Poř. Příjmení a jméno: Poslední
zápas:
Hájení
všichni:
Hájení
poslední:
Max.
termín
Další
domluvené zápasy      
1 David Konečný 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina A. Osmifinále KTS David Konečný-Miroslav Sýkora 6:1, 6:2. Čtvrtfinále David Konečný-Kamil Socha 6:0, 6:3. Semifinále David Konečný-Pavel Merta 7:5, Finále KTS David Konečný-Martin Káňa 6:1 (vítěz KTS - pohár).
2 Radim Lukáč 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina B. Osmifinále Radim Lukáč-Radek Sýkora 7:5, 6:4. Čtvrtfinále Radim Lukáč-Pavel Merta 5:7, 5:7. Semifinále Radim Lukáč-Kamil Socha 7:5. Finále Radim Lukáč-Daniel Merta 4:6 (2. místo - tričko ADIDAS).
3 Radim Konečný 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. KTS nehraje (loni vyhrál po třetí a dle PRAVIDEL byl vyloučen z KTS).
4 Radim Koloničný 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina A. Osmifinále KTS Radim Koloničný-Pavel Lukáč 6:1, 6:4. Čtvrfinále Radim Koloničný-Jaroslav Sýkora 4:6, 6:3, 6:2. Semifinále Radim Koloničný-Martin Káňa 3:6. O 3. místo Radim Koloničný-Pavel Merta 3:6 (4. místo - omotávka).
5 Petr Lukáč 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. Odstoupení z KTS (záda). Petr Lukáč - Kamil Socha (osmifinále před KTS) 4:6, 1:6. Petr Lukáč - Miroslav Sýkora scr. PL - zranění zad (čtvrtfinále před KTS).
6 Daniel Merta 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina B. Osmifinále Daniel Merta-René Ruffer 4:6, 6:1, 6:3. Čtvrtfinále Daniel Merta-Martin Káňa 6:4, 2:6, 2:6. Semifinále Daniel Merta-Jaroslav Sýkora 6:2. Finále Radim Lukáč-Daniel Merta 4:6 (1. místo - pohár).
7 Martin Káňa 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina A. Osmifinále KTS Martin Káňa-Michal Gebauer 6:2, 6:2. Čtvrtfinále Daniel Merta-Martin Káňa 6:4, 2:6, 2:6. Semifinále Radim Koloničný-Martin Káňa 3:6. Finále KTS David Konečný-Martin Káňa 6:1 (2. místo - bunda BABOLAT).
8 Milan Brosch 15.8. 22.8. 29.8. 5.9. KTS nehraje z důvodu dlouhodobého zranění (kotník).
9 Ivan Staškiv 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina C (hraje se systémem každý s každým). Osmifinále Ivan Staškiv-Pavel Merta 2:6, 7:5, 2:6. Čtvrtfinále Ivan Staškiv-Radek Sýkora 6:1. 6:2. Ivan Staškiv-Miroslav Sýkora 6:3. Ivan Staškiv-Michal Gebauer 6:2 (1. místo - pohár).
10 Tomáš Cudzik 12.8. 19.8. 26.8. 2.9. Odstoupení z KTS (pracovní důvody). Tomáš Cudzik - Pavel Lukáč (čtvrtfinále před KTS) 3:6, 6:4, 6:4. Tomáš Cudzik - Jaroslav Sýkora (osmifinále před KTS) 0:6, 2:6.
11 Jaroslav Sýkora 24.8. 31.8. 7.9. 14.9. Skupina B. Osmifinále Tomáš Cudzik-Jaroslav Sýkora 0:6, 2:6. Čtvrtfinále Radim Koloničný-Jaroslav Sýkora 4:6, 6:3, 6:2. Semifinále Daniel Merta-Jaroslav Sýkora 6:2. O 3. místo Jaroslav Sýkora-Kamil Socha 7:6(2) (3. místo - časopis TENIS).
12 Pavel Merta 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina A. Osmifinále Ivan Staškiv-Pavel Merta 2:6, 7:5, 2:6. Čtvrfinále Radim Lukáč-Pavel Merta 5:7, 5:7. Semifinále David Konečný-Pavel Merta 7:5. O 3. místo Radim Koloničný-Pavel Merta 3:6 (3. místo časopis TENIS).
13 Michal Gebauer 22.8. 29.8. 5.9. 12.9. Skupina C (hraje se systémem každý s každým). Osmifinále Martin Káňa-Michal Gebauer 6:2, 6:2.. Čtvrtfinále Michal Gebauer - René Ruffer 6:4, 6:1. Michal Gebauer-Miroslav Sýkora 6:3. Ivan Staškiv-Michal Gebauer 6:2 (2. místo - boty REEBOK).
14 René Ruffer 22.8. 29.8. 5.9. 12.9. Skupina D (hraje se systémem každý s každým). Osmifinále Daniel Merta-René Ruffer 4:6, 6:1, 6:3. Čtvrtfinále Michal Gebauer - René Ruffer 6:4, 6:1. René Ruffer-Pavel Lukáč 3:6. René Ruffer-Radek Sýkora 6:0 (1. místo - pohár).
15 Kamil Socha 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina B. Osmifinále KTS Petr Lukáč - Kamil Socha 4:6, 1:6. Čtvrtfinále David Konečný - Kamil Socha 6:0, 6:3. Semifinále Radim Lukáč-Kamil Socha 7:5. O 3. místo Jaroslav Sýkora-Kamil Socha 7:6(2) (4. místo - omotávka).
16 Pavel Lukáč 17.8. 24.8. 31.8. 7.9. Skupina D (hraje se systémem každý s každým). Osmifinále Radim Koloničný-Pavel Lukáč 6:1, 6:4. Čtvrtfinále Tomáš Cudzik-Pavel Lukáč 3:6, 6:4, 6:4. René Ruffer-Pavel Lukáč 3:6. Pavel Lukáč-Radek Sýkora 1:6 (3. místo - časopis TENIS).
17 Radek Sýkora 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. Skupina D (hraje se systémem každý s každým). Osmifinále Radim Lukáč - Radek Sýkora 7:5, 6:4. Čtvrtfinále Ivan Staškiv - Radek Sýkora - 6:1, 6:2. Radek Sýkora-Pavel Lukáč 6:1. René Ruffer-Radek Sýkora 6:0 (2. místo - triko NIKE).
18 Miroslav Sýkora 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. Skupina C (hraje se systémem každý s každým). Osmifinále David Konečný-Mir. Sýkora 6:1, 6:2. Čtvrtfinále Petr Lukáč - Mir. Sýkora scr. PL - zranění zad. Ivan Staškiv-Miroslav Sýkora 6:3, Miroslav Sýkora-Michal Gebauer 3:6 (3. místo - časopis TENIS).
19 Miroslav Magnusek 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. Skupina E. Semifinále KTS Miroslav Magnusek-Marián Hevessy 4:6. O 3. místo Miroslav Magnusek-Jozef Chreno 6:1 (3. místo - časopis TENIS).
20 Jozef Chreno 24.8. 31.8. 7.9. 14.9. Skupina E. Semifinále KTS Jozef Chreno-Miroslav Žídek 1:6. O 3. místo Miroslav Magnusek-Jozef Chreno 6:1 (4. místo - omotávka).
21 Miroslav Žídek 9.7. 16.7. 23.7. 30.7. Skupina E. Semifinále KTS Jozef Chreno-Miroslav Žídek 1:6. Finále Miroslav Žídek-Marián Hevessy 6:1 (1. místo - pohár).
22 Marián Hevessy 23.8. 30.8. 6.9. 13.9. Skupina E. Semifinále KTS Miroslav Magnusek-Marián Hevessy 4:6. Finále Miroslav Žídek-Marián Hevessy 6:1 (2. místo - triko ADIDAS).
23 Zbyněk Stuchlík 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. KTS nehraje ze zdravotních důvodů nehraje (záda, rameno).
24 René Bartek 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. Skupina F. Semifinále KTS René Bartek-Václav Teichmann 6:2. Finále René Bartek-Jan Pomykal 3:6 (2. místo - triko PUMA).
25 Martin Filip 16.8. 23.8. 30.8. 6.9. KTS nehraje (dovolená v Tatrách).
26 Jan Pomykal 8.8. 15.8. 22.8. 29.8. Skupina F. Semifinále KTS Jan Pomykal-Vladislav Carbol 7:5. Finále René Bartek-Jan Pomykal 3:6 (1. místo - pohár).
27 Vladislav Carbol 23.8. 30.8. 6.9. 13.9. Skupina F. Semifinále KTS Jan Pomykal-Vladislav Carbol 7:5. O 3. místo Vladislav Carbol-Václav Teichmann 6:1 (3. místo - časopis TENIS).
28 Václav Teichmann 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. Skupina F. Semifinále KTS René Bartek-Václav Teichmann 6:2. O 3. místo Vladislav Carbol-Václav Teichmann 6:1 (4. místo - omotávka).
29 Tomáš Bíroš 27.8. 3.9. 10.9. 17.9. Skupina G (hraje se systémem každý s každým). Tomáš Bíroš-Jiří Lanča 6:3. Tomáš Bíroš-Martin Marek 6:7(5) (1. místo - pohár).
30 Martin Marek 8.8. 15.8. 22.8. 29.8. Skupina G (hraje se systémem každý s každým). Martin Marek-Jiří Lanča 5:7. Tomáš Bíroš-Martin Marek 6:7(5) (3. místo - časopis TENIS).
31 Michal Šprc 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. Odstoupení z KTS (chřipka).
32 Jiří Lanča 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. Skupina G (hraje se systémem každý s každým). Tomáš Bíroš-Jiří Lanča 6:3. Jiří Lanča-Martin Marek 7:5 (2. místo - triko REEBOK).
33 Petr Mojžíšek 13.8. 20.8. 27.8. 3.9. Skupina H. Semifinále KTS Petr Mojžíšek-Ota Cieluch 6:2. Finále Petr Mojžíšek-Milan Šprc 4:6 (2. místo - cyklistické triko ADIDAS).
34 Robert Hill 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. KTS nehraje.
35 Milan Šprc 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina H. Semifinále KTS Milan Šprc-Petra Ogořálková 7:6(3). Finále Petr Mojžíšek-Milan Šprc 4:6 (1. místo - pohár).
36 Petra Ogořálková 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina H. Semifinále KTS Milan Šprc-Petra Ogořálková 7:6(3). O 3. místo Petra Ogořálková-Ota Cieluch 6:7(8) (4. místo - omotávka).
37 Ota Cieluch 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina H. Semifinále KTS Petr Mojžíšek-Ota Cieluch 6:2. O 3. místo Petra Ogořálková-Ota Cieluch 6:7(8) (3. místo - časopis TENIS).
38 René Psohlavec 16.8. 23.8. 30.8. 6.9. Skupina I. Semifinále KTS René Psohlavec-Pavel Klimánek 6:7(6). O 3. místo René Psohlavec-Klaudie Mikolášová 6:1 (3. místo - časopis TENIS).
39 Radim Ševčík 15.8. 22.8. 29.8. 5.9. Skupina I. Semifinále KTS Radim Ševčík-Klaudie Mikolášová 6:1. Finále Radim Ševčík-Pavel Klimánek 7:6(5) (1. místo - pohár).
40 Jakub Cudzik 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. KTS nehraje.
41 Klaudie Mikolášová 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina I. Semifinále KTS Radim Ševčík-Klaudie Mikolášová 6:1. O 3. místo René Psohlavec-Klaudie Mikolášová 6:1 (4. místo - omotávka).
42 Pavel Klimánek 6.8. 13.8. 20.8. 27.8. Skupina I. Semifinále KTS René Psohlavec-Pavel Klimánek 6:7(6). Finále Radim Ševčík-Pavel Klimánek 7:6(5) (2. místo - značkové oblečení).
43 Petr Gruškovský 27.8. 3.9. 10.9. 17.9. KTS nehraje (plánovaný náročný zubní zákrok).
44 Pavel Ramík 27.8. 3.9. 10.9. 17.9. Skupina J. Semifinále KTS Pavel Ramík-Kateřina Rufferová 6:1. Finále Pavel Ramík-Luděk Bačík 6:1 (1. místo - pohár).
45 Aleš Pustka 22.8. 29.8. 5.9. 12.9. KTS nehraje.
46 Luděk Bačík 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. Skupina J. Semifinále KTS Luděk Bačík-Eva Novobilská 6:4. Finále Pavel Ramík-Luděk Bačík 6:1 (2. místo - bunda ASICS).
47 Eva Novobilská 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. Skupina J. Semifinále KTS Luděk Bačík-Eva Novobilská 6:4. O 3. místo Eva Novobilská-Kateřina Rufferová 6:1 (3. místo - časopis TENIS).
48 Kateřina Rufferová 22.8. 29.8. 5.9. 12.9. Skupina J. Semifinále KTS Pavel Ramík-Kateřina Rufferová 6:1. O 3. místo Eva Novobilská-Kateřina Rufferová 6:1 (4. místo - omotávka).
49 Jiří Glac 17.8. 24.8. 31.8. 7.9. Skupina K (hraje systémem každý s každým). Jiří Glac-Alena Koloničná 1:6, Jiří Glac-Daniel Mikuš 6:2 (2. místo -sportovní kraťasy NIKE).
50 Pavel Krištofik 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. KTS nehraje.
51 Alena Koloničná 25.8. 1.9. 8.9. 15.9. Skupina K (hraje systémem každý s každým). Jiří Glac-Alena Koloničná 1:6, Alena Koloničná-Daniel Mikuš 6:0 (1. místo - pohár).
52 Petr Krištofik 23.8. 30.8. 6.9. 13.9. KTS nehraje z důvodu neodehrání min. 7-mi zápasů s min. 4-mi různými hráči.
53 Daniel Mikuš 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. Skupina K (hraje systémem každý s každým). Jiří Glac-Daniel Mikuš 6:2, Alena Koloničná-Daniel Mikuš 6:0 (3. místo - časopis TENIS).
54 Tomáš Petřvalský 30.6. 7.7. 14.7. 21.7. KTS nehraje z důvodu neodehrání min. 7-mi zápasů s min. 4-mi různými hráči.
55 Lenka Kvasňáková 15.6. 22.6. 29.6. 6.7. KTS nehraje z důvodu neodehrání min. 7-mi zápasů s min. 4-mi různými hráči.
56 Roger Federer - - - - Všimněte si, jak kvalitní soutěž máme, když všichni hráči naší tenisové ligy BORCŮ jsou lepší než Roger Federer. A to je přitom stále nějaký hráč!