Poř. Příjmení a jméno: Poslední
zápas:
Hájení
všichni:
Hájení
poslední:
Max.
termín
Další
domluvené zápasy      
1 Radim Konečný RUS 21.8. 28.8. 4.9. 11.9. Čtvrtfinále KTS: RK-Tomáš Cudzik 6:0, 6:0. Semifinále KTS: RK-Zdeněk Novobilský 6:2. Finále KTS: RK-Martin Káňa 6:1.
2 Radim Koloničný GER 28.8. 4.9. 11.9. 18.9. Čtvrtfinále KTS: RK-Miroslav Větříšek scr. MV. Semifinále KTS: RK-Martin Káňa 6:7 (4). O 3. místo KTS: RK-Zdeněk Novobilský 1:6.
3 Martin Káňa USA 26.8. 2.9. 9.9. 16.9. Čtvrtfinále KTS: MK-Miroslav Sýkora 6:2, 6:3. Semifinále KTS: MK-Radim Koloničný 6:2. Finále KTS: MK-Radim Konečný 1:6.
4 Zdeněk Novobilský USA 26.8. 2.9. 9.9. 16.9. Čtvrtfinále KTS: ZN-Miroslav Žídek 6:0, 7:6 (7:2). Semifinále KTS: ZN-Radim Konečný 2:6. O 3. místo KTS: ZN-Radim Koloničný 6:1.
5 Miroslav Žídek SWE 28.8. 4.9. 11.9. 18.9. Čtvrtfinále KTS: MŽ-Zdeněk Novobilský 0:6, 6:7 (2). O 5.-8. místo KTS: MŽ-Zbyněk Stuchlík 6:0. O 5. místo KTS: MŽ-Tomáš Cudzik 6:2.
6 Miroslav Sýkora USA 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. Čtvrtfinále KTS: MS-Martin Káňa 2:6, 3:6. O 5.-8. místo KTS: MS-Tomáš Cudzik 4:6. O 7. místo KTS: MS-Zbyněk Stuchlík 4:6.
7 Miroslav Větříšek ARG 26.8. 2.9. 9.9. 16.9. KTS 2010 nehrál. Čtvrtfinále KTS: MV-Radim Koloničný scr. MV.
8 Tomáš Cudzik ESP 26.8. 2.9. 9.9. 16.9. Čtvrtfinále KTS: TC-Radim Konečný 0:6, 0:6. O 5.-8. místo KTS: TC-Miroslav Sýkora 6:4. O 5. místo TC-Miroslav Žídek 2:6.
9 Zbyněk Stuchlík ESP 25.8. 1.9. 8.9. 15.9. O 5.-8. místo KTS: ZS-Miroslav Žídek 0:6. O 7. místo KTS: ZS-Miroslav Sýkora 6:4.
10 Jaroslav Sýkora FRA 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. O 9.-12. místo KTS: JS-Petr Mikoláš 6:3. O 9. místo KTS: JS-Josef Chreno 3:6.
11 Lenka Kvasňáková ARG 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. O 9.-12. místo KTS: LK-Josef Chreno 4:6. O 11. místo KTS: LK-Petr Mikoláš 7:5.
12 Tomáš Hanek CZE 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. KTS 2010 nehrál
13 Jozef Chreno CZE 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. O 9.-12. místo KTS: JCh-Lenka Kvasňáková 6:4. O 9. místo KTS: JCh-Jaroslav Sýkora 6:3.
14 Petr Mikoláš 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. O 9.-12. místo KTS: PM-Jaroslav Sýkora 3:6. O 11. místo KTS: PM-Lenka Kvasňáková 5:7.
15 Michal Gebauer CZE 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. O 13.-16. místo KTS: MG-Kamil Socha 7:6 (4). O 13. místo KTS: MG-Vladislav Carbol 0:6.
16 Vladislav Carbol RUS 26.8. 2.9. 9.9. 16.9. O 13.-16. místo KTS: VC-Radek Sýkora 6:2. O 13. místo KTS: VC-Michal Gebauer 6:0.
17 Radek Sýkora GER 28.8. 4.9. 11.9. 18.9. O 13.-16. místo KTS: RS-Vladislav Carbol 2:6. O 15. místo KTS: RS-Kamil Socha 3:6.
18 Zdeněk Kubala CZE 24.8. 31.8. 7.9. 14.9. KTS 2010 nehrál.
19 Kamil Socha USA 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. O 13.-16. místo KTS: KS-Michal Gebauer 6:7 (4). O 15. místo KTS: KS-Radek Sýkora 6:3.
20 René Bartek SWE 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. O 17.-20. místo KTS: RB-Petr Mojžíšek 7:6 (3). O 17. místo KTS: RB-Libor Bujnošek 5:7.
21 Libor Bujnošek 26.8. 2.9. 9.9. 16.9. O 17.-20. místo KTS: LB-Pavel Klimánek 7:6 (3). O 17. místo KTS: LB-René Bartek 7:5.
22 Radim Klimša SWE 26.8. 2.9. 9.9. 16.9. KTS 2010 nehrál.
23 Pavel Klimánek GER 28.8. 4.9. 11.9. 18.9. O 17.-20. místo KTS: PK-Libor Bujnošek 3:6. O 19. místo KTS: PK-Petr Mojžíšek 6:7 (6).
24 Petr Mojžíšek FRA 22.8. 29.8. 5.9. 12.9. O 17.-20. místo KTS: PM-René Bartek 6:7 (3). O 19. místo KTS: PM-Pavel Klimánek 7:6 (6).
25 Jan Koloničný FRA 7.8. 14.8. 21.8. 28.8. O 21.-24. místo KTS: JK-Aleš Pustka 6:2. O 21. místo KTS: JK-Jan Pomykal 3:6.
26 Petr Gruškovský RUS 17.8. 24.8. 31.8. 7.9. O 21.-24. místo KTS: PG-Jan Pomykal 4:6. O 23. místo KTS: PG-Aleš Pustka 6:0.
27 Jan Pomykal ARG 25.8. 1.9. 8.9. 15.9. O 21.-24. místo KTS: JP-Petr Gruškovský 6:4. O 21. místo KTS: JP-Jan Koloničný 6:3.
28 Aleš Pustka ESP 23.8. 30.8. 6.9. 13.9. O 21.-24. místo KTS: AP-Jan Koloničný 2:6. O 23. místo KTS: AP-Petr Gruškovský 0:6.
29 Robert Hill ARG 12.8. 19.8. 26.8. 2.9. O 25.-28. místo KTS: RH-Radomír Sacký 2:6. O 27. místo KTS: RH-Petra Ogořálková 6:4.
30 Pavel Ramík SWE 8.8. 15.8. 22.8. 29.8. KTS 2010 nehrál.
31 Pavel Krištofik GER 27.8. 3.9. 10.9. 17.9. O 25.-28. místo KTS: PK-Petra Ogořálková 7:6 (5). O 25. místo KTS: PK-Radomír Sacký 4:6.
32 Petra Ogořálková RUS 25.8. 1.9. 8.9. 15.9. O 25.-28. místo KTS: PO-Pavel Krištofik 6:7 (5). O 27. místo KTS: PO-Robert Hill 4:6.
33 Adam Přadka CZE 11.8. 18.8. 25.8. 1.9. Z důvodů nesplnění podmínek pro účast na KTS 2010 (min 7 odehraných zápasů v základní části), nemůže KTS hrát.
34 Radomír Sacký RUS 22.8. 29.8. 5.9. 12.9. O 25.-28. místo KTS: RS-Robert Hill 6:2. O 25. místo KTS: RS-Pavel Krištofik 6:4.
35 Martin Marek ESP 12.8. 19.8. 26.8. 2.9. O 29.-32. místo KTS: MM-Katka Sklenaříková 6:2. O 29. místo KTS: MM-Tomáš Moric 6:1.
36 Jan Urbaník 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. O 29.-32. místo KTS: JU-Tomáš Moric 3:6. O 31. místo KTS: JU-Katka Sklenaříková 6:4.
37 Tomáš Moric FRA 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. O 29.-32. místo KTS: TM-Jan Urbaník 6:3. O 29. místo KTS: TM-Martin Marek 1:6.
38 Leoš Topinka 20.8. 27.8. 3.9. 10.9. KTS 2010 nehrál.
39 Kateřina Sklenaříková 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. O 29.-32. místo KTS: KS-Martin Marek 2:6. O 31. místo KTS: KS-Jan Urbaník 4:6.
40 Klaudie Mikolášová 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. O 33.-36. místo KTS: KM-Michaela Moricová 6:1. O 33. místo KTS: KM-Eva Novobilská 2:6.
41 Libor Koloničný USA 31.7. 7.8. 14.8. 21.8. V roce 2011 nebude hrát.
42 Irena Houfková 11.8. 18.8. 25.8. 1.9. Z důvodů nesplnění podmínek pro účast na KTS 2010 (min 7 odehraných zápasů v základní části), nemůže KTS hrát.
43 Eva Novobilská SWE 26.8. 2.9. 9.9. 16.9. O 33.-36. místo KTS: EN-Michaela Přadková 6:3. O 33. místo KTS: EN-Klaudie Mikolášová 6:2.
44 Michaela Přadková 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. O 33.-36. místo KTS: MP-Eva Novobilská 3:6. O 35. místo KTS: MP-Michaela Moricová 6:2.
45 Michaela Moricová 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. O 33.-36. místo KTS: MM-Klaudie Mikolášová 1:6. O 35. místo KTS: MM-Michaela Přadková 2:6. V roce 2010 nebude hrát.
46 Petr Juřica 2.7. 9.7. 16.7. 23.7. V roce 2011 nebude hrát.
47 Ondřej Houfek 2.7. 9.7. 16.7. 23.7. Z důvodů nesplnění podmínek pro účast na KTS 2010 (min 7 odehraných zápasů v základní části), nemůže KTS hrát.
48 Radim Houfek 29.6. 6.7. 13.7. 20.7. Z důvodů nesplnění podmínek pro účast na KTS 2010 (min 7 odehraných zápasů v základní části), nemůže KTS hrát.
49 Rostislav Skokan 16.6. 23.6. 30.6. 7.7. V roce 2011 nebude hrát.
50 Jiří Velčovský FRA 16.6. 23.6. 30.6. 7.7. V roce 2011 nebude hrát.