Poř. Příjmení a jméno: Poslední
zápas:
Hájení
všichni:
Hájení
poslední:
Max.
termín
Další
domluvené zápasy      
1 Miroslav Žídek 25.8. 1.9. 8.9. 15.9. Čtvrtfinále KTS: MŽ - Martin Káňa 6:2, 6:4. Semifinále KTS: MŽ - Zdeněk Novobilský 4:5 scr. ZN. Finále MŽ - Radim Konečný 6:4.
2 Radim Konečný GER 27.8. 3.9. 10.9. 17.9. Čtvrtfinále KTS: RK - Ivan Staškiv 0:6, 6:2, 6:2. Semifinále KTS: RK - Radim Koloničný 6:4. Finále Miroslav Žídek - RK 6:4.
3 Radim Koloničný RUS 27.8. 3.9. 10.9. 17.9. Čtvrtfinále KTS: RK - Jaroslav Sýkora 6:3, 7:6 (6). Semifinále KTS: Radim Konečný - RK 6:4, RK - Zdeněk Novobislký scr. ZN.
4 Zdeněk Novobilský FRA 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. Čtvrtfinále KTS: ZN - Jan Pomykal 6:4, 6:4. Semifinále KTS: Miroslav Žídek - ZN 4.5 scr. ZN. Radim Koloničný - ZN scr. ZN.
5 Jan Pomykal SWE 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. Čtvrtfinále KTS: ZN - Jan Pomykal 6:4, 6:4. O 5.-8. místo KTS: JP - Martin Káňa 4:6. JP - Jaroslav Sýkora 1:6.
6 Jaroslav Sýkora 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. Čtvrtfinále KTS: Radim Koloničný - JS 6:3, 7:6 (6). O 5.-8. místo KTS: JS - Ivan Staškiv 0:6, Jan Pomykal - JS 4:6.
7 Ivan Staškiv USA 23.8. 30.8. 6.9. 13.9. Čtvrtfinále KTS: Radim Konečný - IS 0:6, 6:2, 6:2. O 5.-8. místo KTS: Jaroslav Sýkora - IS 0:6. IS - Martin Káňa 6:1.
8 Martin Káňa ARG 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Čtvrtfinále KTS: Miroslav Žídek - MK 6:2, 6:4. O 5.-8. místo KTS: Jan Pomykal - MK 4:6. Ivan Staškiv - MK 6:1.
9 Vladislav Carbol st. SWE 16.8. 23.8. 30.8. 6.9. O 9.-12. místo: VC - Libor Bujnošek 4:6. VC - Miroslav Větříšek 3:6.
10 Zbyněk Stuchlík USA 16.8. 23.8. 30.8. 6.9. KTS 2011 nehrál (rodinná oslava).
11 Jozef Chreno FRA 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. O 9.-12. místo: JCh - Miroslav Větříšek 6:4. JCh - Libor Bujnošek 6:4.
12 Miroslav Větříšek SWE 29.7. 5.8. 12.8. 19.8. O 9.-12. místo: Jozef Chreno - MV 6:4. Vladislav Carbol - MV 4:6.
13 Libor Bujnošek RUS 27.8. 3.9. 10.9. 17.9. O 9.-12. místo: Vladislav Carbol - LB 4:6. Jozef Chreno - LB 6:4.
14 Kamil Socha GER 27.8. 3.9. 10.9. 17.9. O 13.-16. místo: KS - Michal Gebauer 6:3. KS - Jiří Lanča 6:7 (4).
15 Jiří Lanča 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. O 13.-16. místo: JL - Marek Kiša 6:4. Kamil Socha - JL 6:7 (4).
16 Marek Kiša 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. O 13.-16. místo: Jiří Lanča - MK 6:4. MK - Michal Gebauer 6:3.
17 Michal Gebauer ŽK 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. O 13.-16. místo: Kamil Socha - MG.
18 Tomáš Hanek ESP 12.8. 19.8. 26.8. 2.9. KTS 2011 nehrál (rodinná oslava - mamince vše nej k životnímu jubileu).
19 Petr Mikoláš 27.8. 3.9. 10.9. 17.9. O 17.-20. místo: PM - Jan Koloničný 6:7 (4). PM - Zdeněk Kubala 4:6.
20 Radim Klimša 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. KTS 2011 nehrál (neodložitelná práce na chalupě - rozvody).
21 Zdeněk Kubala RUS 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. O 17.-20. místo: ZK - Radek Sýkora 3:6. Petr Mikoláš - ZK 4:6.
22 Radek Sýkora ARG 30.7. 6.8. 13.8. 20.8. O 17.-20. místo: Zdeněk Kubala - RS 3:6. RS - Jan Koloničný 4:6.
23 Jan Koloničný GER 22.8. 29.8. 5.9. 12.9. O 17.-20. místo: Petr Mikoláš - JK 6:7 (4). Radek Sýkora - JK 4:6.
24 Lenka Kvasňáková ESP 15.8. 22.8. 29.8. 5.9. O 21.-24. místo: LK - Petr Mojžíšek 6:2. LK - René Bartek 6:1.
25 René Bartek CZE 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. O 21.-24. místo: RB - Pavel Klimánek 6:1. Lenka Kvasňáková - RB 6:1.
26 Pavel Klimánek USA 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. O 21.-24. místo: René Bartek - PK 6:1. PK - Petr Mojžíšek 6:4.
27 Petr Mojžíšek ESP 27.8. 3.9. 10.9. 17.9. O 21.-24. místo: Lenka Kvasňáková - PM 6:2. Pavel Klimánek - PM 6:4.
28 Petr Gruškovský ARG 22.8. 29.8. 5.9. 12.9. O 25.-28. místo: PG - René Souček 6:1. PG - Aleš Pustka 4:6.
29 Miroslav Sýkora CZE 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. KTS 2011 nehrál (jel pracovat na chalupu).
30 Miroslav Magnusek 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. O 25.-28. místo: MM - Aleš Pustka 3:6. MM - René Souček 6:2.
31 Aleš Pustka CZE 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. O 25.-28. místo: Miroslav Magnusek - AP 3:6. Petr Gruškovský - AP 4:6.
32 René Souček CZE 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. O 25.-28. místo: Petr Gruškovský - RS 6:1. Miroslav Magnusek - RS 6:2
33 Petra Ogořálková FRA 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. O 29.-32. místo: PO - Eva Novobilská 6:2. PO - Milan Šprc 5:7.
34 Milan Šprc FRA 16.8. 23.8. 30.8. 6.9. O 29.-32. místo: MS - Kateřina Sklenaříková 6:3. Petra Ogořálková - MŠ 5:7.
35 Andrea Rišová 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. KTS 2011 nehrála (zdravotní problémy rodinných příslušníků).
36 Kateřina Sklenaříková 27.8. 3.9. 10.9. 17.9. O 29.-32. místo: Milan Šprc - KS 6:3. KS - Eva Novobilská 3:6.
37 Eva Novobilská 17.8. 24.8. 31.8. 7.9. O 29.-32. místo: Petra Ogořálková - EN 6:2. Kateřina Sklenaříková - EN 3:6.
38 Robert Hill RUS 27.8. 3.9. 10.9. 17.9. O 33.-35. místo: RH - Klaudie Mikolášová 6:2. RH - David Konečný 5:7.
39 Martin Marek GER 27.8. 3.9. 10.9. 17.9. KTS 2011 nehrál ze zdravotních důvodů (operace kolena) - přítomen však byl.
40 Radomír Sacký SWE 21.8. 28.8. 4.9. 11.9. KTS 2011 nehrál (slavil narození Vojtíška od Petra Krištofika, kterému tímto gratulujeme).
41 Adam Přadka ARG ŽK 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. KTS 2011 nehrál (svatba strýce).
42 Pavel Krištofik ESP 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. KTS 2011 nehrál (pracovně zaneprázdněn).
43 Jan Urbaník 21.8. 28.8. 4.9. 11.9. Z důvodů nesplnění podmínek pro účast na KTS 2011 (min 7 odehraných zápasů v základní části), nemůže KTS hrát.
44 Vladislav Carbol ml. 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. KTS 2011 nehrál z důvodu zranění (natažené vazy).
45 Leoš Topinka 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. KTS 2011 nehrál (rodinná oslava).
46 Martina Konečná 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. Z důvodu organizačního zaneprázdnění KTS 2011 nehrála, pouze ho několik týdnů připravovala a byla přítomna :-)
47 David Konečný 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. O 33.-35. místo: Robert Hill - DK 5:7. DK - Klaudie Mikolášová 6:4.
48 Pavel Ramík USA 16.8. 23.8. 30.8. 6.9. Z důvodů nesplnění podmínek pro účast na KTS 2011 (min 7 odehraných zápasů v základní části), nemůže KTS hrát.
49 Klaudie Mikolášová 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. O 33.-35. místo: Robert Hill - KM 6:2. David Konečný - KM 6:4.
50 Roger Federer - - - - Z důvodů nesplnění podmínek pro účast na KTS 2011 (min 7 odehraných zápasů v základní části), nemůže KTS hrát.