ČERVENEC

SKUPINA
A1
Miroslav
Větříšek
Vladislav
Carbol
Petr
Mikoláš
Martina
Konečná
Petra
Ogořálková
Zápasy Games Poř.
Miroslav
Větříšek
X 4 : 6 6 : 2 6 : 0 6 : 0 3 : 1 22:8 2.
Vladislav
Carbol
6 : 4 X 6 : 4 6 : 3 6 : 3 4 : 0 24:14 1.
Petr
Mikoláš
2 : 6 4 : 6 X 6 : 1 6 : 0
scr.
2 : 2 18:13 3.
Martina
Konečná
0 : 6 3 : 6 1 : 6 X 6 : 0
scr.
1 : 3 10:18 4.
Petra
Ogořálková
0 : 6 3 : 6 0 : 6
scr.
0 : 6
scr.
X 0 : 4 3:24 5.
Do skupiny B2 sestupuje Petra Ogořálková. Vítězem se stal Vladislav Carbol, který nemůže sehrát utkání o 1 prémiový bod s Danielem Konečným ze zdravotních důvodů.
SKUPINA
A2
Zdeněk
Novobilský
Mark
Harig
Radim
Houfek
Petr
Gruškovský
Libor
Koloničný
Zápasy Games Poř.
Zdeněk
Novobilský
X 6 : 2 6 : 2 6 : 1 0 : 1 scr. 3 : 1 18:6 2.
Mark
Harig
2 : 6 X 6 : 0 6 : 0 0 : 6 scr. 2 : 2 14:12 3.
Radim
Houfek
2 : 6 0 : 6 X 7 : 6
(7:5)
6 : 4 2 : 2 15:22 4.
Petr
Gruškovský
1 : 6 0 : 6 6 : 7 (5:7) X 3 : 6 0 : 4 10:25 5.
Libor
Koloničný
1 : 0 scr. 6 : 0
scr.
4 : 6 6 : 3 X 3 : 1 17:9 1.
Do skupiny B1 sestupuje Petr Gruškovský. Vítězem je Libor Koloničný, který nemůže sehrát utkání o 1 prémiový bod s Danielem Konečným ze zdravotních důvodů.
SKUPINA
B1
Jiří
Velčovský
Aneta
Carbol.
Naděžda
Ogořálk.
Stanislav
Buštík
Radim
Klimša
Zápasy Games Poř.
Jiří
Velčovský
X 0 : 6
scr.
0 : 6
scr.
0 : 6
scr.
0 : 6
scr.
0 : 4 0:24 5.
Aneta
Carbolová
0 : 6
scr.
X 6 : 3 3 : 6 6 : 0 scr. 2 : 2 18:24 2.
Naděžda
Ogořálková
0 : 6
scr.
3 : 6 X 2 : 6 6 : 0 scr. 1 : 3 11:18 3.
Stanislav
Buštík
0 : 6
scr.
6 : 3 6 : 2 X 0 : 6 2 : 2 12:17 1.
Radim
Klimša
0 : 6
scr.
0 : 6
scr.
0 : 6
scr.
6 : 0 X 1 : 3 6:18 4.
Skupinu vyhrál Stanislav Buštík, který postupuje do skupiny A1.
SKUPINA
B2
Martin
Marek
Pavel
Klimánek
René
Filip
Tomáš
Moric
Pavel
Krištofik
Zápasy Games Poř.
Martin
Marek
X 0 : 6
scr.
0 : 6
scr.
0 : 6
scr.
0 : 6
scr.
0 : 4 0:24 5.
Pavel
Klimánek
0 : 6
scr.
X 6 : 1 6 : 3 6 : 0 3 : 1 18:10 1.
René
Filip
0 : 6
scr.
1 : 6 X 6 : 2 6 : 0 2 : 2 13:14 2.
Tomáš
Moric
0 : 6
scr.
3 : 6 2 : 6 X 6 : 3 1 : 3 11:21 3.
Pavel
Krištofik
0 : 6
scr.
0 : 6 0 : 6 3 : 6 X 0 : 4 3:24 4.
Skupinu vyhrál Pavel Klimánek, který postupuje do skupiny A2.
zpět   |   nahoru   |   domů

 

 

 

 

Pivní hotovost

 
 

 
200 921 / 2 online
realizace nextWEB