Poř. Příjmení a jméno: Poslední
zápas:
Hájení
všichni:
Hájení
poslední:
Max.
termín
Další
domluvené zápasy      
1 Radim Konečný FRA 26.8. 2.9. 9.9. 16.9. Čtvrtfinále KTS Radim Konečný - Tomáš Cudzik 6:3, 6:1, semifinále: RK - Miroslav Žídek 5:7, o 3. místo RK - Radim Koloničný 0:6 (4. místo - omotávka).
2 Radim Koloničný GER 28.8. 4.9. 11.9. 18.9. Čtvrtfinále KTS Radim Koloničný - Martin Káňa 7:5, 6:4, semifinále: RK - Ivan Staškiv 3:6, o 3. místo Radim Konečný - RK 0:6 (3. místo - sportovní láhev nebo omotávka).
3 Zdeněk Novobilský 28.8. 4.9. 11.9. 18.9. KTS nehraje (Alpy). Čtvrtfinále KTS: Zdeněk Novobilský - Jiří Lanča 6:0, 5:7, 4:6.
4 Ivan Staškiv SWE 16.8. 23.8. 30.8. 6.9. Čtvrtfinále KTS Ivan Staškiv - Miroslav Žídek 2:6, 6:4, 6:7 (3), semifinále: Radim Koloničný - IS 3:6, finále: IS - Miroslav Žídek 1:6 (2. místo - ponožky NIKE).
5 Miroslav Žídek CZE 28.8. 4.9. 11.9. 18.9. Čtvrtfinále KTS Ivan Staškiv - Miroslav Žídek 2:6, 6:4, 6:7 (3), semifinále: Radim Konečný - MŽ 5:7, finále Ivan Staškiv - MŽ (1. místo - pohár).
6 Jiří Lanča 22.8. 29.8. 5.9. 12.9. KTS nehraje (závody kol-již dříve nahlášeno). Čtvrtfinále KTS: Zdeněk Novobilský - Jiří Lanča 6:0, 5:7, 4:6.
7 Martin Káňa RUS 26.8. 2.9. 9.9. 16.9. Čtvrtfinále KTS Radim Koloničný - Martin Káňa 7:5, 6:4, semifinále skupiny B: MK - Milan Brosch 6:0, o 5. místo: MK - Jozef Chreno 6:4 (5. místo - pohár).
8 Tomáš Cudzik SWE 28.8. 4.9. 11.9. 18.9. Čtvrtfinále KTS Radim Konečný - Tomáš Cudzik 6:3, 6:1, semifinále ve skupině B: TC - Jozef Chreno 4:6, o 7. místo: TC - Milan Brosch 6:2 (7. místo - sportovní láhev nebo omotávka).
9 Jozef Chreno SWE 18.8. 25.8. 1.9. 8.9. Semifinále KTS skupiny B: Tomáš Cudzik - JCh 4:6, o 5. místo Martin Káňa - JCh 6:4 (6. místo - ponožky NIKE).
10 Milan Brosch ARG 14.8. 21.8. 28.8. 4.9. Semifinále KTS skupiny B: Martin Káňa - MB 6:0, o 7. místo Tomáš Cudzik - MB 6:2 (8. místo - omotávka).
11 Lenka Kvasňáková RUS 19.8. 26.8. 2.9. 9.9. Semifinále KTS skupiny C: LK - Miroslav Magnusek 2:6, o 11. místo: LK - Miroslav Větříšek 6:7 (2) (12. místo - omotávka).
12 Radim Lukáč GER 25.8. 1.9. 8.9. 15.9. Semifinále KTS skupiny C: RL - Miroslav Větříšek 6:0, o 9. místo: RL - Miroslav Magnusek 6:1 (9. místo - pohár).
13 Jaroslav Sýkora 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. KTS nehraje.
14 Pavel Merta FRA 21.8. 28.8. 4.9. 11.9. KTS nehraje (má dlouhodobé zranění loktu, o kterém FRA zarytě mlčela, ale Pavel v DC přesto všechno vyhrál).
15 Vladislav Carbol st. USA 16.8. 23.8. 30.8. 6.9. KTS nehraje (nedostane volno v práci).
16 Miroslav Větříšek 19.8. 26.8. 2.9. 9.9. Semifinále KTS skupiny C: Radim Lukáč - MV 6:0, o 11. místo: Lenka Kvasňáková - MV 6:7 (2) (11. místo - sportovní láhev nebo omotávka).
17 Miroslav Magnusek ESP 8.8. 15.8. 22.8. 29.8. Semifinále KTS skupiny C: Lenka Kvasňáková - MM 2:6, o 9. místo: Radim Lukáč - MM 6:1 (10. místo - ponožky NIKE).
18 Jan Pomykal CZE 17.8. 24.8. 31.8. 7.9. Semifinále KTS skupiny D: JP - Tomáš Petřvalský 7:6 (1), o 13. místo: JP - Kamil Socha 5:7 (14. místo - ponožky NIKE).
19 Michal Gebauer ESP 14.8. 21.8. 28.8. 4.9. Semifinále KTS skupiny D: MG - Kamil Socha 1:6, o 15. místo: MG - Tomáš Petřvalský 0:6 (16. místo - omotávka).
20 Kamil Socha USA 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Semifinále KTS skupiny D: Michal Gebauer - KS 1:6, o 13. místo: Jan Pomykal - KS 5:7 (13. místo - pohár).
21 Tomáš Petřvalský 14.8. 21.8. 28.8. 4.9. Semifinále KTS skupiny D: Jan Pomykal - TP 7:6 (1), o 15. místo: Michal Gebauer - TP 0:6 (15. místo - sportovní láhev nebo omotávka).
22 Marián Hevessy GER 10.8. 17.8. 24.8. 31.8. Semifinále KTS skupiny E: MH - Robert Hill 6:4, o 17. místo: MH - Radek Sýkora 6:2 (17. místo - pohár).
23 Zbyněk Stuchlík ARG 13.8. 20.8. 27.8. 3.9. KTS nehraje (Španělsko).
24 Petr Fiala 14.8. 21.8. 28.8. 4.9. KTS nehraje.
25 Radek Sýkora 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Semifinále KTS skupiny E: RS - Zdeněk Kubala 6:3, o 17. místo: Marián Hevessy - RS 6:2 (18. místo - ponožky NIKE).
26 Marek Kiša FRA 14.8. 21.8. 28.8. 4.9. KTS nehraje (závody kol-již dříve nahlášeno).
27 Zdeněk Kubala RUS 13.8. 20.8. 27.8. 3.9. Semifinále KTS skupiny E: Radek Sýkora - ZK 6:3, o 19. místo: ZK - Robert Hill 2:6 (20. místo - omotávka).
28 Robert Hill CZE 26.8. 2.9. 9.9. 16.9. Semifinále KTS skupiny E: Marián Hevessy - RH 6:4, o 19. místo: Zdeněk Kubala - RH 2:6 (19. místo - sportovní láhev nebo omotávka).
29 David Konečný CZE 23.8. 30.8. 6.9. 13.9. Semifinále KTS skupiny F: DK měl hrát s Martinem Markem, ale MM tento zápas skrečoval, o 21. místo DK - Petr Mikoláš (21. místo - pohár).
30 Petr Mojžíšek ESP 18.8. 25.8. 1.9. 8.9. Semifinále KTS skupiny F: PM - Petr Mikoláš, o 23. místo PM - Martin Marek (23. místo - sportovní láhev nebo omotávka).
31 Pavel Klimánek USA 12.8. 19.8. 26.8. 2.9. KTS nehraje.
32 Radomír Sacký GER 17.8. 24.8. 31.8. 7.9. KTS nehraje.
33 Miroslav Sýkora 25.7. 1.8. 8.8. 15.8. KTS nehraje (nesplnění podmínek odehrání 7 zápasů se 4-mi různými hráči). Sestup o 1 místo z důvodu neodehrání zápasu během 21 dnů (15.08.), o další 2 místa (22.08.), o další 3 místa (29.08.).
34 Petr Mikoláš 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Semifinále KTS skupiny F: Petr Mojžíšek - PM 0:6, o 21. místo David Konečný - PM (22. místo - ponožky NIKE).
35 Martin Marek USA 26.8. 2.9. 9.9. 16.9. Semifinále KTS skupiny F: David Konečný měl hrát s Martinem Markem, ale MM tento zápas skrečoval, o 23. místo Petr Mojžíšek - MM 7:5 (24. místo - pohár).
36 Milan Šprc ARG 19.8. 26.8. 2.9. 9.9. Skupina G hrála na KTS systémem každý s každým: MŠ - René Bartek 5:7, MŠ - Aleš Pustka 6:3 (2. místo - ponožky NIKE).
37 René Bartek 10.8. 17.8. 24.8. 31.8. Skupina G hrála na KTS systémem každý s každým: RB - Milan Šprc 7:5, RB - Aleš Pustka 6:0 (1. místo - pohár).
38 Aleš Pustka 26.8. 2.9. 9.9. 16.9. Skupina G hrála na KTS systémem každý s každým: AP - René Bartek 0:6, AP - Milan Šprc 5:7 (3. místo - sportovní láhev nebo omotávka).
39 Jakub Cudzik 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. Skupina H hrála na KTS systémem každý s každým: JC - Libor Koloničný 5:7, JC - Petra Ogořálková 6:2 (2. místo - ponožky NIKE).
40 Pavel Ramík 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. KTS nehraje.
41 Libor Koloničný 26.8. 2.9. 9.9. 16.9. Skupina H hrála na KTS systémem každý s každým: LK - Jakub Cudzik 7:5, LK - Petra Ogořálková 6:3 (1. místo - pohár).
42 Petra Ogořálková ARG 26.8. 2.9. 9.9. 16.9. Skupina H hrála na KTS systémem každý s každým: PO - Libor Koloničný 3:6, PO - Jakub Cudzik 2:6 (3. místo - sportovní láhev nebo omotávka).
43 Stanislav Trýska FRA 10.8. 17.8. 24.8. 31.8. KTS nehraje (svatba).
44 Vladislav Carbol ml. 19.8. 26.8. 2.9. 9.9. Skupina I hrála na KTS systémem každý s každým: VC - Leoš Topinka 6:1, VC - Klaudie Mikolášová 6:3 (1. místo - pohár).
45 Eva Novobilská ESP 24.8. 31.8. 7.9. 14.9. KTS nehraje (Alpy).
46 Martina Konečná 23.8. 30.8. 6.9. 13.9. KTS nehraje (organizace turnaje).
47 Pavel Krištofik SWE 17.8. 24.8. 31.8. 7.9. KTS nehraje (pracovně velmi zaneprázdněn + nesplnění podmínek odehrání 7 zápasů se 4-mi různými hráči).
48 Kateřina Sklenaříková 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. KTS nehraje.
49 Leoš Topinka 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina I hrála na KTS systémem každý s každým: LT - Vladislav Carbol ml. 1:6, LT - Klaudie Mikolášová 7:5 (2. místo - ponožky NIKE).
50 Klaudie Mikolášová RUS 23.8. 30.8. 6.9. 13.9. Skupina I hrála na KTS systémem každý s každým: KM - Leoš Topinka 5:7, KM - Vladislav Carbol ml. 3:6 (3. místo - sportovní láhev nebo omotávka).