Poř. Příjmení a jméno: Poslední
zápas:
Hájení
všichni:
Hájení
poslední:
Max.
termín
Další
domluvené zápasy      
1 Radim Konečný 7.8. 14.8. 21.8. 28.8. KTS´09: RK-Kamil Socha 6:1, 6:0 (4.kolo). RK-Miroslav Větříšek 6:2, 6:3 (5.kolo). RK-Zdeněk Novobilský 4:6, 7:5, 6:2 (6.kolo). Finále RK-Radim Koloničný 7:5, 6:3 (zlato).
2 Miroslav Žídek 20.8. 27.8. 3.9. 10.9. KTS´09: MŽ-Pavel Klimánek 6:0, 6:0 (4.kolo). MŽ-Tomáš Cudzik 6:4, 6:0 (5.kolo). MŽ-Radim Koloničný 6:3, 5:7, 6:7 (1) (6.kolo). Boj o bronz: MŽ-Zdeněk Novobilský 6:4, 6:7 (7), 3:6 (4.místo).
3 Zdeněk Novobilský 13.8. 20.8. 27.8. 3.9. KTS´09: ZN-Zdeněk Kubala 6:3, 7:5 (4.kolo). ZN-Tomáš Hanek 6:2, 6:1 (5.kolo). Radim Konečný-ZN 4:6, 7:5, 6:2 (6.kolo). Miroslav Žídek-ZN 6:4, 6:7 (7), 3:6 (bronz).
4 Radim Koloničný 20.8. 27.8. 3.9. 10.9. KTS´09: RK-Lenka Kvasňáková 6:2, 6:3 (4.kolo). RK-Petr Mikoláš 6:3, 6:4 (5.kolo). Miroslav Žídek-RK 6:3, 5:7, 6:7 (1). Finále: Radim Konečný-RK 7:5, 6:3 (stříbro).
5 Miroslav Větříšek 26.8. 2.9. 9.9. 16.9. KTS´09: MV-René Bartek 6:2, 6:3 (4.kolo). Radim Konečný-MV 6:2, 6:3 (5.kolo). MV-Tomáš Hanek 6:1, 6:4. MV-Tomáš Cudzik 6:4, 6:4 (pohár za 5.místo).
6 Tomáš Hanek 25.8. 1.9. 8.9. 15.9. KTS´09: TH-Miroslav Sýkora 6:4, 4:6, 6:3 (4.kolo). Zdeněk Novobilský-TH 6:2, 6:1 (5.kolo). Miroslav Větříšek-TH 6:1, 6:4. TH-Petr Mikoláš 6:4, 7:5 (7.místo).
7 Petr Mikoláš 22.8. 29.8. 5.9. 12.9. KTS´09: PM-Jaroslav Sýkora 6:7 (2:7), 6:4, 6:2 (4.kolo). Radim Koloničný-PM 6:3, 6:4 (5.kolo). PM-Tomáš Cudzik 6:7 (4), 6:3, 4:6. Tomáš Hanek-PM 6:4, 7:5 (8.místo).
8 Tomáš Cudzik 26.8. 2.9. 9.9. 16.9. KTS´09: TC-Radek Sýkora 4:6, 6:4, 6:4 (4.kolo). Miroslav Žídek-TC 6:4, 6:0 (5.kolo). Petr Mikoláš-TC 6:7 (4), 6:3, 4:6. Miroslav Větříšek-TC 6:4, 6:4 (6.místo).
9 Jaroslav Sýkora 25.8. 1.9. 8.9. 15.9. KTS´09: JS-Jan Pomykal 6:1, 6:1 (3.kolo). Petr Mikoláš-JS 6:7 (2:7), 6:4, 6:2 (4.kolo). JS-Lenka Kvasňáková 4:6, 6:2, 6:2. JS-Radek Sýkora 5:2, JS-Miroslav Sýkora 5:4 (1) (pohár za 9.místo).
10 Vladislav Carbol 18.8. 25.8. 1.9. 8.9. KTS´09: VC-Miroslav Sýkora 0:6, 2:6 (3.kolo). VC-Martin Marek MM skreč ze zdrav.důvodů. VC-Petr Gruškovský 5:2, VC-Zbyněk Stuchlík 1:5 (18.místo).
11 Zbyněk Stuchlík 26.8. 2.9. 9.9. 16.9. KTS´09: ZS-Kamil Socha ZS skreč z důvodu dovolené (3.kolo). ZS-Radim Houfek 6:2, 6:0. ZS-Petr Mojžíšek 5:1. Vladislav Carbol-ZS 1:5 (pohár za 17.místo).
12 Radek Sýkora 26.8. 2.9. 9.9. 16.9. KTS´09: RS-Pavel Ramík 6:2, 6:1 (3.kolo). Tomáš Cudzik-RS 4:6, 6:4, 6:4 (4.kolo). RS-Pavel Klimánek 6:2, 6:1. Jaroslav Sýkora-RS 5:2. RS-Kamil Socha 5:1 (11.místo).
13 Petr Mojžíšek 21.8. 28.8. 4.9. 11.9. KTS´09: PM-Pavel Klimánek 2:6, 3:6 (3.kolo). PM-Jan Pomykal 4:6, 6:4, 6:4. Zbyněk Stuchlík-PM 5:1. PM-Petr Gruškovský 5:4 (5) (19.místo).
14 René Bartek 21.8. 28.8. 4.9. 11.9. KTS´09: RB-Radim Houfek 4:6, 6:1, 6:3 (3.kolo). Miroslav Větříšek-RB 6:2, 6:3 (4.kolo). RB-Kamil Socha 7:6 (8), 2:6, 3:6. RB-Zdeněk Kubala 5:4 (1). RB-Lenka Kvasňáková 0:5 (14.místo).
15 Lenka Kvasňáková 19.8. 26.8. 2.9. 9.9. KTS´09: LK-Petr Gruškovský 6:0, 6:1 (3.kolo). Radim Koloničný-LK 6:2, 6:3 (4.kolo). Jaroslav Sýkora-LK 4:6, 6:2, 6:2. LK-Pavel Klimánek 5:4 (2). René Bartek-LK 0:5 (pohár za 13.místo).
16 Zdeněk Kubala 10.8. 17.8. 24.8. 31.8. KTS´09: ZK-Martin Marek 6:1, 6:1 (3.kolo). Zdeněk Novobilský-ZK 6:3, 7:5 (4.kolo). ZK-Miroslav Sýkora 6:7 (4:7), 4:6. René Bartek-ZK 5:4 (1). ZK-Pavel Klimánek 5:4 (6) (15.místo).
17 Petr Gruškovský 27.8. 3.9. 10.9. 17.9. KTS´09: PG-Adam Přadka 6:1, 6:3 (2.kolo). Lenka Kvasňáková-PG 6:0, 6:1 (3.kolo). PG-Pavel Ramík 6:4, 7:5. Vladislav Carbol-PG 5:2. Petr Mojžíšek-PG 5:4 (5) (20.místo).
18 Radim Houfek 24.8. 31.8. 7.9. 14.9. KTS´09: RH-Michal Ošťatka 6:0 (2.kolo). René Bartek-RH 4:6, 6:1, 6:3 (3.kolo). Zbyněk Stuchlík-RH 6:2, 6:0. RH-Jan Pomykal 3:5. RH-Martin Marek 3:5 (24.místo).
19 Libor Koloničný 19.8. 26.8. 2.9. 9.9. KTS´09: LK-Jan Pomykal 1:6, 4:6 (2.kolo). LK-Aleš Pustka 7:6 (7:3), 6:1. LK-Michal Ošťatka 5:4 (3). LK-Jan Koloničný 3:5 (26.místo).
20 Martin Marek 24.8. 31.8. 7.9. 14.9. KTS´09: MM-Radomír Sacký 6:0 (2.kolo). Zdeněk Kubala-MM 6:1, 6:1 (3.kolo). Vladislav Carbol-MM MM skreč ze zdrav.důvodů. MM-Pavel Ramík 4:5 (8). Radim Houfek-MM 3:5 (23.místo).
21 Pavel Klimánek 26.8. 2.9. 9.9. 16.9. KTS´09: PKk-Petra Ogořálková 6:4 (2.kolo). Petr Mojžíšek-PK 2:6, 3:6 (3.kolo). Miroslav Žídek-PK 6:0, 6:0 (4.kolo). Radek Sýkora-PK 6:2, 6:1. Lenka Kvasňáková-PK 5:4 (2). Zdeněk Kubala-PK 5:4 (6) (16.místo).
22 Libor Bujnošek 27.8. 3.9. 10.9. 17.9. KTS´09: LB-Miroslav Sýkora 2:6, 2:6 (2.kolo). LB-Adam Přadka 7:5, 6:3. LB-Jan Koloničný 4:5 (3). LB-Michal Ošťatka 5:3 (27.místo).
23 Pavel Ramík 24.8. 31.8. 7.9. 14.9. KTS´09: PR-Aleš Pustka 6:4, 6:4 (2.kolo). Radek Sýkora-PR 6:2, 6:1 (3.kolo). Petr Gruškovský-PR 6:4, 7:5. Martin Marek-PR 4:5 (8). PR-Jan Pomykal 1:5 (22.místo).
24 Jan Koloničný 23.8. 30.8. 6.9. 13.9. KTS´09: JK-Kamil Socha 6:7 (4:7) (2.kolo). JK-Radomír Sacký 6:1. Libor Bujnošek-JK 4:5 (3). Libor koloničný-JK 3:5 (pohár za 25.místo).
25 Pavel Krištofik ŽK 23.8. 30.8. 6.9. 13.9. KTS ´09 nehraje.
26 Aleš Pustka 24.8. 31.8. 7.9. 14.9. KTS´09: AP-Michaela Moricová 6:0 (1.kolo). Pavel Ramík-AP 6:4, 6:4 (2.kolo). Libor Koloničný-AP 7:6 (7:3), 6:1. AP-Petra Ogořálková 5:3. AP-Adam Přadka 5:4 (4) (pohár za 29.místo).
27 Tomáš Moric 15.8. 22.8. 29.8. 5.9. KTS´09: TM-Adam Přadka 0:6 (1.kolo). TM-Kateřina Sklenaříková 4:6. TM-Michaela Svobodníková 5:3. TM-Rostislav Skokan 5:3 (pohár za 37.místo).
28 Kamil Socha 19.8. 26.8. 2.9. 9.9. KTS´09: KS-L.Topinka 6:3 (1.kolo). J.Koloničný-KS 6:7 (4:7) (2.kolo). Z.Stuchlík-KS: ZS skreč z důvodu dovolené, R.Konečný-KS 6:1, 6:0 (4.kolo). R.Bartek-KS 7:6 (8), 2:6, 3:6. KS-M.Sýkora 0:5. Radek Sýkora-KS 5:1 (12.místo).
29 Petra Ogořálková 26.8. 2.9. 9.9. 16.9. KTS´09: PO-Michaela Svobodníková 6:0 (1.kolo). Pavel Klimánek-PO 6:4 (2.kolo). PO-Michal Ošťatka 2:6. Aleš Pustka-PO 5:3. PO-Radomír Sacký 2:5 (32.místo).
30 Miroslav Sýkora 28.8. 4.9. 11.9. 18.9. KTS´09: MS-R.Míček 6:0, 6:0 (1.kolo). L.Bujnošek-MS 2:6, 2:6 (2.kolo). V.Carbol-MS 0:6, 2:6 (3.kolo). T.Hanek-MS 6:4, 4:6, 6:3 (4.kolo). Zdeněk Kubala-MS 6:7(4:7), 4:6. Kamil Socha-MS 0:5. Jaroslav Sýkora-MS 5:4 (1) (10.místo).
31 Jan Pomykal 28.8. 4.9. 11.9. 18.9. KTS´09: JP-R.Skokan 6:0 (1.kolo). Libor Koloničný-JP 1:6, 4:6 (2.kolo). Jaroslav Sýkora-JP 6:1, 6:1 (3.kolo). Petr Mojžíšek-JP 4:6, 6:4, 6:4. Radim Houfek-JP 3:5. Pavel Ramík-JP 1:5 (pohár za 21.místo).
32 Andrea Rišová 11.7. 18.7. 25.7. 1.8. KTS ´09 nehraje.
33 Radomír Sacký 13.8. 20.8. 27.8. 3.9. KTS´09: RS-Eva Novobilská 6:4 (1.kolo). Martin Marek-RS 6:0 (2.kolo). Jan Koloničný-RS 6:1. RS-Adam Přadka 2:5. Petra Ogořálková-RS 2:5 (31.místo).
34 Kateřina Sklenaříková 23.8. 30.8. 6.9. 13.9. KTS´09: KS-Michal Ošťatka 3:6 (1.kolo). Tomáš Moric-KS 4:6. KS-Radim Míček scr.RM. KS-Leoš Topinka 3:5 (34.místo).
35 Michal Ošťatka 26.8. 2.9. 9.9. 16.9. KTS´09: Kateřina Sklenaříková-MO 3:6 (1.kolo). Radim Houfek-MO 6:0 (2.kolo). Petra Ogořálková-MO 2:6. Libor Koloničný-MO 5:4 (3). Libor Bujnošek-MO 5:3 (28.místo).
36 Marián Michalíček 27.8. 3.9. 10.9. 17.9. KTS ´09 nehraje (viz Libor Koloničný).
37 Michaela Svobodníková 27.8. 3.9. 10.9. 17.9. KTS´09: Petra Ogořálková-MS 6:0 (1.kolo). MS-Radim Míček 4:6. Tomáš Moric-MS 5:3. MS-Michaela Moricová 5:0 (39.místo).
38 Adam Přadka 19.8. 26.8. 2.9. 9.9. KTS´09: Tomáš Moric-AP 0:6 (1.kolo). Petr Gruškovský-AP 6:1, 6:3 (2.kolo). Libor Bujnošek-AP 7:5, 6:3. Radomír Sacký-AP 2:5. Aleš Pustka-AP 5:4 (4) (30.místo).
39 Eva Novobilská 24.8. 31.8. 7.9. 14.9. KTS´09: Radomír Sacký-EN 6:4 (1.kolo). EN-Michaela Moricová 6:1. EN-Leoš Topinka 2:5. EN-Radim Míček scr.RM (35.místo).
40 Ondřej Houfek 16.8. 23.8. 30.8. 6.9. KTS ´09 nehraje.
41 Radim Míček ČK 2.8. 9.8. 16.8. 23.8. KTS´09: Miroslav Sýkora-RM 6:0, 6:0 (1.kolo). Michaela Svobodníková-RM 4:6. Kateřina Sklenaříková-RM scr. RM. Eva Novobilská-RM scr. RM (36.místo).
42 Leoš Topinka 20.8. 27.8. 3.9. 10.9. KTS´09: LT-Irena Houfková 6:1 (předkolo). Kamil Socha-LT 6:3 (1.kolo). LT-Rostislav Skokan 5:7, 6:1, 7:6 (2). Eva Novobilská-LT 2:5. Katka Sklenaříková-LT 3:5 (pohár za 33.místo).
43 Jiří Velčovský 19.8. 26.8. 2.9. 9.9. KTS´09: JV-Michaela Moricová skreč JV ze zdravotních důvodů (předkolo). JV-Klaudie Mikolášová 5:0. JV-Irena Houfková 5:2 (pohár za 41.místo).
44 Klaudie Mikolášová 12.8. 19.8. 26.8. 2.9. KTS´09: KM-Rostislav Skokan 4:6 (předkolo). Jiří Velčovský-KM 5:0. KM-Irena Houfková 5:2 (42.místo).
45 Jan Urbaník 24.7. 31.7. 7.8. 14.8. KTS ´09 nehraje.
46 Rostislav Skokan 20.8. 27.8. 3.9. 10.9. KTS´09: Klaudie Mikolášová-RS 4:6 (předkolo). Jan Pomykal-RS 6:0 (1.kolo). Leoš Topinka-RS 5:7, 6:1, 7:6 (2). RS-Michaela Moricová 5:0. Tomáš Moric-RS 5:3 (38.místo).
47 Irena Houfková 16.8. 23.8. 30.8. 6.9. KTS´09: Leoš Topinka-IH 6:1 (předkolo). Jiří Velčovský-IH 5:2. Klaudie Mikolášová-IH 5:2 (43.místo).
48 Petr Dlabal 20.8. 27.8. 3.9. 10.9. KTS ´09 nehraje.
49 Michaela Moricová 20.8. 27.8. 3.9. 10.9. KTS´09: Jiří Velčovský-MM skreč JV ze zdravotních důvodů (předkolo). Aleš Pustka-MM 6:0 (1.kolo). Eva Novobilská-MM 6:1. Rostislav Skokan-MM 5:0. Michaela Svobodníková-MM 5:0 (40.místo).
50 Pavel Gross 1.6. 8.6. 15.6. 22.6. KTS ´09 nehraje.