Poř. Příjmení a jméno: Poslední
zápas:
Hájení
všichni:
Hájení
poslední:
Max.
termín
Další
domluvené zápasy      
1 David Konečný 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. Skupina A. Semifinále KTS David Konečný-Pavel Merta, osmifinále David Konečný-Jozef Chreno 6:0, 6:4, čtvrtfinále David Konečný-Radim Lukáč 6:0, 6:2.
2 Radim Konečný 25.8. 1.9. 8.9. 15.9. KTS nehraje (v r. 2016 vyhrál KTS již potřetí, tudíž se z turnaje vyloučil).
3 Radim Koloničný GER 22.8. 29.8. 5.9. 12.9. Skupina A. Semifinále KTS Radim Koloničný- Martin Káňa (hraje se v sobotu 21.9. Staré Město). Čtvrtfinále Radim Koloničný-Milan Brosch 6:3, 6:0. Osmifinále Radim Koloničný-Jan Pomykal 6:1, 6:2.
4 Zdeněk Novobilský 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. KTS nehraje - bude dlouhodobě pracovně v Řecku.
5 Martin Káňa USA 20.8. 27.8. 3.9. 10.9. Skupina A. Semifinále KTS Radim Koloničný- Martin Káňa (hraje se v sobotu 21.9. Staré Město). Čtvrtfinále KTS Martin Káňa-Daniel Merta 6:4, 6:0. Osmifinále Martin Káňa-Zbyněk Stuchlík 6:4, 4:6. 6:1.
6 Ivan Staškiv ARG 28.8. 4.9. 11.9. 18.9. Skupina B. Semifinále KTS Ivan Staškiv-Radim Lukáč (sobota 21.9. Staré Město). Čtvrtfinále Ivan Staškiv-Pavel Merta 5:7, 6:2, 3:6. Osmifinále Ivan Staškiv-René Ruffer st. 6:2, 6:2.
7 Pavel Merta CZE 25.8. 1.9. 8.9. 15.9. Skupina A. Semifinále KTS David Konečný-Pavel Merta (sobota 21.9. Staré Město). Čtvrtfinále Ivan Staškiv-Pavel Merta 5:7, 6:2, 3:6. Osmifinále KTS Pavel Merta-Marián Hevessy 6:4, 6:1.
8 Daniel Merta SWE 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. Skupina B. Semifinále KTS Daniel Merta-Milan Brosch (hraje se v sobotu 21.9. Staré Město). Čtvrtfinále Martin Káňa-Daniel Merta 6:4, 6:0. Osmifinále Daniel Merta-René Ruffer ml. 7:5, 6:3.
9 Milan Brosch 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina B. Semifinále KTS Daniel Merta-Milan Brosch (hraje se v sobotu 21.9. Staré Město). Čtvrfinále Radim Koloničný-Milan Brosch 6:3, 6:0. Osmifinále Milan Brosch-Pavel Lukáč 6:4, 6:2.
10 Radim Lukáč ESP 25.8. 1.9. 8.9. 15.9. Skupina B. Semifinále KTS Radim Lukáč-Ivan Staškiv, osmifinále Radim Lukáč-Miroslav Sýkora 6:2, 6:1, čtvrtfinále David Konečný-Radim Lukáč 6:0, 6:2.
11 Miroslav Sýkora FRA 25.8. 1.9. 8.9. 15.9. Skupina C. Semifinále KTS Miroslav Sýkora-Zbyněk Stuchlík (hraje se v sobotu 21.9. Staré Město). Boj o skupinu C Miroslav Sýkora-Jozef Chreno 5:7, 6:4, 6:1. Osmifinále čvrtfinále KTS Radim Lukáč-Miroslav Sýkora 6:2, 6:1.
12 Pavel Lukáč GER 28.8. 4.9. 11.9. 18.9. Skupina C. Semifinále KTS Pavel Lukáč-René Ruffer st. (hraje se v sobotu 21.9. Staré Město). Boj o skupinu C Pavel Lukáč-Jan Pomykal 6:2, 6:1. Osmifinále KTS Milan Brosch-Pavel Lukáč 6:4, 6:2.
13 René Ruffer ml. 28.8. 4.9. 11.9. 18.9. KTS nehraje (bude pracovně mimo). Boj o skupinu C René Ruffer ml.-Zbyněk Stuchlík 2:6, 4:6. Osmifinále KTS Daniel Merta-René Ruffer ml. 7:5, 6:3.
14 Marián Hevessy FRA 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina D. Semifinále KTS Marián Hevessy-Jiří Lanča (hraje se v sobotu 21.9. Staré Město). Boj o skupinu C Marián Hevessy-René Ruffer st. 7:5, 3:6, 5:7. Osmifinále KTS Pavel Merta-Marián Hevessy 6:4, 6:1.
15 René Ruffer st. USA 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. Skupina C. Semifinále KTS Pavel Lukáč-René Ruffer st. (hraje se v sobotu 21.9. Staré Město). Boj o skupinu C Marián Hevessy-René Ruffer st. 7:5, 3:6, 5:7. Osmifinále Ivan Staškiv-René Ruffer st. 6:2, 6:2.
16 Zbyněk Stuchlík 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. Skupina C. Semifinále KTS Miroslav Sýkora-Zbyněk Stuchlík (hraje se v sobotu 21.9. Staré Město). Boj o skupinu C René Ruffer ml.-Zbyněk Stuchlík 2:6, 4:6. Osmifinále Martin Káňa-Zbyněk Stuchlík 6:4, 4:6. 6:1.
17 Jan Pomykal FRA 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. Skupina D. Semifinále KTS Jan Pomykal-Jozef Chreno (hraje se v sobotu 21.9. Staré Město). Pavel Lukáč-Jan Pomykal 6:2, 6:1. Osmifinále Radim Koloničný-Jan Pomykal 6:1, 6:2.
18 Jozef Chreno RUS 27.8. 3.9. 10.9. 17.9. Skupina D. Semifinále KTS Jan Pomykal-Jozef Chreno (hraje se v sobotu 21.9. Staré Město). Boj o skupinu C Miroslav Sýkora-Jozef Chreno 5:7, 6:4, 6:1. Osmifinále David Konečný-Jozef Chreno 6:0, 6:4.
19 Jiří Lanča 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. Skupina D. Semifinále KTS Marián Hevessy-Jiří Lanča (hraje se v sobotu 21.9. Staré Město).
20 René Psohlavec USA 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina E. Semifinále KTS René Psohlavec-Michal Gebauer (hraje se v sobotu 21.9. Staré Město).
21 Radek Sýkora RUS 10.8. 17.8. 24.8. 31.8. Skupina E. Semifinále KTS Radek Sýkora-Kamil Socha (hraje se v sobotu 21.9. Staré Město).
22 Kamil Socha ESP 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. Skupina E. Semifinále KTS Radek Sýkora-Kamil Socha (hraje se v sobotu 21.9. Staré Město).
23 Michal Gebauer 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. Skupina E. Semifinále KTS René Psohlavec-Michal Gebauer (hraje se v sobotu 21.9. Staré Město).
24 Martin Filip SWE 12.8. 19.8. 26.8. 2.9. Skupina F. Semifinále KTS Martin Filip-Vladislav Carbol st. (hraje se v sobotu 21.9. Staré Město).
25 René Bartek SWE 31.8. 7.9. 14.9. 21.9. Skupina F. Semifinále KTS René Bartek-Miroslav Magnusek (hraje se v sobotu 21.9. Staré Město).
26 Tomáš Hanek 6.8. 13.8. 20.8. 27.8. KTS nehraje (dovolená v Chorvatsku).
27 Miroslav Magnusek ARG 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. Skupina F. Semifinále KTS René Bartek-Miroslav Magnusek (hraje se v sobotu 21.9. Staré Město).
28 Vladislav Carbol st. ESP 10.8. 17.8. 24.8. 31.8. Skupina F. Semifinále KTS Martin Filip-Vladislav Carbol st. (hraje se v sobotu 21.9. Staré Město).
29 Lenka Kvasňáková CZE 28.8. 4.9. 11.9. 18.9. Skupina G. Semifinále KTS Lenka Kvasňáková-Michal Šprc (hraje se v sobotu 21.9. Staré Město).
30 Vladislav Carbol ml. 18.8. 25.8. 1.9. 8.9. Skupina G. Semifinále KTS Vladislav Carbol ml.-Tomáš Bíroš (hraje se v sobotu 21.9. Staré Město).
31 Tomáš Bíroš 14.8. 21.8. 28.8. 4.9. Skupina G. Semifinále KTS Vladislav Carbol ml.-Tomáš Bíroš (hraje se v sobotu 21.9. Staré Město).
32 Michal Šprc CZE 30.8. 6.9. 13.9. 20.9. Skupina G. Semifinále KTS Lenka Kvasňáková-Michal Šprc (hraje se v sobotu 21.9. Staré Město).
33 Tomáš Kandrák 25.8. 1.9. 8.9. 15.9. Skupina H. Semifinále KTS Tomáš Kandrák-Petr Mojžíšek (hraje se v sobotu 21.9. Staré Město).
34 Milan Šprc RUS 25.8. 1.9. 8.9. 15.9. Skupina H. Semifinále KTS Milan Šprc-Robert Hill (hraje se v sobotu 21.9. Staré Město).
35 Robert Hill GER 14.8. 21.8. 28.8. 4.9. Skupina H. Semifinále KTS Milan Šprc-Robert Hill (hraje se v sobotu 21.9. Staré Město).
36 Petr Mojžíšek SWE 13.8. 20.8. 27.8. 3.9. Skupina H. Semifinále KTS Tomáš Kandrák-Petr Mojžíšek (hraje se v sobotu 21.9. Staré Město).
37 Martin Marek ARG 25.8. 1.9. 8.9. 15.9. Skupina I. Semifinále KTS Martin Marek-Petr Gruškovský (hraje se v sobotu 21.9. Staré Město).
38 Jakub Cudzik 25.8. 1.9. 8.9. 15.9. Skupina I. Semifinále KTS Jakub Cudzik-Ota Cieluch (hraje se v sobotu 21.9. Staré Město).
39 Ota Cieluch 12.8. 19.8. 26.8. 2.9. Skupina I. Semifinále KTS Jakub Cudzik-Ota Cieluch (hraje se v sobotu 21.9. Staré Město).
40 Petr Gruškovský 14.8. 21.8. 28.8. 4.9. Skupina I. Semifinále KTS Martin Marek-Petr Gruškovský (hraje se v sobotu 21.9. Staré Město).
41 Dušan Korčák 19.8. 26.8. 2.9. 9.9. Skupina J. Semifinále KTS Dušan Korčák-Radim Ševčík (hraje se v sobotu 21.9. Staré Město).
42 Petra Ogořálková 19.8. 26.8. 2.9. 9.9. Skupina J. Semifinále KTS Petra Ogořálková-Kateřina Rufferová (hraje se v sobotu 21.9. Staré Město).
43 Kateřina Rufferová ESP 22.8. 29.8. 5.9. 12.9. Skupina J. Semifinále KTS Petra Ogořálková-Kateřina Rufferová (hraje se v sobotu 21.9. Staré Město).
44 Radim Ševčík USA 12.8. 19.8. 26.8. 2.9. Skupina J. Semifinále KTS Dušan Korčák-Radim Ševčík (hraje se v sobotu 21.9. Staré Město).
45 Eva Novobilská 27.8. 3.9. 10.9. 17.9. Skupina K. Semifinále KTS Eva Novobilská-Jiří Glac (hraje se v sobotu 21.9. Staré Město).
46 Pavel Krištofik 25.8. 1.9. 8.9. 15.9. Skupina K. Semifinále KTS Pavel Krištofik-Aleš Pustka (hraje se v sobotu 21.9. Staré Město).
47 Aleš Pustka 25.8. 1.9. 8.9. 15.9. Skupina K. Semifinále KTS Pavel Krištofik-Aleš Pustka (hraje se v sobotu 21.9. Staré Město).
48 Eva Poledníková 22.8. 29.8. 5.9. 12.9. KTS nehraje.
49 Jiří Glac ARG 27.8. 3.9. 10.9. 17.9. Skupina K. Semifinále KTS Eva Novobilská-Jiří Glac (hraje se v sobotu 21.9. Staré Město).
50 Luděk Bačík CZE 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. Skupina L. Semifinále KTS Luděk Bačík-Daniel Mikuš (hraje se v sobotu 21.9. Staré Město).
51 Petra Balogová 9.8. 16.8. 23.8. 30.8. KTS nehraje ze zdravotních důvodů.
52 Petr Cielecký 29.8. 5.9. 12.9. 19.9. Skupina L. Semifinále KTS Petr Cielecký-Matouš Marek (hraje se v sobotu 21.9. Staré Město).
53 Václav Teichmann RUS 10.8. 17.8. 24.8. 31.8. KTS nehraje z důvodu zranění - vzhledem k opětovným bolestem zad odehraje letos pouze TÝMOVKU.
54 Pavel Klimánek 13.7. 20.7. 27.7. 3.8. KTS nehraje ze zdravotních důvodů (koleno).
55 Matouš Marek 23.7. 30.7. 6.8. 13.8. Skupina L. Semifinále KTS Petr Cielecký-Matouš Marek (hraje se v sobotu 21.9. Staré Město).
56 Daniel Mikuš GER 23.7. 30.7. 6.8. 13.8. Skupina L. Semifinále KTS Luděk Bačík-Daniel Mikuš (hraje se v sobotu 21.9. Staré Město).
57 Klaudie Mikolášová FRA 8.7. 15.7. 22.7. 29.7. KTS nehraje ze zdravotních důvodů (koleno).
58 Roger Federer - - - - KTS nehraje (neplnil podmínku KTS 7 zápasů s min. 4 různými hráči). Všimněte si, jak kvalitní soutěž máme, když všichni hráči naší tenisové ligy BORCŮ jsou lepší než Roger Federer. A to je přitom stále nějaký hráč!