Poř. Příjmení a jméno: Poslední
zápas:
Hájení
všichni:
Hájení
poslední:
Max.
termín
Další
domluvené zápasy      
1 Miroslav Žídek 21.8. 28.8. 4.9. 11.9. KTS nehraje. Ve čtvrtfinále KTS Miroslav Žídek - Pavel Merta se MŽ při rozehrávce zranil a byl nucen skrečovat (zápas se nemohl přeložit, protože má natržený lýtkový sval, který musí být delší dobu v klidu). Pavel Merta postupuje do skupiny A scr.
2 Radim Konečný 22.8. 29.8. 5.9. 12.9. Skupina A - čtvrtfinále: Radim Konečný - Jaroslav Sýkora 6:4, 6:1, semifinále: Radim Konečný - Pavel Merta 0:6, boj o 3. místo: Radim Konečný - Radim Koloničný 6:3 (3. místo - tričko NIKE, MERCO nebo ENVY).
3 Vlastimil Lach 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina A - čtvrtfinále Vlastimil Lach - Ivan Staškiv 6:2, 7:6 (4), semifinále: Vlastimil Lach - Radim Koloničný 6:4, finále: Vlastiml Lach - Pavel Merta 7:5 (1. místo - pohár).
4 Radim Koloničný 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina A - čtvrtfinále: Radim Koloničný - Radim Lukáč 6:3, 7:5, semifinále: Vlastimil Lach - Radim Koloničný 7:5, boj o 3. místo: Radim Konečný - Radim Koloničný 6:3 (4. místo - ponožky NIKE, BABOLAT nebo DONNAY).
5 Radim Lukáč 22.8. 29.8. 5.9. 12.9. Skupina B - čtvrtfinále: Radim Koloničný - Radim Lukáč 6:3, 7:5, Skupina B hrála na KTS systémem každý s každým: Radim Lukáč - Jaroslav Sýkora 6:3, Radim Lukáč - Ivan Staškiv 6:7 (2) /2. místo - deštník DUNLOP/.
6 Ivan Staškiv 22.8. 29.8. 5.9. 12.9. Skupina B - čtvrtfinále Vlastimil Lach - Ivan Staškiv 6:2, 7:6 (4), Skupina B hrála na KTS systémem každý s každým: Ivan Staškiv - Jaroslav Sýkora 6:4, Ivan Staškiv - Radim Lukáč 7:6 (2) /1. místo - pohár/.
7 Jaroslav Sýkora 28.8. 4.9. 11.9. 18.9. Skupina B - čtvrtfinále: Radim Konečný - Jaroslav Sýkora 6:4, 6:1, Skupina B hrála na KTS systémem každý s každým: Jaroslav Sýkora - Radim Lukáč 3:6, Jaroslav Sýkora - Ivan Staškiv 4:6 (3. místo - tričko NIKE, MERCO nebo ENVY).
8 Pavel Merta 20.8. 27.8. 3.9. 10.9. Skupina A - čtvrtfinále KTS Miroslav Žídek - Pavel Merta MŽ scr. (viz Mirek Žídek), semifinále: Radim Konečný - Pavel Merta 0:6, finále: Vlastimil Lach - Pavel Merta 7:5 (2. místo - deštník DUNLOP).
9 Zdeněk Novobilský 20.8. 27.8. 3.9. 10.9. Skupina C hrála na KTS systémem každý s každým: Zdeněk Novobilský - David Konečný 6:1, Zdeněk Novobilský - Martin Káňa 6:3 (1. místo - pohár).
10 Martin Káňa 28.8. 4.9. 11.9. 18.9. Skupina C hrála na KTS systémem každý s každým: Martin Káňa - Zdeněk Novobilský 3:6, Martin Káňa - David Konečný 6:2 (2. místo - deštník DUNLOP).
11 Petr Fiala 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. KTS nehraje.
12 David Konečný 22.8. 29.8. 5.9. 12.9. Skupina C hrála na KTS systémem každý s každým: David Konečný - Zdeněk Novobilský 1:6, David Konečný - Martin Káňa 2:6 (3. místo - tričko NIKE, MERCO nebo ENVY).
13 Jozef Chreno 25.8. 1.9. 8.9. 15.9. Skupina D - semifinále: Jozef Chreno - Tomáš Cudzik 6:4, Jozef Chreno - Michal Gebauer 3:6 (2. místo - deštník DUNLOP).
14 Kamil Socha 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina D - semifinále: Kamil Socha - Michal Gebauer 3:6, Kamil Socha - Tomáš Cudzik 4:6 (4. místo - ponožky NIKE, BABOLAT nebo DONNAY).
15 Michal Gebauer 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina D - semifinále: Kamil Socha - Michal Gebauer 3:6, Michal Gebauer - Jozef Chreno 6:3 (1. místo - pohár).
16 Tomáš Cudzik 21.8. 28.8. 4.9. 11.9. Skupina D - semifinále: Jozef Chreno - Tomáš Cudzik 6:4, Tomáš Cudzik - Kamil Socha 6:4 (3. místo - tričko NIKE, MERCO nebo ENVY).
17 Miroslav Sýkora 15.8. 22.8. 29.8. 5.9. Skupina E - semifinále: Miroslav Sýkora - Radek Sýkora 6:4, Miroslav Sýkora - Milan Brosch 6:1 (2. místo - deštník DUNLOP).
18 Zbyněk Stuchlík 27.8. 3.9. 10.9. 17.9. Skupina E - semifinále: Zbyněk Stuchlík - Milan Brosch 2:6, Zbyněk Stuchlík - Radek Sýkora 6:3 (3. místo - tričko NIKE, MERCO nebo ENVY).
19 Milan Brosch 31.7. 7.8. 14.8. 21.8. Skupina E - semifinále: Zbyněk Stuchlík - Milan Brosch 2:6, Milan Brosch - Miroslav Sýkora 6:1 (1. místo - pohár).
20 Radek Sýkora 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. Skupina E - semifinále: Miroslav Sýkora - Radek Sýkora 6:4, Zbyněk Stuchlík - Radek Sýkora 6:3 (4. místo - ponožky NIKE, BABOLAT nebo DONNAY).
21 Miroslav Magnusek 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina F - semifinále: Miroslav Magnusek - Daniel Merta 6:1, Miroslav Magnusek - Petr Lukáč 6:1 (1. místo - pohár).
22 Petr Lukáč 27.8. 3.9. 10.9. 17.9. Skupina F - semifinále: Petr Lukáč - Ota Cieluch 6:2, Petr Lukáč - Miroslav Magnusek 1:6 (2. místo - deštník DUNLOP).
23 Ota Cieluch 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina F - semifinále: Petr Lukáč - Ota Cieluch 6:2, Ota Cieluch - Daniel Merta 6:1 (3. místo - tričko NIKE, MERCO nebo ENVY).
24 Daniel Merta 14.8. 21.8. 28.8. 4.9. Skupina F - semifinále: Miroslav Magnusek - Daniel Merta 6:1, Daniel Merta - Ota Cieluch 1:6 (4. místo - ponožky NIKE, BABOLAT nebo DONNAY).
25 Miroslav Větříšek 26.7. 2.8. 9.8. 16.8. Skupina G - semifinále: Miroslav Větříšek - René Bartek 6:1, Miroslav Větříšek - Jan Pomykal 6:3 (1. místo - pohár).
26 Jiří Lanča 25.8. 1.9. 8.9. 15.9. Skupina G - semifinále: Jiří Lanča - Jan Pomykal 1:6, Jiří Lanča - René Bartek 6:7 (5) /4. místo - ponožky NIKE, BABOLAT nebo DONNAY/.
27 Jan Pomykal 9.8. 16.8. 23.8. 30.8. Skupina G - semifinále: Jiří Lanča - Jan Pomykal 1:6, Jan Pomykal - Miroslav Větříšek 3:6 (2. místo - deštník DUNLOP).
28 René Bartek 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina G - semifinále: Miroslav Větříšek - René Bartek 6:1, René Bartek - Jiří Lanča 7:6 (5) /3. místo - tričko NIKE, MERCO nebo ENVY/.
29 Vladislav Carbol st. 8.8. 15.8. 22.8. 29.8. Skupina H - semifinále: Vladislav Carbol st. - Robert Hill 6:3, Vladislav Carbol st. - Marián Hevessy 4:6 (2. místo - deštník DUNLOP).
30 Pavel Klimánek 25.8. 1.9. 8.9. 15.9. Skupina H - semifinále: Pavel Klimánek - Marián Hevessy 6:3, Pavel Klimánek - Robert Hill 3:6 (4. místo - ponožky NIKE, BABOLAT nebo DONNAY).
31 Lenka Kvasňáková 20.7. 27.7. 3.8. 10.8. KTS nehraje.
32 Marián Hevessy 21.8. 28.8. 4.9. 11.9. Skupina H - semifinále: Pavel Klimánek - Marián Hevessy 3:6, Marián Hevessy - Vladislav Carbol st. 6:4 (1. místo - pohár).
33 Robert Hill 13.8. 20.8. 27.8. 3.9. Skupina H - semifinále: Vladislav Carbol st. - Robert Hill 6:3, Robert Hill - Pavel Klimánek 6:4 (3. místo - tričko NIKE, MERCO nebo ENVY).
34 Tomáš Hanek 3.8. 10.8. 17.8. 24.8. KTS nehraje (nesplnění podmínky pro účast na KTS - min. 7 zápasů s min. 4-mi různými hráči).
35 Milan Šprc 28.8. 4.9. 11.9. 18.9. Skupina I hrála na KTS systémem každý s každým: Milan Šprc - Pavel Lukáč 5:7, Milan Šprc - Andrea Rišová 2:6 (3. místo - tričko NIKE, MERCO nebo ENVY).
36 Jakub Cudzik 28.8. 4.9. 11.9. 18.9. KTS nehraje.
37 Andrea Rišová 25.8. 1.9. 8.9. 15.9. Skupina I hrála na KTS systémem každý s každým: Andrea Rišová - Milan Šprc 6:3, Andrea Rišová - Pavel Lukáč 3:6 (2. místo - deštník DUNLOP).
38 Pavel Lukáč 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. Skupina I hrála na KTS systémem každý s každým: Pavel Lukáč - Milan Šprc 7:5, Pavel Lukáč - Andrea Rišová 6:3 (1. místo - pohár).
39 Pavel Ramík 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. Skupina J - semifinále: Pavel Ramík - Jiří Březina 3:6, Pavel Ramík - Libor Koloničný 3:6 (4. místo - ponožky NIKE, BABOLAT nebo DONNAY).
40 Aleš Pustka 5.8. 12.8. 19.8. 26.8. Skupina J - semifinále: Aleš Pustka - Libor Koloničný 6:2, Aleš Pustka - Jiří Březina 5:7 (2. místo - deštník DUNLOP).
41 Zdeněk Kubala 13.8. 20.8. 27.8. 3.9. KTS nehraje.
42 Marek Kiša 21.8. 28.8. 4.9. 11.9. KTS nehraje (nesplnění podmínky pro účast na KTS - min. 7 zápasů s min. 4-mi různými hráči).
43 Petr Mikoláš 30.7. 6.8. 13.8. 20.8. KTS nehraje.
44 Libor Koloničný 8.8. 15.8. 22.8. 29.8. Skupina J - semifinále: Aleš Pustka - Libor Koloničný 6:2, Libor Koloničný - Pavel Ramík 6:3 (3. místo - tričko NIKE, MERCO nebo ENVY).
45 Jiří Březina 25.8. 1.9. 8.9. 15.9. Skupina J - semifinále: Pavel Ramík - Jiří Březina 3:6, Jiří Březina - Aleš Pustka 7:5 (1. místo - pohár).
46 Petr Gruškovský 22.8. 29.8. 5.9. 12.9. Skupina K hrála na KTS systémem každý s každým: Petr Gruškovský - Petr Mojžíšek 3:6, Petr Gruškovský - Michal Kvasňák 6:4 (2. místo - deštník DUNLOP).
47 Petr Mojžíšek 22.8. 29.8. 5.9. 12.9. Skupina K hrála na KTS systémem každý s každým: Petr Mojžíšek - Petr Gruškovský 6:3, Petr Mojžíšek - Michal Kvasňák 6:3 (1. místo - pohár).
48 Stanislav Trýska 22.8. 29.8. 5.9. 12.9. KTS nehraje (nesplnění podmínky pro účast na KTS - min. 7 zápasů s min. 4-mi různými hráči).
49 Michal Kvasňák 21.8. 28.8. 4.9. 11.9. Skupina K hrála na KTS systémem každý s každým: Michal Kvasňák - Petr Mojžíšek 3:6, Michal Kvasňák - Petr Gruškovský 4:6 (3. místo - tričko NIKE, MERCO nebo ENVY).
50 Pavel Krištofik 17.8. 24.8. 31.8. 7.9. KTS nehraje (nesplnění podmínky pro účast na KTS - min. 7 zápasů s min. 4-mi různými hráči).
51 Klaudie Mikolášová 17.8. 24.8. 31.8. 7.9. Skupina L - semifinále: Klaudie Mikolášová - Kateřina Sklenaříková 1:6, Klaudie Mikolášová - Petra Ogořálková 4:6 (4. místo - ponožky NIKE, BABOLAT nebo DONNAY).
52 Petra Ogořálková 15.8. 22.8. 29.8. 5.9. Skupina L - semifinále: Petra Ogořálková - Eva Novobilská 4:6, Petra Ogořálková - Klaudie Mikolášová 6:4 (3. místo - tričko NIKE, MERCO nebo ENVY).
53 Eva Novobilská 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. Skupina L - semifinále: Petra Ogořálková - Eva Novobilská 4:6, Eva Novobilská - Kateřina Sklenaříková 6:2 (1. místo - pohár).
54 Vladislav Carbol ml. 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. KTS nehraje.
55 Kateřina Sklenaříková 15.8. 22.8. 29.8. 5.9. Skupina L - semifinále: Klaudie Mikolášová - Kateřina Sklenaříková 1:6, Kateřina Sklenaříková - Eva Novobilská 2:6 (2. místo - deštník DUNLOP).
56 Petr Krištofik 17.8. 24.8. 31.8. 7.9. KTS nehraje (nesplnění podmínky pro účast na KTS - min. 7 zápasů s min. 4-mi různými hráči).