Poř. Příjmení a jméno: Poslední
zápas:
Hájení
všichni:
Hájení
poslední:
Max.
termín
Další
domluvené zápasy      
1 David Konečný 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. 2017 Skupina A. Čtvrtfinále KTS 2016 David Konečný-Daniel Merta 6:1, 6:3. Semifinále KTS David Konečný-Martin Káňa 6:3. Finále KTS David Konečný-Radim Konečný 4:6 (2.místo - tričko Puma).
2 Radim Konečný 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. 2017 Skupina A. Čtvrtfinále KTS 2016 Radim Konečný-Ivan Staškiv 2:6, 6:2, 6:1. Semifinále KTS Radim Konečný-Radim Koloničný 7:5. Finále KTS David Konečný-Radim Konečný 4:6 (1.místo - putovní pohár).
3 Pavel Merta ŽK 25.8. 1.9. 8.9. 15.9. Skupina B. Čtvrtfinále KTS 2016 Pavel Merta-Martin Káňa - 6:4, 4:6, 4:6. Semifinále KTS Pavel Merta-Daniel Merta 1:6, o 3. místo Pavel Merta-Radim Lukáč dohrávka později.
4 Radim Lukáč 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. Skupina B. Čtvrtfinále KTS 2016 Radim Lukáč-Radim Koloničný 7:6 (5), 0:6, 5:7. Semifinále KTS Radim Lukáč-Ivan Staškiv 1:6, o 3. místo Pavel Merta-Radim Lukáč dohrávka později.
5 Radim Koloničný 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina A. Čtvrtfinále KTS 2016 Radim Lukáč-Radim Koloničný 7:6 (5), 0:6, 5:7. Semifinále KTS Radim Konečný-Radim Koloničný 7:5, o 3. místo Radim Koloničný-Martin Káňa 3:6 (4.místo - omotávka).
6 Martin Káňa 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. 2017 Skupina A. Čtvrtfinále KTS 2016 Pavel Merta-Martin Káňa - 6:4, 4:6, 4:6. Semifinále KTS David Konečný-Martin Káňa 6:3, o 3. místo Radim Koloničný-Martin Káňa 3:6 (3.místo - časopis Tenis + omotávka).
7 Ivan Staškiv 25.8. 1.9. 8.9. 15.9. 2017 Skupina B. Čtvrtfinále KTS 2016 Radim Konečný-Ivan Staškiv 2:6, 6:2, 6:1. Semifinále KTS Radim Lukáč-Ivan Staškiv 1:6, finále Ivan Staškiv-Daniel Merta scr. DM (1. místo - skleněná trofej).
8 Daniel Merta 28.8. 4.9. 11.9. 18.9. 2017 Skupina B. Čtvrtfinále KTS 2016 David Konečný-Daniel Merta 6:1, 6:3. Semifinále KTS Pavel Merta-Daniel Merta 1:6, finále Ivan Staškiv-Daniel Merta scr. DM (2. místo - tričko Puma FC Arsenal).
9 Tomáš Cudzik 22.8. 29.8. 5.9. 12.9. 2017 Skupina C. Semifinále KTS 2016 Tomáš Cudzik-Jan Pomykal 6:4, finále Tomáš Cudzik-Marián Hevessy 0:6 (scr. TC pro zranění pravé nohy) - (2. místo - značkové oblečení).
10 Miroslav Žídek 9.8. 16.8. 23.8. 30.8. 2017 KTS 2016 nehraje (je do 27.9. mimo).
11 Marián Hevessy 23.8. 30.8. 6.9. 13.9. 2017 Skupina C. Semifinále KTS 2016 Marián Hevessy-Michal Gebauer 6:0 (scr.), finále Tomáš Cudzik-Marián Hevessy 0:6 (scr. TC pro zranění pravé nohy) - (1. místo - skleněná trofej).
12 Michal Gebauer 27.8. 3.9. 10.9. 17.9. Skupina C. Semifinále KTS 2016 Marián Hevessy-Michal Gebauer 6:0 (scr.), o 3. místo Michal Gebauer-Jan Pomykal 7:6(5) (3.místo - časopis Tenis + omotávka).
13 Jan Pomykal 28.8. 4.9. 11.9. 18.9. 2017 Skupina C. Semifinále KTS 2016 Tomáš Cudzik-Jan Pomykal 6:4, o 3. místo Michal Gebauer-Jan Pomykal 7:6(5) (4. místo - omotávka).
14 Zdeněk Novobilský 17.8. 24.8. 31.8. 7.9. 2017 KTS 2016 nehraje (zranění zad).
15 Miroslav Sýkora 19.8. 26.8. 2.9. 9.9. 2017 Skupina D. Semifinále KTS 2016 Miroslav Sýkora-Petr Lukáč 1:6, o 3. místo Miroslav Sýkora-Miroslav Magnusek 6:3 (3. místo - časopis Tenis + omotávka).
16 Milan Brosch 27.8. 3.9. 10.9. 17.9. 2017 Skupina D. Semifinále KTS 2016 Milan Brosch-Miroslav Magnusek 6:2, finále Milan Brosch-Petr Lukáč 4:6 (2.místo - značkové oblečení).
17 Miroslav Magnusek 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. 2017 Skupina D. Semifinále KTS 2016 Milan Brosch-Miroslav Magnusek 6:2, o 3. místo Miroslav Sýkora-Miroslav Magnusek 6:3 (3. místo - omotávka).
18 Petr Lukáč 22.8. 29.8. 5.9. 12.9. 2017 Skupina D. Semifinále KTS 2016 Miroslav Sýkora-Petr Lukáč 1:6, finále Milan Brosch-Petr Lukáč 4:6 (1. místo - skleněná trofej).
19 Kamil Socha 26.8. 2.9. 9.9. 16.9. Skupina E. Semifinále KTS 2016 Kamil Socha-Ota Cieluch 3:6, o 3.místo Kamil Socha-Vladislav Carbol 6:4 (3.místo - časopis Tenis + omotávka).
20 Pavel Lukáč 26.8. 2.9. 9.9. 16.9. Skupina E. Semifinále KTS 2016 Pavel Lukáč-Vladislav Carbol 6:4, finále Pavel Lukáč-Ota Cieluch 6:0 (1.místo - skleněná trofej).
21 Vladislav Carbol 16.8. 23.8. 30.8. 6.9. 2017 Skupina E. Semifinále KTS 2016 Pavel Lukáč-Vladislav Carbol 6:4, o 3.místo Kamil Socha-Vladislav Carbol 6:4 (4.místo - omotávka).
22 Zbyněk Stuchlík 28.7. 4.8. 11.8. 18.8. 2017 KTS 2016 nehraje (zranění zad).
23 Jaroslav Sýkora 27.8. 3.9. 10.9. 17.9. 2017 KTS 2016 nehraje.
24 Ota Cieluch 18.8. 25.8. 1.9. 8.9. 2017 Skupina E. Semifinále KTS 2016 Kamil Socha-Ota Cieluch 3:6, finále Pavel Lukáč-Ota Cieluch 6:0 (2. místo - značkové oblečení).
25 Martin Filip 27.8. 3.9. 10.9. 17.9. 2017 Skupina F. Semifinále KTS 2016 Martin Filip-Robert Hill 6:2, finále Martin Filip-Radek Sýkora 1:6 (2. místo - tričko Adidas FC Bayern Mnichov).
26 René Bartek 25.8. 1.9. 8.9. 15.9. 2017 Skupina F. Semifinále KTS 2016 René Bartek-Radek Sýkora 2:6, o 3. místo René Bartek-Robert Hill 6:3 (3.místo - časopis Tenis + omotávka).
27 Radek Sýkora 20.8. 27.8. 3.9. 10.9. 2017 Skupina F. Semifinále KTS 2016 René Bartek-Radek Sýkora 2:6, finále Martin Filip-Radek Sýkora 1:6 (1.místo - skleněná trofej).
28 Robert Hill 28.8. 4.9. 11.9. 18.9. 2017 Skupina F. Semifinále KTS 2016 Martin Filip-Robert Hill 2:6, o 3. místo René Bartek-Robert Hill 6:3 (4.místo - omotávka).
29 Tomáš Bíroš 19.8. 26.8. 2.9. 9.9. 2017 Skupina G. Semifinále KTS 2016 Tomáš Bíroš-Milan Šprc 6:4, finále Tomáš Bíroš-Martin Marek 6:4 (1.místo - skleněná trofej).
30 Petr Fiala 30.7. 6.8. 13.8. 20.8. 2017 KTS 2016 nehraje (neodehrání min. 7 zápasů v zákl. části).
31 René Psohlavec 28.8. 4.9. 11.9. 18.9. KTS 2016 nehraje (odjíždí na dovolenou).
32 Martin Marek 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. 2017 Skupina G. Semifinále KTS 2016 Martin Marek-Michal Šprc 6:3, finále Tomáš Bíroš-Martin Marek 6:4 (2.místo - sálové boty Adidas).
33 Pavel Klimánek 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. KTS 2016 nehraje.
34 Michal Šprc 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina G. Semifinále KTS 2016 Martin Marek-Michal Šprc 6:3, o 3. místo Michal Šprc-Milan Šprc scr. Michal Šprc (4.místo - omotávka).
35 Milan Šprc 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. 2017 Skupina G. Semifinále KTS 2016 Tomáš Bíroš-Milan Šprc 6:4, o 3. místo Michal Šprc-Milan Šprc scr. Michal Šprc (3.místo - časopis Tenis + omotávka).
36 Petra Ogořálková 25.8. 1.9. 8.9. 15.9. 2017 Skupina H. Semifinále KTS 2016 Petra Ogořálková-Petr Mojžíšek 6:4, finále Petra Ogořálková-Aleš Pustka 6:4 (1.místo - skleněná trofej).
37 Petr Gruškovský 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. Skupina H. Semifinále KTS 2016 Petr Gruškovský-Aleš Pustka 3:6, o 3. místo Petr Gruškovský-Petr Mojžíšek ??? (4.místo - omotávka).
38 Jozef Chreno 7.7. 14.7. 21.7. 28.7. 2017 KTS 2016 nehraje (neodehrání min. 7 zápasů v zákl. části).
39 Tomáš Petřvalský 27.8. 3.9. 10.9. 17.9. KTS 2016 nehraje.
40 Aleš Pustka 18.8. 25.8. 1.9. 8.9. 2017 Skupina H. Semifinále KTS 2016 Petr Gruškovský-Aleš Pustka 3:6, finále Petra Ogořálková-Aleš Pustka 6:4 (2.místo - tričko Nike Atletico Bilbao).
41 Petr Mojžíšek 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. 2017 Skupina H. Semifinále KTS 2016 Petra Ogořálková-Petr Mojžíšek 6:4, o 3. místo Petr Gruškovský-Petr Mojžíšek ??? (3.místo - časopis Tenis + omotávka).
42 Marek Kiša ŽK 4.8. 11.8. 18.8. 25.8. KTS 2016 nehraje (neodehrání min. 7 zápasů v zákl. části).
43 Radim Ševčík 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. 2017 Skupina I. Semifinále KTS 2016 Radim Ševčík-Luděk Bačík 6:2, finále Radim Ševčík-Pavel Ramík 3:6 (2. místo - bunda BABOLAT).
44 Jakub Cudzik 27.8. 3.9. 10.9. 17.9. 2017 KTS 2016 nehraje (mimo ČR).
45 Eva Novobilská 24.8. 31.8. 7.9. 14.9. 2017 Skupina J. Eva Novobilská-Klaudie Mikolášová 4:6. Eva Novobilská-Alena Koloničná 6:3 (2. místo - značkové oblečení).
46 Klaudie Mikolášová 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina J. Eva Novobilská-Klaudie Mikolášová 4:6. Klaudie Mikolášová-Alena Koloničná 7:6 (3) (1. místo - skleněná trofej).
47 Alena Koloničná 26.8. 2.9. 9.9. 16.9. Skupina J. Eva Novobilská-Alena Koloničná 6:3, Klaudie Mikolášová-Alena Koloničná 7:6 (3) (3.místo - časopis Tenis + omotávka).
48 Pavel Krištofik 24.8. 31.8. 7.9. 14.9. 2017 KTS nehraje (je pracovně v Praze).
49 Andrea Rišová-Pastorková 8.8. 15.8. 22.8. 29.8. 2017 Skupina I. Semifinále KTS 2016 Pavel Ramík-Andrejka Rišová-Pastorková 6:4, o 3. místo Andrea Rišová-Pastorková - Luděk Bačík 6:1 (3.místo - časopis Tenis + omotávka).
50 Veronika Hušková ŽK 14.8. 21.8. 28.8. 4.9. KTS 2016 nehraje.
51 Libor Koloničný 27.7. 3.8. 10.8. 17.8. 2017 KTS 2016 nehraje (je v Tatrách a neodehrání min. 7 zápasů v zákl. části).
52 Luděk Bačík 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. 2017 Skupina I. Semifinále KTS 2016 Radim Ševčík-Luděk Bačík 6:2, o 3. místo Andrea Rišová-Pastorková - Luděk Bačík 6:1 (4.místo - omotávka).
53 Veronika Kolarčíková 18.8. 25.8. 1.9. 8.9. KTS 2016 nehraje (zranění zad a neodehrání min. 7 zápasů v zákl. části).
54 Jiří Lanča ŽK 3.6. 10.6. 17.6. 24.6. 2017 KTS 2016 nehraje (neodehrání min. 7 zápasů v zákl. části).
55 Roger Federer - - - - Všimněte si, jak kvalitní soutěž máme, když všichni hráči naší tenisové ligy BORCŮ jsou lepší než Roger Federer. A to je přitom stále nějaký hráč!