Poř. Příjmení a jméno: Poslední
zápas:
Hájení
všichni:
Hájení
poslední:
Max.
termín
Další
domluvené zápasy      
1 Zdeněk Novobilský 28.8. 4.9. 11.9. 18.9. Čtvrtfinále KTS: ZN - Miroslav Sýkora 6:2, 6:1, semifinále: ZN - Michal Gebauer 6:2, finále: ZN - Miroslav Žídek 6:0 (pohár za 1. místo).
2 Martin Káňa RUS 27.8. 3.9. 10.9. 17.9. Čtvrtfinále KTS: MK - Milan Brosch 6:2, 6:3, semifinále: MK - Miroslav Žídek 1:6, o 3. místo: MK - Michal Gebauer 6:3.
3 Radim Koloničný SWE 27.8. 3.9. 10.9. 17.9. KTS 2012 nehrál.
4 Miroslav Žídek 21.8. 28.8. 4.9. 11.9. Čtvrtfinále KTS: MŽ - Radim Konečný, RK scr z důvodu zranění (natržený lýtkový sval), semifinále: Martin Káňa - MŽ 1:6, finále: Zdeněk Novobilský - MŽ 6:0
5 Radim Konečný ARG 28.8. 4.9. 11.9. 18.9. KTS 2012 nehrál.
6 Michal Gebauer GER 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Semifinále: Zdeněk Novobilský - MG 6:2, o 3. místo Martin Káňa - MG 6:3.
7 Milan Brosch RUS 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Čtvrtfinále KTS: Martin Káňa - MB 6:2, 6:3, o 5. místo: MB - Kamil Socha 3:6, MB - Jaroslav Sýkora 1:6.
8 Miroslav Sýkora 23.8. 30.8. 6.9. 13.9. KTS 2012 nehrál.
9 Ivan Staškiv CZE 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. O 5. místo: IS - Jaroslav Sýkora 6:1, IS - Kamil Socha 6:3 (pohár za 5. místo).
10 Jaroslav Sýkora 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. O 5. místo: Ivan Staškiv - JS 6:1, Milan Brosch - JS 1:6.
11 Kamil Socha CZE 15.8. 22.8. 29.8. 5.9. O 5. místo: Milan Brosch - KS 3:6, Ivan Staškiv - KS 6:3.
12 Pavel Merta ESP 19.8. 26.8. 2.9. 9.9. O 9. místo: PM - Jiří Lanča scr. PM, PM - Lenka Kvasňáková 6:4
13 Tomáš Hanek RUS 13.8. 20.8. 27.8. 3.9. O 9. místo: TH - Lenka Kvasňáková 6:2, TH - Jiří Lanča 7:6 (2)
14 Lenka Kvasňáková SWE 25.8. 1.9. 8.9. 15.9. O 9. místo: Tomáš Hanek - LK 6:2, Pavel Merta - LK 6:4
15 Jiří Lanča ARG 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. O 9. místo: Pavel Merta - JL scr. PM, Tomáš Hanek - JL 6:7 (2) - pohár za 9. místo.
16 Jozef Chreno USA 17.8. 24.8. 31.8. 7.9. O 13. místo: JCh - Vladislav Carbol st. 6:4, JCh - Zbyněk Stuchlík 6:2 - pohár za 13. místo.
17 Miroslav Magnusek GER 25.8. 1.9. 8.9. 15.9. O 13. místo: MM - Zbyněk Stuchlík 3:6, MM - Vladislav Carbol st. 6:3
18 Zbyněk Stuchlík ESP 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. O 13. místo: Miroslav Magnusek - ZS 3:6, Jozef Chreno - ZS 6:2
19 Vladislav Carbol st. 24.8. 31.8. 7.9. 14.9. O 13. místo: Jozef Chreno - VC st. 6:4, Miroslav Magnusek - VC st. 6:3
20 Jan Pomykal GER 10.8. 17.8. 24.8. 31.8. O 17. místo: JP - Zdeněk Kubala 6:1, JP - Petr Mikoláš 6:4 - pohár za 17. místo
21 Petr Mikoláš 16.8. 23.8. 30.8. 6.9. O 17. místo: PM - Marián Hevessy 6:4, Jan Pomykal - PM 6:4
22 Marián Hevessy 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. O 17. místo: Petr Mikoláš - MH 6:4, MH - Zdeněk Kubala 6:2
23 Andrea Rišová ARG 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. KTS 2012 nehrála.
24 Zdeněk Kubala 15.8. 22.8. 29.8. 5.9. O 17. místo: Jan Pomykal - ZK 6:1, Marián Hevessy - ZK 6:2
25 Tomáš Cudzik 24.8. 31.8. 7.9. 14.9. KTS 2012 nehrál.
26 René Bartek FRA 16.8. 23.8. 30.8. 6.9. O 21. místo: RB - Miroslav Větříšek 3:6, RB - Milan Šprc 3:5 scr.
27 Robert Hill ESP 27.8. 3.9. 10.9. 17.9. O 21. místo: RH - Milan Šprc 7:6 (6), RH - Miroslav Větříšek 5:7
28 Milan Šprc FRA 27.8. 3.9. 10.9. 17.9. O 21. místo: Robert Hill - MŠ 7:6 (6), René Bartek - MŠ 3:5 scr.
29 Miroslav Větříšek 25.8. 1.9. 8.9. 15.9. O 21. místo: René Bartek - MV 3:6, Robert Hill - MV 5:7 - pohár za 21. místo.
30 Pavel Klimánek SWE 25.8. 1.9. 8.9. 15.9. O 25. místo: PK - Kateřina Sklenaříková 7:5, PK - Petr Mojžíšek 3:6
31 Marek Kiša ESP ŽK 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. KTS 2012 nehrál.
32 Petr Gruškovský ARG 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. O 25. místo: PG - Petr Mojžíšek 3:6, PG - Kateřina Sklenaříková 2:6
33 Radek Sýkora USA 14.7. 21.7. 28.7. 4.8. KTS 2012 nehrál.
34 Petr Mojžíšek CZE 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. O 25. místo: Petr Gruškovský - PM 3:6, Pavel Klimánek - PM 3:6 - pohár za 25. místo.
35 Kateřina Sklenaříková 25.8. 1.9. 8.9. 15.9. O 25. místo: Pavel Klimánek - KS 7:5, Petr Gruškovský - KS 3:6
36 Jan Koloničný FRA 1.8. 8.8. 15.8. 22.8. KTS 2012 nehrál. - z důvodu nesplnění podmínek pro účast na KTS 2012 (min 7 odehraných zápasů v základní části), nemůže KTS hrát.
37 Martina Konečná 28.8. 4.9. 11.9. 18.9. KTS 2012 nehrála.
38 David Konečný 28.8. 4.9. 11.9. 18.9. O 29. místo: DK - Radomír Sacký 1:6, DK - Petra Ogořálková 6:1
39 Aleš Pustka USA 24.8. 31.8. 7.9. 14.9. KTS 2012 nehrál.
40 Martin Marek CZE 22.8. 29.8. 5.9. 12.9. O 29. místo: MM - Petra Ogořálková 6:1, MM - Radomír Sacký 4:6
41 Petra Ogořálková RUS ŽK 7.8. 14.8. 21.8. 28.8. O 29. místo: Martin Marek - PO 6:1, David Konečný - PO 6:1
42 Pavel Ramík 8.8. 15.8. 22.8. 29.8. KTS 2012 nehrál.
43 Radomír Sacký USA 10.8. 17.8. 24.8. 31.8. O 29. místo: David Konečný - RS 1:6, Martin Marek - RS 4:6 - pohár za 29. místo.
44 Stanislav Trýska 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. O 33. místo: ST - Vladislav Carbol ml. 6:4, ST - Eva Novobilská 6:3 - pohár za 33. místo.
45 Eva Novobilská SWE 23.8. 30.8. 6.9. 13.9. O 33. místo: EN - Klaudie Mikolášová 7:6 (3), Stanislav Trýska - EN 6:3
46 Pavel Krištofik GER 4.8. 11.8. 18.8. 25.8. KTS 2012 nehrál.
47 Klaudie Mikolášová 12.8. 19.8. 26.8. 2.9. O 33. místo: Eva Novobilská - KM 7:6 (3), KM - Vladislav Carbol ml. 3:6
48 Vladislav Carbol ml. 28.8. 4.9. 11.9. 18.9. O 33. místo: Stanislav Trýska - VC ml. 6:4, Klaudie Mikolášová - VC ml. 3:6
49 Jan Urbaník 20.7. 27.7. 3.8. 10.8. KTS 2012 nehrál - z důvodu nesplnění podmínek pro účast na KTS 2012 (min 7 odehraných zápasů v základní části), nemůže KTS hrát.
50 René Souček 8.8. 15.8. 22.8. 29.8. KTS 2012 nehrál - z důvodu nesplnění podmínek pro účast na KTS 2012 (min 7 odehraných zápasů v základní části), nemůže KTS hrát.