Poř. Příjmení a jméno: Poslední
zápas:
Hájení
všichni:
Hájení
poslední:
Max.
termín
Další
domluvené zápasy      
1 David Konečný ARG - - - -
2 Radim Lukáč CZE - - - -
3 Radim Konečný RUS 1.5. 8.5. 15.5. 22.5.
4 Radim Koloničný GER - - - - Čtvrtek 26.4. 17:00 hod Staré Město s Martinem Káňou (zápas č. 5).
5 Petr Lukáč - - - -
6 Daniel Merta USA 1.5. 8.5. 15.5. 22.5.
7 Martin Káňa ESP - - - - Čtvrtek 26.4. 17:00 hod Staré Město s Radimem Koloničným (zápas č. 5).
8 Milan Brosch SWE 1.5. 8.5. 15.5. 22.5.
9 Ivan Staškiv FRA - - - -
10 Tomáš Cudzik CZE - - - -
11 Jaroslav Sýkora GER 1.5. 8.5. 15.5. 22.5.
12 Pavel Merta FRA - - - -
13 Michal Gebauer USA - - - - Středa 25.4. 18:00 hod Staré Město s Reném Rufferem (zápas č. 8).
14 René Ruffer - - - - Středa 25.4. 18:00 hod Staré Město s Michalem Gebauerem (zápas č. 8).
15 Kamil Socha ESP 1.5. 8.5. 15.5. 22.5.
16 Pavel Lukáč RUS - - - -
17 Radek Sýkora SWE 1.5. 8.5. 15.5. 22.5.
18 Miroslav Sýkora ARG - - - -
19 Miroslav Magnusek FRA - - - -
20 Zdeněk Novobilský - - - -
21 Jozef Chreno ARG - - - -
22 Miroslav Žídek - - - -
23 Marián Hevessy GER - - - -
24 Zbyněk Stuchlík - - - -
25 René Bartek SWE - - - -
26 Martin Filip USA - - - -
27 Jan Pomykal RUS - - - -
28 Vladislav Carbol st. CZE - - - -
29 Václav Teichmann - - - - Zranění (vyhřezlá ploténka - zatím nekontaktovat).
30 Tomáš Bíroš - - - -
31 Martin Marek GER - - - -
32 Michal Šprc ESP - - - - Pátek 27.4. 15:00 hod Staré Město se Stanislavem Trýskou (zápas č. 10).
33 Jiří Lanča - - - -
34 René Psohlavec RUS 1.5. 8.5. 15.5. 22.5.
35 Petr Mojžíšek CZE 1.5. 8.5. 15.5. 22.5.
36 Robert Hill FRA - - - -
37 Milan Šprc ARG 1.5. 8.5. 15.5. 22.5.
38 Petra Ogořálková SWE 1.5. 8.5. 15.5. 22.5.
39 Ota Cieluch - - - -
40 Stanislav Trýska - - - - Pátek 27.4. 15:00 hod Staré Město s Michalem Šprcem (zápas č. 10).
41 Radim Ševčík USA 1.5. 8.5. 15.5. 22.5.
42 Jakub Cudzik - - - -
43 Klaudie Mikolášová ARG 1.5. 8.5. 15.5. 22.5.
44 Pavel Klimánek GER - - - -
45 Petr Gruškovský USA - - - -
46 Aleš Pustka - - - -
47 Luděk Bačík RUS - - - -
48 Eva Novobilská FRA - - - -
49 Kateřina Rufferová 1.5. 8.5. 15.5. 22.5.
50 Jiří Glac ESP - - - -
51 Pavel Krištofik - - - -
52 Alena Koloničná 1.5. 8.5. 15.5. 22.5.
53 Daniel Mikuš SWE - - - -
54 Tomáš Petřvalský - - - -
55 Lenka Kvasňáková CZE - - - -
56 Vladislav Carbol ml. - - - -
57 Petra Balogová - - - -
58 Tomáš Kandrák ESP - - - -
59 Marcel Gáffor - - - -
60 Roger Federer - - - - Všimněte si, jak kvalitní soutěž máme, když všichni hráči naší tenisové ligy BORCŮ jsou lepší než Roger Federer. A to je přitom stále nějaký hráč!