 6:3, 6:1, Tomáš Cudzik-Petr Mojžíšek 6:4, 6:4, Pavel Krištofik-Eva Novobilská 4:6, Chreno/Staškiv-Gebauer/Magnusek 3:6, 6:0, 6:3

V sobotu 06.04. 2013 na tenisové schůzi byli nalosováni hráči do těchto týmů:

CZE: Miroslav Žídek (kapitán), Jan Pomykal, Robert Hill, David Konečný
GER: Radim Koloničný (kapitán), Marián Hevessy, Radim Lukáč, Radomír Sacký

ARG: Milan Brosch, Zbyněk Stuchlík, Milan Šprc, Petra Ogořálková (kapitán)
USA: Kamil Socha, Vladislav Carbol, Pavel Klimánek, Martin Marek (kapitán)

RUS: Martin Káňa, Lenka Kvasňáková (kapitán), Zdeněk Kubala, Klaudie Mikolášová
FRA: Radim Konečný (kapitán), Pavel Merta, Marek Kiša, Stanislav Trýska

SWE: Ivan Staškiv, Jozef Chreno, Tomáš Cudzik (kapitán), Pavel Krištofik
ESP: Michal Gebauer (kapitán), Miroslav Magnusek, Petr Mojžíšek, Eva Novobilská


V 1. kole (01. - 14. 06. 2013) se střetnou CZE-GER, ARG-USA, RUS-FRA, SWE-ESP


David´s Cup 2012 - týmová soutěž

Nejsoudružnější tým v DC 2012

I v tomto roce proběhne vyhodnocení soutěže o NEJSOUDRUŽNĚJŠÍ TÝM. Budou vybrány 3 týmy, ve kterých to nejlépe "fungovalo" a z těch každý hráč našeho žebříčku (i když nehrál DC) vybere jeden tým, o kterém se dotyčný domnívá, že byl opravdu nejsoudružnější. Abych vám výběr usnadnil, připomenu, dle jakých kritérií se toto ocenění uděluje:

1. jednotliví hráči v týmu se vzájemně podporovali
2. snažili se odehrávat svá utkání v jeden den, aby se mohli vzájemně povzbuzovat
3. společně trénovali
4. scházeli se i mimo kurty
5. obětovali čas i peníze, aby mohli mít stejné dresy a doplňky
6. i mimo tým se o svých spolubojovnících vyjadřovali pozitivně
7. celé družstvo si užilo parádní atmosféru týmové soutěže
8. i když byl duel rozhodnut, rádi si zahráli i 4hru

Letos jsem vybral dle ohlasů ze všech stran tyto 3 kandidáty (prozatímní pořadí dle zápisu) na titul NEJSOUDRUŽNĚJŠÍ TÝM:

CZE: Ivan Staškiv, Kamil Socha, Petr Mojžíšek, Martin Marek (kapitán)

RUS: Martin Káňa, Tomáš Hanek, Milan Brosch, Petra Ogořálková (kapitán)

SWE: Radim Koloničný, Lenka Kvasňáková, Pavel Klimánek (kapitán), Eva Novobilská

V klidu si svého kandidáta, s přihlédnutím dle kritérií uvedených výše, promyslete a poté mi ho sdělte formou mailu: rkonecny@atlas.cz  nebo SMS. Všechny nominace budou u jednotlivých jmen veřejně uvedeny na info tabuli na KTS sezóny 2012 (sobota 15. září) a poté tam také dojde ke slavnostnímu předání putovního poháru pro vítězný tým.

Rady našeho Rady (náš bookmaker tiperských soutěžích na KTS)

Kurzy na celkového vítěze DC 2012

Celkový vítěz DC 2012:
ESP (5.50) - skončili na 2. místě
ARG (6.00) - skončili na 1. místě
RUS (7.00) - skončili na 7. místě
FRA (7.50) - skončili na 3. a 4. místě (100% trefa)
CZE (9.50) - skončili na 3. a 4. místě
USA (11.00) - skončili na 6. místě (100% trefa)
SWE (13.00) - skončili na 5. místě
GER (16.50) - skončili na 8. místě (100% trefa)


Kurzy na 1.kolo DC 2012:
CZE - GER 1.44 - 2.40 (4:1)
ARG - USA 1.50 - 2.30 (5:0)
RUS - FRA 1.74 - 1.86 (2:3)
SWE - ESP 2.56 - 1.40 (1:4)

Kurzy na 2.kolo DC 2012:
CZE - ARG 2.30 - 1.48 (1:4)
FRA - ESP 3.60 - 1.20 (2:3)
GER - USA 2.05 - 1.60 (1:4)
RUS - SWE 1.30 - 2.93 (2:3)


Kurzy na 3.kolo DC 2012:
ARG - ESP 1.60 - 2.05 (3:1)
CZE - FRA 2.11 - 1.57
USA - SWE 2.30 - 1.50 (1:3)
GER - RUS 3.60 - 1.20 (1:4)


Radek Sýkora

Konečné pořadí David´s Cupu 2012:

1. ARG
2. ESP
3. - 4. CZE + FRA

5. SWE
6. USA
7. RUS
8. GER

3. kolo David´s Cupu hrané 01. - 14. 08. 2012

Finále:

ARG - ESP 3:1: Radim Konečný-Pavel Merta 6:3, 7:5, Jiří Lanča-Zbyněk Stuchlík 3:6, 6:3, 6:4, Andrea Rišová-Marek Kiša 2:6, 1:6, Petr Gruškovský-Robert Hill 7:5, 1:6, 6:2 Andrea Rišová/Petr Gruškovský-Marek Kiša/Robert Hill nehráno (již bylo rozhodnuto)

Utkání o 3. místo:

CZE - FRA 2:2: Kamil Socha-Zdeněk Novobilský 2:6, 4:6, Ivan Staškiv-René Bartek 7:5, 6:0, Petr Mojžíšek-Jan Koloničný scr. JK zranění, Martin Marek-Milan Šprc 4:6, 4hra pro různá zranění nehrána (soupeři si po vzájemné domluvě rozdělili 3. a 4. místo)

Utkání o 5. místo:

USA - SWE 1:3: Jozef Chreno-Radim Koloničný 4:6, 6:4, 1:6, Radek Sýkora-Lenka Kvasňáková scr. RS (nemoc), Aleš Pustka-Pavel Klimánek 6:7(3), 4:6, Radomír Sacký-Eva Novobilská 6:0, 4hra nehrána (již bylo rozhodnuto)

Utkání o 7. místo:

GER - RUS 1:4: Miroslav Magnusek-Martin Káňa 3:6, 2:6, Jan Pomykal-Milan Brosch 4:6, 0:6, Michal Gebauer-Tomáš Hanek 0:6, 6:3, 1:6, Pavel Krištofik-Petra Ogořálková 5:7, Michal Gebauer/Pavel Krištofik-Milan Brosch/Petra Ogořálková 6:1

2. kolo David´s Cupu hrané 01. - 14. 07. 2012

Utkání o 1. - 4. místo:

CZE - ARG 1:4: Ivan Staškiv-Radim Konečný 6:7(5),6:7(4), Kamil Socha-Jiří Lanča 2:6, 6:0, 6:3, Petr Mojžíšek-Petr Gruškovský 1:6, 3:6, Martin Marek-Andrea Rišová 1:6, 1:6, Ivan Staškiv/Kamil Socha-Radim Konečný/Petr Gruškovský 2:6

FRA - ESP 2:3: Zdeněk Novobilský-Zbyněk Stuchlík 6:3, 6:0, René Bartek-Pavel Merta 3:6, 2:6, Jan Koloničný-Marek Kiša 3:6, 6:1, 6:3, Milan Šprc-Robert Hill 7:5, 2:6, 4:6, Zdeněk Novobilský/Jan Koloničný-Zbyněk Stuchlík/Pavel Merta 3:6, 3:6

Utkání o 5.- 8. místo:

GER - USA 1:4: Jan Pomykal-Jozef Chreno 2:6, 1:6, Michal Gebauer-Radek Sýkora 1:6, 0:6, Miroslav Magnusek-Aleš Pustka 6:3, Pavel Krištofik-Radomír Sacký 3:6, Jan Pomykal/Michal Gebauer-Jozef Chreno/Radek Sýkora 4:6, 3:6

RUS - SWE 2:3: Milan Brosch-Radim Koloničný 6:4, 5:7, 1:6, Martin Káňa-Lenka Kvasňáková 5:7, Tomáš Hanek-Pavel Klimánek 6:1, 6:1, Petra Ogořálková-Eva Novobilská 6:3, Milan Brosch/Martin Káňa-Radim Koloničný/Lenka Kvasňáková 3:6, 2:6

1. kolo David´s Cupu hrané 01. - 14. 06. 2012

CZE - GER 4:1: Ivan Staškiv-Jan Pomykal 6:0, 6:0, Kamil Socha-Michal Gebauer 6:4, 7:5, Petr Mojžíšek-Miroslav Magnusek 1:6, 2:6, Martin Marek-Pavel Krištofik 6:3, 6:0, Ivan Staškiv/Martin Marek-Michal Gebauer/Pavel Krištofik 6:4, 6:1


ARG - USA 5:0: Radim Konečný-Jozef Chreno 6:2, 6:3, Jiří Lanča-Radek Sýkora 5:7, 6:4, 6:0, Petr Gruškovský-Aleš Pustka 6:4, Andrea Rišová-Radomír Sacký 7:6(1), 3:6, 6:3, Radim Konečný/Jiří Lanča-Jozef Chreno/Radek Sýkora 6:1, 6:4


RUS - FRA 2:3: Martin Káňa-Zdeněk Novobilský 2:6, 7:6(4), 4:6, Tomáš Hanek-René Bartek 6:1, 6:0, Milan Brosch-Jan Koloničný 6:0, 6:3, Petra Ogořálková-Milan Šprc 1:6, Martin Káňa/Tomáš Hanek-Zdeněk Novobilský/Jan Koloničný 6:3, 6:7(6), 6:7(3)

SWE - ESP 1:4: Radim Koloničný-Zbyněk Stuchlík 5:7, 6:1, 6:4, Lenka Kvasňáková-Marek Kiša 3:6, Pavel Klimánek-Pavel Merta 4:6, 1:6, Eva Novobilská-Robert Hill 1:6, Lenka Kvasňáková/Pavel Klimánek-Marek Kiša/Robert Hill 2:6, 6:4, 4:6



V sobotu 24. 03. 2012 na tenisové schůzi byli nalosováni hráči do těchto týmů:

CZE: Ivan Staškiv, Kamil Socha, Petr Mojžíšek (René Souček - zranění a odstoupení), Martin Marek (kapitán)
GER: Jan Pomykal (kapitán), Michal Gebauer, Miroslav Magnusek, Pavel Krištofik

ARG: Radim Konečný, Jiří Lanča (kapitán), Petr Gruškovský, Andrea Rišová
USA: Jozef Chreno, Radek Sýkora, Aleš Pustka, Radomír Sacký (kapitán)

RUS: Martin Káňa, Tomáš Hanek, Milan Brosch, Petra Ogořálková (kapitán)
FRA: Zdeněk Novobilský, Jan Koloničný, René Bartek, Milan Šprc, Vladislav Carbol (nehrající kapitán)

SWE: Radim Koloničný, Lenka Kvasňáková, Pavel Klimánek (kapitán), Eva Novobilská
ESP: Zbyněk Stuchlík, Marek Kiša, Pavel Merta, Robert Hill (kapitán)

Vzhledem k tomu, že Vladislav Carbol st.má dlouhodobé zranění ramene (chodí na rehabilitace, pravidelně navštěvuje lékaře, ale stále se to nelepší - řešíme to přes měsíc!), musel jsem za něj sehnat ještě před 1. utkáním DC adekvátní náhradu. Kdyby byla soutěž již rozběhlá, k výměně bych nesvolil. Vladislav byl v 1. losovacím koši, proto jsem hledal hráče z předních pozic, kteří by byli také nasazeni v 1. losovacím koši. Podařilo se mi sehnat Zdeňka Novobilského, který tímto nahrazuje Vladislava Carbola st. a tudíž se stává jedničkou FRA. Vladislavovi je to velmi líto (je to týmový srdcař), proto mě uprosil, aby mohl dělat alespoň nehrajícího kapitána FRA. Tato výměna je pro vývoj celé soutěže důležitá, aby nedocházelo ke zbytečným skrečím a tudíž si plnohodnotně zahráli všichni budoucí soupeři FRA. Totéž nastalo v týmu CZE s Reném Součkem, který si dlouhodobě přivodil zranění zad a tudíž byl nahrazen Petrem Mojžíškem.

V 1. kole (01. - 14. 06. 2012) se střetnou CZE-GER, ARG-USA, RUS-FRA, SWE-ESP


David´s Cup 2011 - týmová soutěž

Nejsoudružnější tým v DC 2011

I v tomto roce proběhne vyhodnocení soutěže o NEJSOUDRUŽNĚJŠÍ TÝM. Budou vybrány 3 týmy, ve kterých to nejlépe "fungovalo" a z těch každý hráč našeho žebříčku (i když nehrál DC) vybere jeden tým, o kterém se dotyčný domnívá, že byl opravdu nejsoudružnější. Abych vám výběr usnadnil, připomenu, dle jakých kritérií se toto ocenění uděluje:

1. jednotliví hráči v týmu se vzájemně podporovali
2. snažili se odehrávat svá utkání v jeden den, aby se mohli vzájemně povzbuzovat
3. společně trénovali
4. scházeli se i mimo kurty
5. obětovali čas i peníze, aby mohli mít stejné dresy a doplňky
6. i mimo tým se o svých spolubojovnících vyjadřovali pozitivně
7. celé družstvo si užilo parádní atmosféru týmové soutěže

Letos jsem vybral dle ohlasů ze všech stran tyto 3 kandidáty (prozatímní pořadí dle zápisu) na titul NEJSOUDRUŽNĚJŠÍ TÝM:

GER: Radim Konečný, Kamil Socha, Jan Koloničný, Martin Marek (kapitán)

RUS: Radim Koloničný, Zdeněk Kubala (kapitán), Libor Bujnošek, Robert Hill

SWE: Miroslav Větříšek, Vladislav Carbol (kapitán), Jan Pomykal, Radomír Sacký

V klidu si svého kandidáta, s přihlédnutím dle kritérií uvedených výše, promyslete a poté mi ho sdělte formou mailu: rkonecny@atlas.cz  a SMS. Všechny nominace budou u jednotlivých jmen veřejně uvedeny na info tabuli na KTS sezóny 2011 (sobota 17. září) a poté tam také dojde ke slavnostnímu předání putovního poháru pro vítězný tým.

Rady našeho Rady (náš bookmaker tiperských soutěžích na KTS)

Kurzy na celkového vítěze DC 2011

Celkový vítěz DC 2011:
USA (3.75) – skončili 4.
GER (5.00) – skončili 2. (100% trefa)
SWE (6.00) – skončili 3. (100% trefa)
FRA (7.50) – skončili 7.
ARG (9.00) – skončili 5. (100% trefa)
RUS (10.00) – skončili 1.
ESP (12.00) – skončili 6.
CZE (18.00) – skončili 8. (100% trefa)


Kurzy na 1.kolo DC 2011:
CZE - GER 5.00 - 1.14 (1:4)
ARG - USA 2.03 - 1.62 (1:4)
RUS - FRA 2.15 - 1.55 (4:1)
SWE - ESP 1.47 - 2.32 (3:2)

Kurzy na 2.kolo DC 2011:
GER - USA 2.46 - 1.42 (3:2)
RUS - SWE 2.05 - 1.60 (3:2)
CZE - ARG 3.40 - 1.23 (0:5)
FRA - ESP 1.35 - 2.70 (1:3)

Kurzy na 3.kolo DC 2011:
GER – RUS 1.80 – 1.80 (2:3)
USA – SWE 1.50 – 2.25 (2:3)
ESP – ARG 1.83 – 1.77 (2:3)
CZE – FRA  3.10 – 1.27 (2:3)

Radek Sýkora

Konečné pořadí David´s Cupu 2011:

1. RUS
2. GER
3. SWE

4. USA
5. ARG
6. ESP
7. FRA
8. CZE

3. kolo David´s Cupu hrané 01. - 31. 08. 2011

Finále:

GER - RUS 2:3 Radim Konečný - Radim Koloničný 6:4, 6:1, Kamil Socha - Libor Bujnošek 3:6, 7:5, 3:6, Jan Koloničný - Zdeněk Kubala 6:4, 3:6, 2:6, Martin Marek - Robert Hill 1:6, čtyřhra: Radim Konečný, Martin Marek - Radim Koloničný, Zdeněk Kubala 6:0, 6:2.

Utkání o 3. - 4. místo:

USA - SWE 2:3: Ivan Staškiv - Miroslav Větříšek scr. MV - nestihl po celý měsíc odehrát zápas a na konci srpna byl mimo ČR, Zbyněk Stuchlík - Vladislav Carbol 4:6, 4:6, Pavel Klimánek - Jan Pomykal 2:6, 6:1, 3:6, Pavel Ramík - Radomír Sacký 2:6, 6:1, 1:6, čtyřhra: Ivan Staškiv, Pavel Klimánek - Vladislav Carbol st., Jan Pomykal 6:4, 4:6, 6:3

Utkání o 5. - 6. místo:

ESP- ARG 2:3 Lenka Kvasňáková - Martin Káňa 3:6, 3:6, Tomáš Hanek - Radek Sýkora RS scr. pro nemoc, Petr Mojžíšek - Petr Gruškovský 6:2, 6:4, Pavel Krištofik - Adam Přadka 3:6, čtyřhra: Lenka Kvasňáková, Tomáš Hanek - Martin Káňa, Petr Gruškovský 3:6, 3:6.

Utkání o 7. - 8. místo:

CZE - FRA 2:3: Miroslav Sýkora - Zdeněk Novobilský 3:6, 4:6, René Bartek - Josef Chreno 0:6, 0:6, Aleš Pustka - Milan Šprc 4:6, 4:6, René Souček - Petra Ogořálková 6:3, čtyřhra: Miroslav Sýkora, René Souček - Milan Šprc, Petra Ogořálková 6:2, 7:5.

2. kolo David´s Cupu hrané 01. - 14. 07. 2011

Utkání o 1. - 4. místo:

GER - USA 3:2: Radim Konečný - Ivan Staškiv 6:3, 7:5, Kamil Socha - Zbyněk Stuchlík 6:4, 1:6, 1:6, Jan Koloničný - Pavel Klimánek 6:4, 5:7, 4:6, Martin Marek - Pavel Ramík 6:3, čtyřhra: Radim Konečný, Kamil Socha - Ivan Staškiv, Zbyněk Stuchlík 4:6, 6:2, 6:4

RUS - SWE 3:2: Radim Koloničný - Miroslav Větříšek 6:3, 6:2, Libor Bujnošek - Vladislav Carbol 1:6, 0:6, Zdeněk Kubala - Jan Pomykal 6:3, 2:6, 3:6, Robert Hill - Radomír Sacký 6:4, 7:6 (?), Radim Koloničný, Libor Bujnošek - Miroslav Větříšek, Vladislav Carbol 6:4, 6:1

Utkání o 5. - 8. místo:

CZE - ARG 0:5: Miroslav Sýkora - Martin Káňa 3:6, 6:7(2), René Bartek - Radek Sýkora 0:6, 0:6, Aleš Pustka - Petr Gruškovský 6:7(2), 1:6, René Souček - Adam Přadka 2:6, 1:6, René Bartek, René Souček - Martin Káňa, Petr Gruškovský 2:6, 0:6

FRA - ESP 1:3: Zdeněk Novobilský - Lenka Kvasňáková 6:2, 6:1, Jozef Chreno - Tomáš Hanek: JCh scr. z důvodu, že je "zmizelej" a s nikým nekomunikuje - ani se svým kapitánem, ani se svým soupeřem, ani s vedoucím turnaje, Milan Šprc - Petr Mojžíšek 4.6, 3.6, Petra Ogořálková - Pavel Krištofik 4:6, čtyřhra: nehráno (již bylo rozhodnuto)

1. kolo David´s Cupu hrané 01. - 14. 06. 2011

CZE - GER 1:4: Miroslav Sýkora - Radim Konečný 3:6, 3:6, René Bartek - Kamil Socha 3:6, 3:6, Aleš Pustka - Jan Koloničný 0:6, René Souček - Martin Marek 3:6, čtyřhra: Miroslav Sýkora, René Bartek (CZE) - Jan Koloničný, Martin Marek (GER) 7:6(8), 6:3


ARG - USA 1:4: Martin Káňa - Zbyněk Stuchlík 4:6, 6:0, 3:6, Radek Sýkora - Ivan Staškiv 3:6, 0:6, Petr Gruškovský - Pavel Klimánek 2:6, 4:6, Adam Přadka - Pavel Ramík 6:0, 7:6(2), čtyřhra: Martin Káňa, Radek Sýkora - Zbyněk Stuchlík, Ivan Staškiv 2:6, 1:6


RUS - FRA 4:1: Radim Koloničný - Zdeněk Novobilský 7:5, 6:4, Libor Bujnošek - Jozef Chreno 5:7, 1:6, Zdeněk Kubala - Milan Šprc 7:5, 6:3, Robert Hill - Petra Ogořálková 6:4,
čtyřhra: Radim Koloničný, Zdeněk Kubala - Zdeněk Novobilský, Petra Ogořálková 6:2, 6:3

SWE - ESP 3:2: Vladislav Carbol - Tomáš Hanek 1:6, 7:6 (4), 6:0, Miroslav Větříšek - Lenka Kvasňáková 6:1, 6:1, Jan Pomykal - Petr Mojžíšek 6:2, 6:3, Radomír Sacký - Pavel Krištofik 4:6, 6:1, 6:7 (9), čtyřhra: SWE scr.

V sobotu 19. 03. 2011 na tenisové schůzi byli nalosováni hráči do těchto týmů:

CZE: Miroslav Sýkora (kapitán), René Bartek, Aleš Pustka, René Souček
GER: Radim Konečný, Kamil Socha, Jan Koloničný, Martin Marek (kapitán)

ARG: Martin Káňa, Radek Sýkora (kapitán), Petr Gruškovský, Adam Přadka
USA: Zbyněk Stuchlík, Ivan Staškiv, Pavel Klimánek, Pavel Ramík (kapitán)

RUS: Radim Koloničný, Zdeněk Kubala (kapitán), Libor Bujnošek, Robert Hill
FRA: Zdeněk Novobilský (kapitán), Jozef Chreno, Milan Šprc, Petra Ogořálková

SWE: Miroslav Větříšek, Vladislav Carbol (kapitán), Jan Pomykal, Radomír Sacký
ESP: Lenka Kvasňáková (kapitán), Tomáš Hanek, Petr Mojžíšek, Pavel Krištofik

V 1. kole (01. - 14. 06. 2011) se střetnou CZE-GER, ARG-USA, RUS-FRA, SWE-ESP


David´s Cup 2010 - týmová soutěž

Konečné pořadí David´s Cupu 2010:

1. USA
2. RUS
3. GER

4. ESP
5. SWE
6. CZE
7. FRA
8. ARG

3. kolo David´s Cupu hrané 01. - 14. 08. 2010

Finále:

USA - RUS 4:1 Zdeněk Novobilský-Radim Konečný 7:5, 6:7 (4), 6:2, Miroslav Sýkora-Vladislav Carbol 2:6, 2:6, Martin Káňa-Petr Gruškovský 6:4, Kamil Socha-Radomír Sacký 7:6 (4), 7:5 čtyřhra: Zdeněk Novobilský/Martina Káňa-Radim Konečný/Petra Ogořálková 6:4, 6:3

Utkání o 3. místo:

GER - ESP 3:2 Radim Koloničný-Zbyněk Stuchlík 6:1, 7:5, Radek Sýkora-Tomáš Cudzik 4:6, 4:6, Pavel Klimánek-Aleš Pustka 5:7, 6:2, 6:3, Pavel Krištofik-Martin Marek 2:6, 1:6, čtyřhra: Radim Koloničný/Pavel Klimánek-Tomáš Cudzik/Aleš Pustka 7:6 (4), 6:0

Utkání o 5. místo:

CZE - SWE 2:3 Tomáš Hanek-Miroslav Žídek 4:6, 7:6 (4), 2:6, Michal Gebauer-René Bartek 0:6, 7:6 (7), 6:4, Zdeněk Kubala-Radim Klimša 2:6, 5:7, Jozef Chreno-Pavel Ramík 6:1, čtyřhra: CZE-SWE 39:42 (protože se hráči nemohli domluvit na termínu odehrání 3 měsíce, rozhodl počet gamů ve dvouhrách)

Utkání o 7. místo:

ARG - FRA 2:3 Miroslav Větříšek-Jaroslav Sýkora 2:6, 0:6, Lenka Kvasňáková-Jan Koloničný 6:0, 6:2, Robert Hill-Petr Mojžíšek 2:6, 0:6, Jan Pomykal-Tomáš Moric 7:5, čtyřhra: Miroslav Větříšek/Robert Hill-Jaroslav Sýkora/Jan Koloničný 3:6, 6:7 (7)

2. kolo David´s Cupu hrané 01. - 14. 07. 2010


Utkání o 1. - 4. místo:

GER - USA 1:4 Radim Koloničný-Zdeněk Novobilský 7:5, 6:3, Radek Sýkora-Miroslav Sýkora 3:6, 7:6 (7:1), 2:6, Pavel Klimánek-Martin Káňa 0:6, 0:6, Pavel Krištofik-Libor Koloničný 3:6, 5:7, čtyřhra: Radek Sýkora/Pavel Klimánek-Miroslav Sýkora/Martin Káňa 1:6, 1:6

RUS - ESP 3:2 Radim Konečný-Zbyněk Stuchlík 6:0, 6:3, Vladislav Carbol-Tomáš Cudzik 4:6, 6:3, 2:6, Petr Gruškovský-Aleš Pustka 6:3, Radomír Sacký-Martin Marek 6:2, čtyřhra: Vladislav Carbol/Petra Ogořálková-Tomáš Cudzik/Martin Marek 4:6, 6:7 (4:7)

Utkání o 5. - 8. místo:

CZE - ARG 3:2 Tomáš Hanek-Miroslav Větříšek 1:6, 1:6, Michal Gebauer-Jiří Lanča (JL skreč - zlomené zápěstí), Jozef Chreno-Lenka Kvasňáková 7:6 (7:3), Adam Přadka-Robert Hill 7:6 (7:5), 1:6, 7:6 (7:0), čtyřhra: skreč CZE

FRA - SWE 0:5 Jaroslav Sýkora-Miroslav Žídek 1:6, 3:6, Jan Koloničný-René Bartek 2:6, 6:7 (5:7), Petr Mojžíšek-Radim Klimša 1:6, 1:6, Tomáš Moric-Pavel Ramík 4:6, čtyřhra scr. FRA

1. kolo David´s Cupu hrané 01. - 14. 06. 2010

CZE-GER 2:3: Tomáš Hanek-Radim Koloničný 2:6, 5:7, Zdeněk Kubala-Radek Sýkora 4:6, 6:7 (4:7), Michal Gebauer-Pavel Klimánek 7:6 (8:6), Adam Přadka-Pavel Krištofik 6:1, čtyřhra: Tomáš Hanek/Adam Přadka-Radim Koloničný/Pavel Klimánek 4:6, 4:6

ARG-USA 2:3: Jiří Lanča-Zdeněk Novobilský 0:6, 1:6, Miroslav Větříšek-Miroslav Sýkora 7:6 (7:5), 3:6, 6:4, Lenka Kvasňáková-Martin Káňa 2:6, 2:6, Jan Pomykal-Kamil Socha 1:6, 7:6 (7:2), 2:6, čtyřhra:Miroslav Větříšek/Robert Hill - Miroslav Sýkora/Libor Koloničný 6:4, 6:2

RUS-FRA 3:2: Radim Konečný-Jaroslav Sýkora 7:5, 4:6, 6:3, Vladislav Carbol-Petr Mojžíšek 6:1, 6:3, Petr Gruškovský-Jan Koloničný 1:6, Radomír Sacký-Tomáš Moric 6:3, čtyřhra: Vladislav Carbol/Petra Ogořálková-Jaroslav Sýkora/Jan Koloničný 4:6, scr. RUS z časových důvodu

SWE-ESP 1:4:Miroslav Žídek-Zbyněk Stuchlík scr. MŽ (zranění), René Bartek-Tomáš Cudzik 1:6, Pavel Ramík-Aleš Pustka 5:7, Radim Klimša-Martin Marek 6:3, čtyřhra: René Bartek/Pavel Ramík-Tomáš Cudzik/Aleš Pustka 6:7 (3:7), 3:6




V sobotu 10. 04. 2010 na tenisové schůzi byli nalosováni hráči do těchto týmů:

CZE: Tomáš Hanek (kapitán), Jozef Chreno, Zdeněk Kubala, Michal Gebauer, Adam Přadka
GER: Radim Koloničný (kapitán), Radek Sýkora, Pavel Klimánek, Pavel Krištofik

ARG: Miroslav Větříšek (kapitán), Jiří Lanča, Lenka Kvasňáková, Robert Hill, Jan Pomykal
USA: Zdeněk Novobilský, Martin Káňa, Libor Koloničný, Kamil Socha, Miroslav Sýkora (kapitán)

RUS: Radim Konečný, Vladislav Carbol (kapitán), Petr Gruškovský, Petra Ogořálková, Radomír Sacký
FRA: Jaroslav Sýkora (kapitán), Petr Mojžíšek, Jan Koloničný, Tomáš Moric, Jiří Velčovský

SWE: Miroslav Žídek (kapitán), René Bartek, Pavel Ramík, Radim Klimša, Eva Novobilská
ESP: Tomáš Cudzik, Zbyněk Stuchlík, Martin Marek, Aleš Pustka (kapitán), Michal Ošťatka

V 1. kole (01. - 14. 06. 2010) se střetnout CZE-GER, ARG-USA, RUS-FRA, SWE-ESP (kapitáni mi musí v pondělí 31. 05. 2010 nahlásit hráče, kteří budou v daném kole hrát včetně čtyřhry - u čtyřhry můžete změnit složení dvojice i na poslední chvíli /např., když už budete vědět, že máte jasné vítězství, nasadíte i méně zdatného tenistu (hráč, který nebyl zařazen do dvouher), aby si také on v daném kole zahrál (podmínka, že hraje 1 hráč z horní poloviny /1 nebo 2/ a 1 hráč ze spodní poloviny tabulky daného týmu /3 nebo 4 nebo 5/ však zůstává!) /).

Do dalších bojů pokračují vítězové i poražení (každý tým odehraje 3 kola).

Radim Kony Konečný 12. 04. 2010



NOVINKA: Protože v roce 2011 bude hrát David´s Cup přesně 32 (8x 4) hráčů, pravidla se zjednoduší. Budou tím pádem hrát vždy všichni a ve 4 hře zavedeme, že může tým nastoupit v libovolném složení (tedy i 2 nejlepší hráči v týmu). Také nebude potřeba mi předem hlásit nasazení do zápasů, protože to je předem dané (1-1, 2-2, 3-3, 4-4 + 4hra.). Toto nové pravidlo ruší v roce 2011 níže uvedená pravidla, která zde ponechávám do dalších sezón.

Od roku 2010 jsme zavedli  týmovou soutěž, ve které bude také čtyřhra. Tato soutěž je zcela nepovinná a zúčastní se jí jen ten, kdo bude mít zájem. Hrát týmovou soutěž může jen ten, kdo je v našem žebříčku včetně nováčků.

Pravděpodobně bude celkem 8 družstev (počet v družstvu bude záležet na počtu dobrovolně přihlášených-např. při celkovém počtu 32 hráčů budou v družstvu 4 hráči).
Složení jednotlivých mužstev se bude losovat na tenisové schůzi. Každé družstvo bude reprezentovat jinou zemi: CZE, ESP, RUS, USA, ARG, FRA, SWE, GER. V tomto pořadí se bude k jednotlivým zemím losovat příslušný hráč té či oné osmičky (začínají se losovat hráči z první osmičky atd.). Každý z vylosovaných hráčů obdrží vlajku daného státu, kterou si pak přišpendlí na hruď (alespoň se lépe poznáte).

Losovat se bude z košů, do kterých budou vložená jména podle žebříčku na začátku nové sezóny a to vždy po 8 hráčích (8 družstev). K těmto hráčům se bude z koše losovat další spoluhráč (tedy dalších 8 hráčů podle žebříčku na začátku nové sezóny, kteří se do týmové soutěže dobrovolně přihlásili). Poté dalších 8 hráčů atd. Může se stát, že v jednom družstvu bude o 1 hráče více než-li ve druhém. Obecně platí, že v každém družstvu bude 1 hráč z první osmičky, 1 hráč z druhé osmičky, 1 hráč ze třetí osmičky a 1 hráč ze čtvrté osmičky ze všech dobrovolně přihlášených (případně více hráčů). Hráči navíc se dolosovávají v daném pořadí postupně k těmto týmům: CZE, ESP, RUS, USA, ARG, FRA, SWE, GER. Týmy, které na sebe narazí, jsou již dány pavoukem (bráno ze shora dolů): CZE - GER, ARG - USA, RUS - FRA, SWE - ESP. Tým, který vyhraje, postupuje v pavouku do pravé části, poražení do levé části atd.

Systém hry je následující: Kapitáni (každé družstvo si ho samo zvolí a to na celý rok) před týmovými zápasy předají vedoucímu turnaje (Radim Konečný) nasazení do utkání za podmínek, že utkání č.1: hraje nejvýše postavený hráč určený pro dané kolo týmové soutěže (budou-li v družstvu více než 4 hráči, nemusí to být jednička týmu!), utkání č.2: druhý nejvýše postavený hráč určený pro dané kolo týmové soutěže, utkání č.3: třetí nejvýše postavený hráč určený pro dané kolo týmové soutěže, utkání č.4: čtvrtý nejvýše postavený hráč určený pro dané kolo týmové soutěže (postavení dle aktuálního žebříčku platného v den předání nasazení hráčů do zápasů jednotlivými kapitány), utkání č.5: čtyřhra složená vždy z jednoho hráče z horní poloviny a jednoho hráče ze spodní poloviny tabulky (bráno z tabulky dobrovolně přihlášených hráčů do týmové soutěže). Čtyřhra se hraje vždy na 2 vítězné sety (2 nebo 3 podání si zvolí hráč na hřišti v tu chvíli nejníže na žebříčku). Složení zápasů poté vedoucí turnaje uvede na našich internetových stránkách. Žádný hráč nesmí odehrát více než 1 utkání dvouhry + max 1 utkání čtyřhry v každém kole.

Na odehrání každého kola budou mít týmy vždy 14 dní a pořadí odehraných zápasů bude libovolné (dle volna obou soupeřů). Výsledek se bude prolínat (i zapisovat) s našim individuálním žebříčkem (a to i v případě, že budou hráči o více než 10 míst od sebe - 1 zápas se tedy zapíše 2x /do týmové soutěže i do žebříčku/). Pouze všechna skrečovaná utkání v týmové soutěži se nebudou zapisovat do individuální části! V době daného kola (14 dní viz výše) má přednost v domlouvání zápasů týmová soutěž před individuálními zápasy. Jakmile si domluvíte zápas v David´s Cupu (toto se zapíše do poznámek k tabulce), můžete si poté v tomto období domluvit další individuální utkání. Po odehrání zápasu v týmové soutěži nabíhá plnohodnotná doba hájení (tak, jak jste zvyklí v předcházejících sezónách). Může se stát, že těsně před termínem týmové soutěže odehrajete zápas s hráčem, na kterého narazíte v David´s Cupu, V tomto případě doba hájení 14-ti dní se stejným hráčem neplatí (nikdo neví, koho kapitáni nasadí). Každý tým odehraje 3 kola (hraje se o přesné umístění všech týmů). Pokud nebude moci z vážných důvodů nastoupit hráč (nemoc, dovolená apod.), který byl kapitánem pro dané kolo určen, zápas se skrečuje ve prospěch soupeře. Není tedy možné najednou poslat do zápasu náhradníka, organizátor soutěže však má právo v těchto výjimečných důvodech nechat odehrát utkání i v době po 14-tém do začátku dalšího kola (začátek měsíců 07. a 08.). Náhrada je možná jen v případě čtyřhry za splnění všech ostatních pravidel, protože by se zdržovali ostatní 3 hráči. V případě lichého počtu hráčů v družstvu (např. 5), se bere pro nasazování do čtyřhry: horní polovina menšina (např. 2 z 5-ti hráčů), dolní polovina většina (např. 3 z 5-ti hráčů).

NOVINKA pro r. 2011: V David´s Cupu je povinností každého kapitána zařadit v každém kole (celkem jsou 3 kola) alespoň do 1 utkání všechny hráče týmu (nesmí nastat situace, že "slabší" hráči nebudou hrát). Tzn., že pokud budou v týmu 4 hráči, je tento problém vyřešen automaticky, při 5-ti nebo 6-ti hráčích výkonostně slabšího hráče kapitán nominuje buď do dvouhry nebo alespoň do 4hry (věc taktiky). Nenastoupí-li hráč k zápasu (např. pro krátkodobé zranění), bude mu zápas skrečován a bod připsán soupeři (snaha o zamezení výmluv a "filmování").

Pravidla David´s Cupu se řídí pravidly pro individuální žebříček (hra na 1 vítězný set, 3 podání apod.)

1.kolo bude 01.06.-14.06. (kapitáni předají nasazení do jednotlivých zápasů 31.05.)
2.kolo bude 01.07.-14.07. (kapitáni předají nasazení do jednotlivých zápasů 30.06.)
3.kolo bude 01.08.-14.08. (kapitáni předají nasazení do jednotlivých zápasů 31.07.)

Sami uvidíte, že i v individuálním sportu, jakým tenis je, vládne parádní týmový duch, kdy vám fandí celé družstvo a vy jste díky tomu schopni zahrát neuvěřitelné míče. Při týmových soutěžích je dovoleno jakkoliv fandit a povzbuzovat své kolegy. Třeba i s transparenty a s bubny! Doporučuji každému týmu dělat si pravidelné tenisové mini schůzky, při kterých budete rozebírat taktiku a popřípadě také „tajně“ společně trénovat, aby salátovou mísu zvedl nad hlavu právě váš tým.

Název David´s Cup (Davidův pohár) jsme schválili z těchto důvodů: název  Davis Cup je autorsky chráněn a navíc malý Davídek Kony Konečný nám s turnaji pomáhá od svých dvou let (již mnoho let) a ještě nikdy neměl možnost pro svůj nízký věk zasáhnout do hry (od svých 9-ti let se již také aktivně zapojil do DC co by hráč). Bude tedy mít čest vždy losovat jednotlivé hráče i týmy a hlavně každoročně předávat putovní salátovou mísu vítězům (na poháru budou zvěčněni).

zpět   |   nahoru   |   domů

 

 

 

 

obalnajabko.cz
Pivní hotovost

 
 

 
215 053 / 3 online
realizace nextWEB